Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Behoun koberec sire 80 cm

Nalezeno:    880 produktů

Vopi koberce Běhoun na míru Quick step antracit - šíře 80 cm

Černý kobercový běhoun Quick step potěší velmi dobrou cenou, pevností a odolností. Jedná se o praktický koberec, který najde své místo zéjména v komerčních prostorech, na chodbách či v halách. Na spodní straně je tento koberec opatřen speciální vrstvou z gumového granulátu, díky které se koberec netřepí. Koberec má drsný povrch, který zabraňuje šíření nečistot a a díky krátkému vlasu se také snadno čistí. Lze ho použít i ve vlhkých prostorech.

Vopi koberce Běhoun na míru Polo - šíře 80 cm

Černá čistící zóna Polo v běhounovém provedení je praktickou rohoží do vnitřních prostorů. Díky gumovému podkladu nepropouští žádné nečistoty a všechna špína tak zůstane v rohoži a nedostane se do dalších místností. Tato praktická rohož se vyrábí ze 100% polypropylenu v České republice.

Vopi koberce Běhoun na míru Quick step béžový - šíře 80 cm

Praktický a univerzální běhounový koberec v béžové barvě za super cenu, který se vyrábí přímo v České republice. Tento koberec vyniká svou pevností a odolností, absorpčními vlastnostmi či třeba snadnou údržbou. Díky hrubé struktuře koberce se na něm navíc zachytávají nečistoty, které se dále nešíří. Koberec je tak vhodný zejména do chodeb, hal či komerčních a výrobních prostorů.

Vopi koberce Běhoun na míru Quick step šedý - šíře 80 cm

Světle šedý běhoun na míru s označením Quick step vyniká zejména pevností a odolností, snadnou údržbou a dobrými absorpčními vlastnostmi. Vyrábí se v České republice z kombinace 100% polypropylenu a speciálního podkladu z gumového granulátu, který posiluje pevnost koberce a zároveň zajišťuje jeho netřepení. Tento koberec je určený zejména do chodeb a hal, ale využívá se i v komerčních a výrobních prostorech. Dostupný je za skvělou cenu!

Vopi koberce Běhoun na míru Nature antracit - šíře 80 cm s obšitím

Pokud hledáte praktický běhoun na chodbu, pak byste rozhodně neměli přehlédnout smyčkový koberec Nature, který je nyní dostupný v univerzální černé barvě. Tento běhoun se řadí mezi koberce bez vlasu (tzv. bouclé), které se díky této vlastnosti velmi snadno udržují. Mezi jeho další přednosti bezesporu patří atraktivní vzhled, dobrá kvalita a vysoká odolnost.Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je filcová.

Protiskluzový běhoun na míru Zara 961 zelená - šíře 80 cm s obšitím

Zelený protiskluzový běhoun s béžovými okraji, který pořídíte za velmi dobrou cenu! Tento koberec s pěkným vzorem je velmi dobrou volbou např. do chodeb či do předsíní. Díky nízkému smyčkovému vlasu se snadno udržuje a čistí, což se při častém využívání vždy hodí. Chcete-li tedy pěkný a praktický běhoun za super cenu, pak pro Vás bude Zara jasnou volbou. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Vopi koberce Běhoun na míru Udinese antracit - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice moderní kobercový běhoun v černém provedení. Tento běhoun s krátkým smyčkovým vlasem se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Tento běhoun je velice kvalitní a vy si ho hned oblíbíte. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun na míru Udinese hnědý - šíře 80 cm s obšitím

Krásný kobercový běhoun z kolekce Udinese v parádní hnědé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru. Můžete ho použít do každé chodby, ve které bude tvořit krásný bytový doplněk. Běhoun Udinese se se smyčkovým vlasem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun na míru Eton vínový - šíře 80 cm s obšitím

Parádní kobercový běhoun ve veselé a elegantní vínové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kam vnese pohodovou atmosféru. Projasněte váš interiér a pořiďte si tento běhoun do chodby. Vyrobený je z polypropylenu s 5 mm dlouhým vlasem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun na míru Udinese béžový - šíře 80 cm s obšitím

Krásný a elegantní kobercový běhoun z kolekce Udinese v béžové barvě. Tento běhoun díky světlé barvě krásně projasní každý interiér. Chodí se například do chody, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Běhoun Udinese je velice kvalitní s krásným vzorem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun na míru Astra šedá - šíře 80 cm s obšitím

Praktický běhounový koberec ze 100% polypropylenového vlákna vyráběný v České republice. To je běhoun Astra v šedém odstínu, který potěší snadnou údržbou, vysokou pevností či kvalitním obšitím po celém svém obvodu. Tento běhoun je určen do chodeb, hal a do obytných i komerčních prostorů, takže skoro kamkoliv.

Vopi koberce Běhoun na míru Astra béžová - šíře 80 cm s obšitím

Béžový běhoun na míru Astra je smyčkovým kobercem do domácnosti i do komerčních prostorů, který potěší slušnou cenou, velmi snadnou údržbou a solidní pevností. Koberec Astra se vyrábí ze 100% polypropylenového vlákna v České republice a je obšit na všech jeho stranách.

Vopi koberce Běhoun na míru Astra hnědá - šíře 80 cm s obšitím

Tmavě hnědý běhoun ze 100% polypropylenového vlákna vyniká svým dobrým poměrem cena-výkon. Jedná se o praktický smyčkový koberec, který je pevný a snadno čistitelný. Potěší obšitím na všech stranách, tlumením kročejového hluku i možností pokládky na vytápěné podlahy. Vyrábí se v České republice.

Vopi koberce Běhoun na míru Nature platina - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice stylový kobercový běhoun z kolekce Nature v luxusní platinové barvě. Tento běhoun v šedém provedení působí velice decentní dojmem a skvěle se hodí do každého interiéru například do chody. Tento běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu, má velmi atraktivní vzhled a snadnou údržbu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun na míru Capri béžový - šíře 80 cm s obšitím

Nádherný kobercový běhoun z kolekce Capri v moderní béžové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, který díky své světlosti krásně projasní. Díky své neutrální barvě ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky. Navíc si ho okamžitě zamilujete díky krátkému a dobře udržovatelnému a hustému vlasu. Tento koberec je obšitý po celém obvodu.

-->