Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bauck bezlepkove cokoladove musli bio 300g

Nalezeno:    6 produktů

Bauck Bezlepkové čokoládové musli Bio 300g

Velmi chutná bezlepková směs s kousky čokolády je vhodná nejen ke snídani. Vyvážené nutriční složení zajistí kvalitní start dne. Vysoký obsah vlákniny dlouho zasytí a podporuje správnou funkci střev.

Müsli čokoládové bezlepkové 300g BAUCK

Müsli čokoládové bezlepkové 300g BAUCK - Velmi chutná bezlepková směs lupínků a čokolády. Obsahuje lupínky z kukuřičné, rýžové, pohankové a amarantové mouky a 20 % velmi kvalitní čokolády.

Kuličky čokoládové bezlepkové 300g BIO BAUCK

Kuličky čokoládové bezlepkové 300g BIO BAUCK - Čokoládové kuličky té nejvyšší kvality. Jsou certifikované jako bezlepkové, vyrobené ze surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Kuličky čokoládové bezlepkové BIO 300g

Kuličky čokoládové bezlepkové BIO 300g Ideální na snídani s mlékem, tvarohem, jogurtem nebo jen tak na křupání ve volné chvíli. Tento produkt je bezlepkový.

Müsli čokoládové bezlepkové 300 g BIO BAUCK

Velmi chutná bezlepková směs lupínků a čokolády. Chutná skvěle v rostlinném nápoji nebo jako součást dezertů. Vhodné i pro vegany. Bez přidaného cukru.

Country Life Müsli čokoládové bezlepkové 300 g BIO BAUCK 300 g

Velmi chutná bezlepková směs lupínků a čokolády. Chutná skvěle v rostlinném nápoji nebo jako součást dezertů. Vhodné i pro vegany. Bez přidaného ...