Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bila sperkovnice

Nalezeno:    224 produktů

Bílá šperkovnice 6682

Luxusní šperkovnice v lesklé bílé barvě s akrylátovou ozdobou na víku. Šperkovnice jsou velmi oblíbené pro každou ženu, aby si měli kam umisťovat šperky.

Bílá šperkovnice listy 126234

Dřevěná šperkovnice v bílé barvě má na povrchu jedinečnou strukturu s motivy exotických listů. Šperkovnice v sobě ukrývá prostory rozdělené na několik přihrádek pro přehledné uchovávání šperků a nechybí jí ani velké zrcátko na vnitřní straně víka. Šperkovnice je stylový uložný prostor a praktický pomocník každé dámy, který se zároveň stane nádhernou dekorací toaletního stolku.

Bílá šperkovnice Antic Line

Kam se všemi šperky, které zrovna nemůžete nosit? Přeci uklidit tam, kde na vás v pořádku počkají. Co třeba do této krásné, rustikální a romantické šperkovnice? Tak už se nikdy nestane, že byste oblíbený šperk nemohli najít a šperkovnice navíc dodá vašemu interiéru kouzlo dávných časů.

Bílá šperkovnice s mašličkou 6647

Luxusním pomocníkem pro každou stylovou ženu bude tato krásná bílá šperkovnice v lesku a akrylátovou mašličkou. Šperkovnice má praktické dělení na šperky.

Bílá šperkovnice se strukturou 126235

Bílá šperkovnice ze dřeva má povrchu zdobený originální zvrásněnou sturkuturou, která jí dodává jedinečný půvab. Šperkovnice má vnitřek potažený jemnou šedou látkou a rozdělený na čtyři přihrádky, z nichž jeden slouží na prstýnky a náušnice.

Bílá šperkovnice se šuplíkem 116366

Krásná šperkovnice v bílém dekoru je zdobena nádhernými vyřezávanými ornamenty květin. Dřevěná šperkovnice má horní část s pěti přihrádkami a spodní část tvoří prostorný šuplík pro velké šperky. Šperkovnice by neměla chybět na žádném toaletním stolku.

Bílá šperkovnice s ornamenty 116364

Dřevěná šperkovnice v bílém dekoru má zrcadlové víko zdobené nádhernými květinovými ornamenty. Šperkovnice je vybavena zrcátkem, rozdělenými prostory na menší šperky a velkým šuplíkem pro náhrdelníky a další větší šperky. Dekorační šperkovnice se bude krásně vyjímat na nočním či toaletním stolku v ložnici.

Bílá šperkovnice s kytkami 112104

Dřevěná šperkovnice v bílém dekoru je zdobena motivem květin na víku a originálním vlnitým tvarem na šuplících. Šperkovnice má pod víkem se zrcadlem prostor rozdělený na tři přihrádky a dva prostorné šuplíky pod ním. Do šperkovnice snadno usnadníte velké množství šperků, které navíc budou přehledně roztříděny.

Bílá skleněná šperkovnice

Šperkovnice z bílého skla s motivem jakoby hadí kůže se bude krásně vyjímat na nočním stolku vaší moderní ložnice.

Bílá šperkovnice se zlatou stuhou 6663

Šperkovnice jsou velmi oblíbené dárky pro všechny ženy. Věříme, že tako luxusní šperkovnice v lesklé bílé barvě s detailem zlaté mašličky bude ten pravý výběr.