Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Best friends retizek

Nalezeno:    7 produktů

Medailonek srdce Best friends forever

. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.

Medailonek obdélník Best friends forever

. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.

Medailonek oválný Best friends forever

. Přívěšek na krk o rozměrech 32 x 43 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem.

Medailonek kulatý Best friends forever

. Přívěšek na krk o průměru 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. Nedoporučujeme neumisťovat na medailonek text - nebyl by dobře čitelný.

Stříbrný náhrdelník srdce půlené "BEST FRIENDS"

Stříbrný řetízek s přívěškem v podobě srdíčka a klíčku Řetízek i přívěšek jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000 SN3042

Stříbrný náhrdelník srdce půlené "BEST FRIENDS"

Stříbrný řetízek s přívěškem v podobě srdíčka a klíčku Řetízek i přívěšek jsou vyrobeny ze stříbra s jakostním označením 925/1000SN3042

Stříbrný náhrdelník srdce půlené "BEST FRIENDS"

Stříbrný set řetízek a přívěšek Náhrdelník je vyroben ze stříbra 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium