Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bile vino 5l baleni

Nalezeno:    219 produktů

BÍLÉ VÍNO CHARDONNAY - VILLA D´OR0,5L

BÍLÉ VÍNO CHARDONNAY - VILLA D´OR 0,5L, kategorie: NÁPOJE | VÍNA

Dezertní víno, Gambellara, Veneto, bílé víno DOC, Vinařství Colli Vicentini, 0,5l, 14%

Zlatavá barva bílé odrůdy Gambellara, vůně je intenzívní po tónech kandovaného ovoce, vanilky. Chuť je sladká, intenzívní.

Spiegelau Set 4 sklenic na bílé víno Vino Grande 4 kusy v balení

Vino Grande neboli v překladu z italštiny veliké, velkolepé víno. Profesionální sklenice na víno z této úspěšné série jsou právem oceňovány a respektovány ze strany opravdových znalců, jelikož splňují nejpřísnější požadavky všech milovníků vína. Vino Grande, to je celá řada specifických tvarů sklenic pro jednotlivá vína a mnoho jiných nápojů, ale i dalších kousků skla, které si pro jejich přednosti bezesporu oblíbíte. Sklenice na bílé víno Vino Grande o příjemném objemu 330 ml Vino Grande – velkolepost vína v celé jeho kráse Elegance kombinovaná s maximální funkč...

Riedel Sklenice na bílé víno Swirl 2 kusy v balení

Sklenice na bílé víno Swirl bez stopky jsou vyrobené z bezolovnatého křišťálu ve svěžím, moderním designu. Snadno se drží, jejich použití je zábavné. Sklenice mají klasickou zaoblenou základnu a smyslné linie, které jim dodávají na kráse. Strojové foukání dopomůže dokonalosti tvarů. Ideální pro servírování. Skvělým dárkem pro každého milovníka vína. Kroužení vína v karafě či sklenici je jedním z rituálů při popíjení dobrého vína. Tímto pohybem pomáháme vínu provzdušnit se a tím uvolnit všechny jeho vůně a chutě. Ležérní vlnitý tvar série Swirl tomuto procesu výrazně napomáhá. Kroužit s vínem tak můžete pouze nepatrným pohybem ruky. Kolekce obsah...

Dárkové balení - Víno na zdraví

V dárkové kazetě je bílé víno Rulandské šedé pozdní sběr 2018 a červené víno Dornfelder pozdní sběr 2018. Dárkové balení obsahuje knihu Víno na zdraví.

Dárkové balení - In vino veritas

V dárkové kazetě je bílé víno Rulandské šedé pozdní sběr 2018 a červené víno Dornfelder pozdní sběr 2018. Dárkové balení obsahuje knihu In vino veritas.

Jaume Serra Cava Brut - Šumivé bílé suché víno 1,5l Magnum

Šumivé bílé suché víno brut ve velké a stylové lahvi. Obsah alkoholu 11,5%.

BONA White balení 5L

Základní lak, který dává dřevu krásný bělostný vzhled. Intenzita bílé barvy lze zvýraznit opakováním počtu aplikací. Aplikování jedné vrstvy obvykle zachová pocit surového neošetřeného dřeva.Použitím dvou nebo více vrstev dodá dřevu bílé syté zabarvení. Lak je určen pro aplikaci válečkem. Po aplikaci základního laku Bona White aplikujte vrchní lak Bona – natural, extra mat nebo mat.

WMF Set sklenic na bílé víno Easy Plus 6 kusů v balení

Sklenice na bílé víno Easy Plus, tenkostěnná s brilantní průzračností. Série sklenic Easy Plus se využívá v pětihvězdičkové gastronomii, což znamená v nejvyšších nárocích na design, kvalitu, spolehlivost a cenu. Easy Plus má vysokou stopku, je elegantní a ve funkčním designu.

Nachtmann Výhodné balení 18 kusů sklenic na červené víno/bílé víno/šampaňské Vivendi Premium 18 kusů v dárkovém balení (6+6+6)

Výhodné balení 18 kusů sklenic Vivendi Premium, Nachtmann obsahuje: 6x sklenice na červené víno Vivendi Premium, Nachtmann 6x sklenice na bílé víno číše Vivendi Premium, Nachtmann 6x sklenice na šampaňské typu flétna Vivendi Premium, Nachtmann Výhodné balení 18 sklenic na víno (6 kusů na červené víno, 6 kusů na šampaňské typu flétna, 6 kusů na bílé víno typu číše) z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vinotéky. Odolnost a funkčnost v lesklém křišťálovém provedení pro vaše oblíbené nápoje, od přípitku až po digestiv.

Spiegelau Set 4 sklenic na bílé víno Authentis 4 kusy v balení

Série Authentis svým názvem napovídá, že jejím prostřednictvím si vychutnáte všechna aromata a buket vína naprosto autenticky. Specifické tvary tence foukaných, elegantních sklenic jsou výsledkem moderních výrobních procesů kombinovaných s hlubokými znalostmi a porozuměním vínu. Pro svou jedinečnou funkčnost a kvalitu byla vybrána Asociací sommelierů Německa jako nejlepší série sklenic na víno. Sklenice na bílé víno Authentis o příjemném objemu 420 ml Ze série doporučované špičkovými someliéry Kombinace kvality a perfektní funkčnosti ztělesňující "vědu o víně"

-->