Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bio cokolada mlecna 100g rapunzel

Nalezeno:    46 produktů

Rapunzel Čokoláda mléčná BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda mléčná BIO 100 g Rapunzel má výrazně plnou chuť, která je dána použitím špičkových surovin. Opravdu kvalitní čokoláda v té nejvyšší kvalitě, která potěší každý mlsný jazýček!

RAPUNZEL Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA 100g

Bio mléčná čokoláda MANDLE TONKA RAPUNZEL 100 g Mléčná čokoláda s náplní z mandlí a mléka ovoněnou tonka boby. Ty mají výraznou sladkou vůni, díky níž je tato čokoláda velmi lahodná. Čokoláda je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa.

Rapunzel Čokoláda mléčná křupavá BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda mléčná křupavá BIO 100 g Rapunzel s cereálními křupínkami vyniká jemnou a plnou chutí, která je dána špičkovými surovinami a dlouhým konšováním.

RAPUNZEL Bio mléčná čokoláda s celými oříšky 100g

Bio mléčná čokoláda s celými oříšky RAPUNZEL 100 g Jemná mléčná čokoláda s celými oříšky je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci.

Rapunzel Čokoláda mléčná Studentská pečeť BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda mléčná Studentská pečeť BIO 100 g Rapunzel s výrazně plnou chutí, která je doplněna kešu a lískovými oříšky, mandlemi, sušenými meruňkami, rozinkami a ovoněná Bourbon vanilkou.

Bio fair trade mléčna čokoláda s lískovými oříšky 100g Rapunzel

Jemná mléčná čokoláda s celými oříšky z Projektu Turecko je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci. Slazena je sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristallino. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci. Složení: cukr (sušená třtinová šťáva, přírodní třtinový), sušené plnotučné mléko 22 %, kakaové máslo, lískové oříšky 18 %, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, Bourbon vanilka. Všechny složky pocházejí ...

Rapunzel Bio čokoláda Nirwana Vegan 100g

Bio čokoláda Nirwana Vegan 100g Jemná "mléčná" čokoláda s nugátovou náplní, která místo mléka obsahuje sušený rýžový sirup, a je tudíž vhodná i pro vegany.

Čokoláda Nirwana mléčná BIO 100 g Rapunzel*

Čokoláda Nirwana mléčná BIO 100 g Rapunzel* Čokoláda Nirwana mléčná Rapunzel BIO 100 g s nugátovou náplní a minimálně 36 % podílem kakaa. Jemná čokoláda, která uchvátí i ty nejmlsnější jazýčky!

Bio čokoláda Nirwana Vegan 100g Rapunzel

Jemná "mléčná" čokoláda s nugátovou náplní, která místo mléka obsahuje sušený rýžový sirup, a je tudíž vhodná i pro vegany. Je vyráběna ve Švýcarsku tradiční metodou dlouhého konšování, díky kterému plně vynikne zprvu skrytá bohatá chuť kakaa a čokoláda získá jemnou a hebkou konzistenci. Nugátová náplň neobsahuje palmový tuk, ani žádné jiné náhražkové tuky. Chuť je vylepšena Bourbon vanilkou. Výrobek pochází z fair trade projektu HAND IN HAND. Fair trade čili spravedlivý obchod garantuje farmářům z rozvojových zemí spravedlivou odměnu a zakazuje otrockou či dětskou práci Složení: třtinový cukr (sušená třtinová šťáva Rapadura, přírodní třtinový cukr), lískové oříšky 21 %, kakaové m...

Čokoláda mléčná s mandlemi BIO 100 g Rapunzel*

Čokoláda mléčná s mandlemi BIO 100 g Rapunzel* Čokoláda mléčná s mandlemi Rapunzel BIO 100 g s 22 % obsahem plnotučného mléka a s pečlivě vybranými velkými mandlemi. Klasická pochoutka té nejvyšší kvality.

Mléčná čokoláda VIVANI 100g-BIO

Jemná mléčná čokoláda slazená přírodním třtinovým cukrem, která neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Ovoněná je pravou Bourbon vanilkou a zjemněná sušenou šlehačkou.

Rapunzel Čokoláda Nirwana hořká BIO 100 g Rapunzel* 100g

Čokoláda Nirwana hořká BIO 100 g Rapunzel je tenká slupka hořké čokolády, která je naplněná luxusním nugátovým krémem. Je slazená sušenou třtinovou šťávou Rapadura a přírodním třtinovým cukrem Cristal

Čokoláda mléčná s nugátovou náplní BIO 100 g Rapunzel*

Čokoláda mléčná s nugátovou náplní BIO 100 g Rapunzel* Čokoláda mléčná s nugátovou náplní Rapunzel BIO 100 g s 50 % podílem kakaa a náplní, ve které je minimálně 36 % na jemno mletých lískových oříšků. Jemná pochoutka, která oslní i ty nejnáročnější gurmány.

Čokoláda Vivani mléčná pralinková 100g Bio

Jemná mléčná čokoláda s nugátovou náplní. Neobsahuje žádné jiné tuky než kakaové máslo a přirozeně obsažené tuky z lískových oříšků a mléka. Neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Čokolády značky Vivani jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími bio surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.

Vivani Bio mléčná čokoláda lískooříšková 100g

Bohatá dávka čerstvě pražených lískových oříšků v jemné mléčné čokoládě slazené přírodním třtinovým cukrem s Bourbon vanilkou. Tato čokoláda získala nejvyšší zlaté ocenění od Německé zemědělské společnosti (DLG).        O VIVANIZakladatelé n...

-->