Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bonbony salvejove 500g gresik

Nalezeno:    12 produktů

Grešík Šalvějové bonbony 100g

Šalvějové bonbóny jsou ideální při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími.Šalvěj je léčivá bylina z čeledi hluchavkovitých. Její užití v léčitelství je velmi široké a dříve se věřilo, že vyléčí téměř všechno. Šalvěj je nahořklou bylinou, která má příznivé účinky na zažívací systém. Zmírňuje křeče, tvorbu plynů, zvyšuje vylučování žluči, podporuje trávení a působí antisepticky. Právě proto byla dříve využívána našimi předky ve staročeské kuchyni tak jako petrželka. Přidávala se do omáček, nádivek, k ochucení sýrů.

GREŠÍK Šalvějové bonbóny 100 g

Složení: cukr, glukozový sirup, šalvějový výluh (12,8 %), přírodní šalvějový extrakt (0,4 %) Grešík - Bylinné a ovocné bonbóny neobsahují umělé aroma ani barviva, chuť i barvu získávají z extraktů bylin a ovoce. Balení: 100 g Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, džemů, moštů, lihovin... Kromě toho distribuujeme široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství. Hlavní charakteristika naší firmy -jsme ryze česká firma se...

Šalvějové bonbóny 100 g GREŠÍK

Šalvějové bonbóny jsou ideální při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími. Šalvěj je léčivá bylina z čeledi hluchavkovitých. Její užití v léčitelství je velmi široké a dříve se věřilo, že vyléčí téměř všechno. Šalvěj je nahořklou bylinou, která má příznivé účinky na zažívací systém. Zmírňuje křeče, tvorbu plynů, zvyšuje vylučování žluči, podporuje trávení a působí antisepticky. Právě proto byla dříve využívána našimi předky ve staročeské kuchyni tak jako petrželka. Přidávala se do omáček, nádivek, k ochucení sýrů.

Valdemar Grešík Šalvějové bonbóny 100 g

Šalvějové bonbóny při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími.   Složení: cukr, glukozový sirup, šalvějový výluh (12,8 %), přírodní šalvějový extrakt (0,4 %)

Valdemar Grešík Šalvějové bonbóny 100 g

Šalvějové bonbóny při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími.   Složení: cukr, glukozový sirup, šalvějový výluh (12,8 %), přírodní šalvějový extrakt (0,4 %)

GREŠÍK Šalvějové bonbóny s medem 100 g

Složení: cukr, glukózový sirup, extrakt ze šalvěje (8,6 %), med (6,8 %), přírodní šalvějový extrakt (0,3 %) Grešík - Bylinné a ovocné bonbóny neobsahují umělé aroma ani barviva, chuť i barvu získávají z extraktů bylin a ovoce.Balení: 100 g Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, džemů, moštů, lihovin... Kromě toho distribuujeme široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství. Hlavní charakteristika naší firmy -jsme ryze ...

GREŠÍK Šalvějové bonbóny se sladidlem 100 g

Složení: sladidlo: isomalt, přírodní aroma (šalvějová silice 0,23 %), koncentráty (dýně, spirulina, jablko) Grešík - Bylinné a ovocné bonbóny neobsahují umělé aroma ani barviva, chuť i barvu získávají z extraktů bylin a ovoce. Balení: 100 g Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, džemů, moštů, lihovin... Kromě toho distribuujeme široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství. Hlavní charakteristika naší firmy -jsme ryz...

Grešík Šalvějové bonbóny s medem 100 g

Jemná šalvějová chuť v kombinaci s medem.Bonbóny jsou vyrobené z přírodního extraktu ze šalvěje a včelího medu.Bylinné bonbóny neobsahují umělé aroma ani barviva, chuť i barvu získávají z extraktů z bylin.

Šalvějové bonbóny s medem 100 g GREŠÍK

Šalvějové bonbóny s medem mají jemnou šalvějovou chuť v kombinaci s medem. Bonbóny jsou vyrobené z přírodního extraktu ze šalvěje a včelího medu.

Grešík Šalvějové bonbóny se sladidlem 100 g

Při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími. Sladidlo isomaltBalení: 100 gBylinné bonbóny neobsahují umělé aroma ani barviva, chuť i barvu získávají z extraktů z bylin.

Grešík Šalvějové bonbóny se sladidlem 100 g

Při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími. Sladidlo isomaltBalení: 100 gBylinné bonbóny neobsahují umělé aroma ani barviva, chuť i barvu získávají z extraktů z bylin.

Valdemar Grešík Šalvějové bonbóny se sladidlem 100 g

Při nachlazení, působí příznivě při problémech s horními cestami dýchacími.Složení: sladidlo: isomalt, přírodní aroma (šalvějová silice 0,23 %), koncentráty (dýně, spirulina, jablko) Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.