Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bio susene mango platky 80g bio nebio

Nalezeno:    3 produkty

Bio sušené mango plátky 80g Bio nebio

Sušené mango je velmi všestranná pochoutka. Nakrájené ve stolních směsích sušeného ovoce a oříšků působí velmi dekorativně, můžeme je mlsat i samotné a děti milují typickou nakysle sladkou chuť tohoto zdravého „lízátka“. Nejširší možnosti použití mají však plátky manga zalité horkou vodou a ponechané několik hodin odstát. POUŽITÍ: Sušené mango je vynikající namočené několik hodin ve vodě - buď přímo jako skvělý mangový kompot bez cukru, namixované do desertů (se šlehačkou, jogurtem, tvarohem, piškotami...) nebo rozmixované s banány, jablky, kokosovým mlékem a podobně jako hustý ovocný nápoj (smoothie) nebo přesnídávka. Rozmixované mango je velmi tuhé a zahustí pokrm, takže pokud rozmixujeme...

Bio*nebio Bio sušené mango plátky 80g

Bio sušené mango plátky 80 g Sušené bio ovoce jednodruhové - sušené plátky manga. Velmi všestranná pochoutka. Mlsejte jen tak samotné, nebo využijte bohatých možností na použití sušeného manga v kuchyni.

Mango plátky fair trade 80g BIO Country Life

Mango plátky fair trade 80g BIO Country Life - Sušené mango si uchovává většinu živin a účinných látek. Mango obsahuje nejvíce provitaminu A ze všech druhů ovoce.

-->