Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boilies jahoda plovouci

Nalezeno:    8 produktů

Mivardi plovoucí boilies Rapid Pop Up - Anglická Jahoda 50g

Výrazně inovovaná série plovoucích boilies. Nově použitá výběrová korková drť výborně drží aroma a zároveň zajišťuje velký výtlak. Kulička Pop Up spolehlivě zdvihne stejně velkou nebo i větší kuličku klasického boilies. Součástí každé Pop Up směsi je i výrazné procento originálního boilie mixu příslušného druhu boiles. Tím je zajištěno uvolňování potravního signálu podobně jako při nastražení kuličky klasického boilies. Použití R-FACTORu takto připravené Pop Up spolehlivě stabilizuje a napomáhá dosažení optimální konzistence a tvrdosti kuličky, usnadňující její nastražení bez použití vrtáčku.

Traper® Boilies Traper PoP-Up Method Feeder - Jahoda

Plovoucí boilies určené pro lov s feederovým method krmítkem. Extrémně efektivní ve spojení s jinými návnadami jako kukuřice či peletky. Umožňuje lepší prezentaci návnady, což zvyšuje její efektivitu.

Sportcarp® Boilies Sportcarp Carp Candies - Jahoda Krill 11 mm

Extrémně vzlínavá a superatraktivní plovoucí návnada, která vydrží plavat dlouhou dobu a je tak vhodnější i pro rybáře, kteří mají ve zvyku nechávat návnadu ve vodě i 48 hodin.

Mikbaits® Boilies Mikbaits Fluo Pop-Up - Jahoda Exclusive - 10 mm

Velmi kvalitní fluo plovoucí boilie o průměru 10 mm určené pro krátké rybářské vycházky, pro lov na feeder, rybářské závody nebo k nadlehčení klasické potápivé návnady. Dlouhotrvající schopnost plavat, reflexní barvy, vysoká atraktivita.

Mikbaits® Boilies Mikbaits Fluo Pop-Up - Jahoda Exclusive - 18 mm

Velmi kvalitní fluo plovoucí boilie o průměru 18 mm určené pro krátké rybářské vycházky, pro lov na feeder, rybářské závody nebo k nadlehčení klasické potápivé návnady. Dlouhotrvající schopnost plavat, reflexní barvy, vysoká atraktivita.

Carp Zoom® Boilies Carp Zoom PoP - Up - Jahoda - 16 mm

Pokud "nefungují" klasické potápivé koule je vhodné zkusit kvalitní plovoučky Carp Zoom. Jsou velmi atraktivní a díky různým příchutím a barvám mohou být použity v každém ročním období. Nové složení zajišťuje výborné plovoucí schopnosti a dobrý vztlak, což je ideální pro Zig Rig. Je vhodné je kombinovat ve dvojičkách různých barev, nebo s jinými návnadami.

Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml - Jahoda - Mikbaits Mini boilies v Dipu 50ml 6-8mm Jahoda

Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké nacucané nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Jsou lehce plovoucí, což znamená, že se zvednou na vlasu nad háček, ale ne natolik, aby zdvihly celý návazec. Lze kombinovat i s jinými nástrahami. EAN: 8595602243099

Pop Up Jahoda 14mm

Plovoucí boilies Pop Up Jahoda 14mm

-->