Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Behoun na stul vlizelin

Nalezeno:    351 produktů

Běhoun na stůl

Středový ubrus na stůl - běhoun. Tento výrobek je originální ruční prací chráněné dílny, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Běhoun na stůl

Středový ubrus - běhoun na stůl. Dá se krásně kombinovat s prostíráním nebo jen samostatně. Tento výrobek je originální ruční prací chráněné dílny, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Běhoun na stůl Kaktus

Běhoun na stůl s potiskem barevných kaktusů. Pečlivě zpracovaný. Z plátna ze 100 % bavlny. Měří 50x140 cm. Made in Italy.

Běhoun na stůl Mexiko

Běhoun na stůl Mexiko se zajímavými vzory a barvami. Dodá originální švih vašemu stolu. Snadno se žehlí. 80 % bavlna a 20 % polyester. Měří 45x140 cm.

Běhoun na stůl Srdíčka

Běhoun na stůl Srdíčka s kostičkovanou středovou částí a s postranními pruhy se vzorem srdíček, s ozdobnou lemovkou. Vyrobený ze 60 % bavlny a 40 % polyesteru. Snadno se žehlí.

Běhoun na stůl Trávník

Překvapte vaše hosty a vyzdobte stůl tímto netradičním travnatým běhounem. Váš velikonoční oběd ještě nikdy neměl takovou atmosféru venkovské idylky! Z polypropylenu. Měří 40x150 cm.

Butlers Běhoun na stůl vyšívaný

Běhoun na stůl WEDDING musí být při tom, až řeknete své ANO. V ten nejkrásnější den svátečně vyzdobÍ Vaši tabuli v zářivě bílé barvě. Rozměry: D 150 x Š 41 cm. Materiál: polyester.

Butlers Běhoun na stůl plisovaný

Běhoun na stůl WEDDING musí být při tom, až řeknete své ANO. V ten nejkrásnější den svátečně vyzdobÍ Vaši tabuli v zářivě bílé barvě. Rozměry: D 250 x Š 28 cm. Materiál: polyester.

WEDDING Běhoun na stůl plisovaný

V ten nejkrásnější den v životě řekněte své ano svátečně vyzdobené tabuli s běhounem na stůl WEDDING v zářivě bílé barvě. K dostání v další variantě.

WEDDING Běhoun na stůl vyšívaný

V ten nejkrásnější den v životě řekněte své ano svátečně vyzdobené tabuli s běhounem na stůl WEDDING v zářivě bílé barvě. K dostání v další variantě.

Běhoun na stůl 40x100 cm

Ubrus Motýli z krásné gobelínové látky v žakárovém zpracování, ozdobená květy a motýly v různých barvách. Složení 52 % bavlna a 48 % polyester.

Běhoun na stůl - 40*140 cm

Běhoun na stůl - 40*140 cmMateriál: bavlnaBarva: béžováBěhoun na stůl v béžové barvě s decetním vzorem bude ozdobou na každém stole.

Červený běhoun na stůl Neviti Reindeer

Dáme vám hádanku: je to třpytivé, voní to po skořici a zní to jako nejmilovanější koleda. Co je to? No přece Vánoce! A jak na tu nejlepší oslavu Vánoc? No přece s doplňky Neviti, které vykouzlí tu pravou pokojnou atmosféru ♥