Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Behoun na stul vlizelin

Nalezeno:    386 produktů

Běhoun na stůl

Středový ubrus na stůl - běhoun. Tento výrobek je originální ruční prací chráněné dílny, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Běhoun na stůl

Běhoun – středový ubrus na stůl. Dá se krásně kombinovat s jednoduchým ubrusem nebo prostíráním, ani samostatně ovšem neztrácí své kouzlo.Tento výrobek je originální ruční prací chráněné dílny, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Butlers Běhoun na stůl plisovaný

Běhoun na stůl WEDDING musí být při tom, až řeknete své ANO. V ten nejkrásnější den svátečně vyzdobÍ Vaši tabuli v zářivě bílé barvě. Rozměry: D 250 x Š 28 cm. Materiál: polyester.

WEDDING Běhoun na stůl plisovaný

V ten nejkrásnější den v životě řekněte své ano svátečně vyzdobené tabuli s běhounem na stůl WEDDING v zářivě bílé barvě. K dostání v další variantě.

Běhoun na stůl Amanfa indigo 140x45cm

Běhoun na stůl Amanda indigo 140x45cm v bílé barvě s velkými modrými květy promění váš starý jídelní stůl k nepoznání. Běhoun na stůl je ideálním řešením v případech, kdy nechcete krásný stůl ukrýt pod ubrus, ale zároveň ho chcete něčím oživit. Běhoun se hodí na čtvercový i obdélníkový stůl. Na větší stůl můžete umístit běhouny dva vedle sebe. Dokonalý kousek z kolekce Amanda indigo od Green Gate.Rozměry: délka 140cm, šířka 45cm

Běhoun na stůl - 40*140 cm

Běhoun na stůl - 40*140 cmMateriál: bavlnaBarva: béžováBěhoun na stůl v béžové barvě s decetním vzorem bude ozdobou na každém stole.

Běhoun na stůl 40x150 cm levandule

Běhoun na stůl 40 x 150 cm zdobenýceloplošným květinovým potiskem, 100% PES.

Běhoun na stůl svazek levandule 139x33cm

Běhoun na stůl svazek levandule 139x33cm promění váš jídelní stůl k nepoznání. Dopřejte si krásně prostřený stůl každý den!   Ve stejném designu najdete v nabídce také prostírání.    Rozměry: 139x33cm  

Běhoun na stůl kytice levandule 140x33cm

Běhoun na stůl kytice levandule 140x33cm je ideálním doplňkem na jídelní stůl. Můžete ho umístit na stůj jen tak samotný, nebo jím oživit jednobarevný ubrus. Oblíbený a nestárnoucí motiv levandule "provoní" celý Váš domov. Ve stejném designu u nás najdete i povlaky na polštáře a prostírání. Rozměry: 140x33 cm

Běhoun na stůl LAVENDER - 40*120 cm

Běhoun na stůl LAVENDER - 40*120 cmMateriál : polyesterBarva : zelená, fialová, krémováKrásný běhoun na stůl s motivem levandule pro všechny milovníky voňavé levandule. Levandule jsou vyšívané.

Běhoun na stůl Franje - 45*150 cm

Běhoun na stůl FRANJE - 45*150 cmMateriál : 100% lenBarva: peachKvalitní lněný běhoun na stůl s třásněmi a krásnou barvou bude skvostem vaší kuchyně. Stolování se stane radostí.

Magnet 3Pagen Běhoun na stůl "Vánoční hvězda"

Obrovské vánoční hvězdy - hustě poskládaný květ na květ. Tento elegantní běhoun je slavnostní podívanou na každém stole, komodě nebo příborníku.

Remember běhoun na stůl Pink meets Red

Ať už při podávání vynikající večeře, nebo kávy tento běhoun vyzdobí Váš jídelní stůl. S tímto ubrusem z bavlny uspějete při vyzdobování stolu s důrazem na talíře a sklenice vždy hned na první pokus. Jedinečně navržený ubrus s moderním vzhledem můžete položit do středu stolu, tak aby vysel, nebo jej můžete natáhnout na délku. Během několika sekund tak přetvoříte svůj jídelní stůl do dekorativní atmosféry. Když pak přidáte své sváteční talíře a sklenice společně s delikátně připraveným pokrmem, Vaše návštěva bude ohromena! Německý výrobce Remember s jeho typickými barvami a tvary, znovu potvrzuje svůj talent a cit pro návrh dekorací nejen pro každodenní život. Specifikace ubrusu Remember: Mo...