Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Behoun koberec sire 80 cm

Nalezeno:    603 produktů

Metrážní protiskluzová podložka pod koberec (běhoun) - šíře 80 cm

Cílem koberce je zútulnit Váš domov a dopřát Vám pocit pohodlí. Chcete-li dosáhnout opravdu luxusního požitku a zároveň prodloužit životnost Vašemu koberci, doporučujeme zakoupit tuto protiskluzovou podložku. Koberec na ní bude perfektně držet na svém místě. Podložka se obvykle vkládá pod 2/3 plochy koberce.

Metrážní protiskluzová podložka pod koberec (běhoun) - šíře 120 cm

Cílem koberce je zútulnit Váš domov a dopřát Vám pocit pohodlí. Chcete-li dosáhnout opravdu luxusního požitku a zároveň prodloužit životnost Vašemu koberci, doporučujeme zakoupit tuto protiskluzovou podložku. Koberec na ní bude perfektně držet na svém místě. Podložka se obvykle vkládá pod 2/3 plochy koberce.

Metrážní protiskluzová podložka pod koberec (běhoun) - šíře 60 cm

Cílem koberce je zútulnit Váš domov a dopřát Vám pocit pohodlí. Chcete-li dosáhnout opravdu luxusního požitku a zároveň prodloužit životnost Vašemu koberci, doporučujeme zakoupit tuto protiskluzovou podložku. Koberec na ní bude perfektně držet na svém místě. Podložka se obvykle vkládá pod 2/3 plochy koberce.

Protiskluzový běhoun Zara 972 hnědá - šíře 80 cm s obšitím

Hnědý běhoun za velmi dobrou cenu, který nabízí snadnou údržbu i atraktivní design. Tento koberec do domácnosti byl vyroben ze 100% polyamidového vlákna, které tvoří jeho smyčkovou strukturu s potiskem. Koberec je vhodné umístit do chodeb, předsíní či do kuchyní, ale využít ho lze i jinde v interiéru. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Spoltex koberce Liberec Protiskluzový běhoun Rekord 802 - šíře 80 cm

Tmavě šedý běhoun na míru, který je skvělou volbou pro Vaše schodiště i chodbu. Jedná se o vpichovaný koberec s krátkým vlasem, který potěší snadnou údržbou i pěkným vzorem. Koberec byl vyroben ze 100% polypropylenu, jako podklad byla použita protiskluzová guma. Tento běhoun se neobšívá z důvodu jeho velice pevného materiálu a gumových hran.

Protiskluzový běhoun Zara 921 červenohnědá - šíře 80 cm s obšitím

Cenově dostupný běhoun do domácnosti, který vyniká svou příjemnou červenou barvou. Jedná se o polyamidový koberec, který byl vyroben metodou všívání. Díky nízkému vlasu se snadno čistí a při častém používání potěší také antistatickým povrchem či vyšší pevností. Hledáte-li levný, ale přitom dostačující běhoun, pak je Zara přesně pro Vás! Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Vopi koberce Běhoun Nature antracit - šíře 80 cm s obšitím

Pokud hledáte praktický běhoun na chodbu, pak byste rozhodně neměli přehlédnout smyčkový koberec Nature, který je nyní dostupný v univerzální černé barvě. Tento běhoun se řadí mezi koberce bez vlasu (tzv. bouclé), které se díky této vlastnosti velmi snadno udržují. Mezi jeho další přednosti bezesporu patří atraktivní vzhled, dobrá kvalita a vysoká odolnost.Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je filcová.

Protiskluzový běhoun Zara 961 zelená - šíře 80 cm s obšitím

Zelený protiskluzový běhoun s béžovými okraji, který pořídíte za velmi dobrou cenu! Tento koberec s pěkným vzorem je velmi dobrou volbou např. do chodeb či do předsíní. Díky nízkému smyčkovému vlasu se snadno udržuje a čistí, což se při častém využívání vždy hodí. Chcete-li tedy pěkný a praktický běhoun za super cenu, pak pro Vás bude Zara jasnou volbou. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran a má spodní gumovou, protiskluzovou vrstvu.

Vopi koberce Běhoun Udinese antracit - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice moderní kobercový běhoun v černém provedení. Tento běhoun s krátkým smyčkovým vlasem se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Tento běhoun je velice kvalitní a vy si ho hned oblíbíte. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun Udinese hnědý - šíře 80 cm s obšitím

Krásný kobercový běhoun z kolekce Udinese v parádní hnědé barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru. Můžete ho použít do každé chodby, ve které bude tvořit krásný bytový doplněk. Běhoun Udinese se se smyčkovým vlasem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun Udinese béžový - šíře 80 cm s obšitím

Krásný a elegantní kobercový běhoun z kolekce Udinese v béžové barvě. Tento běhoun díky světlé barvě krásně projasní každý interiér. Chodí se například do chody, kde bude tvořit zajímavý bytový doplněk. Běhoun Udinese je velice kvalitní s krásným vzorem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun Eton vínový - šíře 80 cm s obšitím

Parádní kobercový běhoun ve veselé a elegantní vínové barvě. Tento běhoun se hodí do každého interiéru, kam vnese pohodovou atmosféru. Projasněte váš interiér a pořiďte si tento běhoun do chodby. Vyrobený je z polypropylenu s 5 mm dlouhým vlasem. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun Eton modrý - šíře 80 cm s obšitím

Stylový kobercový běhoun z kolekce Eton ve tmavě modré barvě. Tato barva působí uklidňujícím dojmem a hodí se do každého interiéru. Běhoun bude tvořit parádní bytový doplněk například na chodbě. Kobercový běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu z výškou vlasu 5 mm. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun Nature platina - šíře 80 cm s obšitím

Parádní a velice stylový kobercový běhoun z kolekce Nature v luxusní platinové barvě. Tento běhoun v šedém provedení působí velice decentní dojmem a skvěle se hodí do každého interiéru například do chody. Tento běhoun je vyrobený ze 100% polypropylenu, má velmi atraktivní vzhled a snadnou údržbu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je textilní.

Vopi koberce Běhoun Nature terra - šíře 80 cm s obšitím

Atraktivní smyčkový běhoun Nature v nové oranžovobéžové barvě si dozajista zamilujete. Může za to především velmi snadná údržba, dobrá kvalita a příznivá cena. Tento kobercový běhoun se hodí do všech typů interiérů, použít ho tak můžete nejen na chodbách, ale i v jiných prostorech. Je vyroben ze 100% polypropylenu. Tento koberec/běhoun je obšitý ze všech stran. Rubová strana je filcová.