Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bio cokolada bila 100g rapunzel

Nalezeno:    39 produktů

Rapunzel Čokoláda mléčná BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda mléčná BIO 100 g Rapunzel má výrazně plnou chuť, která je dána použitím špičkových surovin. Opravdu kvalitní čokoláda v té nejvyšší kvalitě, která potěší každý mlsný jazýček!

Rapunzel Bio čokoláda Nirwana Vegan 100g

Bio čokoláda Nirwana Vegan 100g Jemná "mléčná" čokoláda s nugátovou náplní, která místo mléka obsahuje sušený rýžový sirup, a je tudíž vhodná i pro vegany.

Bio čokoláda Nirwana Vegan 100g Rapunzel

Jemná "mléčná" čokoláda s nugátovou náplní, která místo mléka obsahuje sušený rýžový sirup, a je tudíž vhodná i pro vegany. Je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci. Nugátová náplň neobsahuje palmový tuk, ani žádné jiné náhražkové tuky. Chuť je vylepšena Bourbon vanilkou. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci Složení: třtinový cukr (sušená třtinová šťáva Rapadura, přírodní třtinový cukr), lískové oříšky 21 %, kakaové m...

Rapunzel Čokoláda mléčná křupavá BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda mléčná křupavá BIO 100 g Rapunzel s cereálními křupínkami vyniká jemnou a plnou chutí, která je dána špičkovými surovinami a dlouhým konšováním.

Rapunzel Čokoláda Nirwana hořká BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda Nirwana hořká BIO 100 g Rapunzel je tenká slupka hořké čokolády, která je naplněná luxusním nugátovým krémem. Je slazená sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristal

RAPUNZEL Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA 100g

Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA RAPUNZEL 100 g Mléčná čokoláda s náplní z mandlí a mléka ovoněnou tonka boby. Ty mají výraznou sladkou vůni, díky níž je tato čokoláda velmi lahodná. Čokoláda je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa.

RAPUNZEL Bio mléčná čokoláda s celými oříšky 100g

Bio mléčná čokoláda s celými oříšky RAPUNZEL 100 g Jemná mléčná čokoláda s celými oříšky je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci.

Rapunzel Čokoláda mléčná Studentská pečeť BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda mléčná Studentská pečeť BIO 100 g Rapunzel s výrazně plnou chutí, která je doplněna kešu a lískovými oříšky, mandlemi, sušenými meruňkami, rozinkami a ovoněná Bourbon vanilkou.

Bio mini bílá čokoláda RAPUNZEL 20g Rapunzel

Jemná bílá čokoláda s vysokým obsahem kakaového másla a plnou chutí mléka. Díky přírodnímu třtinovému cukru má hezkou smetanovou barvu. Čokoláda má praktický malý formát na cesty a pro zahnání chuti na sladké. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade - spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou a dětskou práci. Složení: přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko 28 %, emulgátor: sójový lecitin, Bourbon vanilka. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.Obsah: 20gZemě původu: Itálie

Rapunzel Horká čokoláda s náplní oříšků BIO 100 g Rapunzel * 100g

Horká čokoláda s ingrediencemi BIO 100 g Rapunzel s minimálním obsahem kakaa 60% je dokonalá čokoláda pro ty, kteří mají rádi horkou čokoládu a nugát. Náplň neobsahuje žádný jiný rostlinný tuk

Rapunzel Horká čokoláda s lískovými oříšky BIO 100 g Rapunzel * 100g

Horká čokoláda s lískovými oříšky BIO 100 g Rapunzel s 60% kakao je plná chutí a aroma, které ocení nejznámější čokolády!

Čokoláda bílá BIO 100 g Rapunzel*

Čokoláda bílá BIO 100 g Rapunzel* Čokoláda bílá Rapunzel BIO 100 g s 28 % plnotučného mléka a vysokým podílem kakaového másla. Jemná plná chuť je obohacena třtinovým cukrem a Bourbon vanilkou.

Rapunzel Bio mini bílá čokoláda 20g

Bio mini bílá čokoláda RAPUNZEL 20 g Jemná bílá čokoláda s vysokým obsahem kakaového másla a plnou chutí mléka. Díky přírodnímu třtinovému cukru má hezkou smetanovou barvu. Malý formát, skvělý na cesty.

Bio fair trade mléčna čokoláda s lískovými oříšky 100g Rapunzel

Jemná mléčná čokoláda s celými oříšky z Projektu Turecko je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci. Slazena je sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristallino. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci. Složení: cukr (sušená třtinová šťáva, přírodní třtinový), sušené plnotučné mléko 22 %, kakaové máslo, lískové oříšky 18 %, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, Bourbon vanilka. Všechny složky pocházejí ...

Rapunzel Čokoládová bílá s kokosem BIO 100 g Rapunzel * 100g

Čokoládová bílá s kokosem BIO 100 g Rapunzel s vysokým obsahem kakaového másla. Milovníci bílé čokolády se okamžitě zamilují do plné chuti mléka a jemně kokosového kokosu

-->