Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bose surround speakers cerna

Nalezeno:    28 produktů

Bose Surround Speakers, černá

Žádné domácí kino se neobejde bez zadních reproduktorů, které dodají hloubku hudbě a vytvoří prostorový efekt – bezdrátové reproduktory Bose Surround Speakers jsou mistry prostorového kino efektu a zaujmou i líbivým provedením v kompaktních rozměrech. Reproduktory jsou kompatibilní se soundbary Bose 300, 500 a 700.

Bose Surround Speakers Černá

Reproduktory Bose pro intenzivější zážitek při sledování filmů, poslechu hudby a hraní her. Jsou vyrobeny výhradně pro spárování se Soundbary 500 a 700.

Bose Surround speakers 700 Černá

Prvotřídní reproduktory Bose Suround speakers 700 nabízejí nejprémiovější zvuk od Bose. Nejen že perfektně hrají, jejich stylový design ozdobí váš pokoj. Ideální k Bose Soundbar 700.

Bose Surround Speakers, bílá

Žádné domácí kino se neobejde bez zadních reproduktorů, které dodají hloubku hudbě a vytvoří prostorový efekt – bezdrátové reproduktory Bose Surround Speakers jsou mistry prostorového kino efektu a zaujmou i líbivým provedením v kompaktních rozměrech. Reproduktory jsou kompatibilní se soundbary Bose 300, 500 a 700.

Bose Surround Speakers BLK

Domácí ozvučení Volitelné zadní reproduktory k soundbarům Bose Soundbar 500 a 700, které pozvednou zvukový zážitek z hudby nebo filmu na vyšší úroveň a promění váš obývák na opravdové domácí kino. Bezdrátové zapojení umožňuje variabilní použití a snadné umístění, nutná je pouze elektrická zásuvka, poté si již můžete užívat prostorový zvukový zážitek zcela bez kompromisů. Kromě reproduktorů Surround Speakers lze Bose Soundbar 500 a 700 rozšířit také o subwoofer Bose Bass Module 500 nebo Bass Module 700.

Bose Surround Speakers bílé

Bezdrátové surround reproduktory k doplnění SoundBar 700/500 pro plnohodnotné domácí 5.1 nebo 5.0 kino

Reproduktory Bose Surround Speakers bílý

Zadní bezdrátové reproduktory určené pro Soundbar 500/700 pro získání opravdového prostorového zvuku, výška pouze necelých 10 cm

Reproduktory Bose Surround Speakers černý

Zadní bezdrátové reproduktory určené pro Soundbar 500/700 pro získání opravdového prostorového zvuku, výška pouze necelých 10 cm

Bose Surround Speakers bílé (809281-2200)

Reproduktory zadní prostorové, silný výkon a skvělý zvuk, pro Soundbar 700 a 500 Reproduktory Bose Surround Speakers bílé umí zprostředkovat dokonalý zvuk, o který jste si už dlouho psali Ježíškovi. S reproduktory Bose Surround Speakers bílé si tak ode dneška mnohem lépe užijete i nejposlednější tón, ať už se na vaší obrazovce bude odehrávat cokoliv. Nejdůležitější vlastnosti reproduktorů Bose Surround Speakers bílé Aktivní (samostatné) reproduktory v sestavě: Samostatný reproduktor K připojení lze použít Jiné Jednoduché propojení se zdrojem zvuku řeší také technologie Bluetooth Rozměry (š × v × h): 81 mm × 94 mm × 84 mm Hmotnost: 2,8 kg Reproduktory Bose Surround Speakers bílé: Spolehlivý...

Bose Surround Speakers bílé (1 pár)

Surroundové bezdrátové reproduktory Bose Surround Speakers v elegantním bílém barevném provedení s minimalistickými liniemi a kompaktními rozměry snadno zapadnou do vaší domácnosti, aniž by působily rušivě. V kombinaci se soundbarem a subwooferem dodají vašim oblíbeným filmům, sportovním přenosům a hudbě ten správný prostorový zvuk, který bude mít ideální šířku a hloubku. Zařízení disponuje propracovaným designem a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Jejich instalace je velmi jednoduchá díky bezdrátovému připojení - ihned po připojení máte k dispozici špičkový zvuk, který umocní váš pocit ze sledovaného obsahu.

Bose Surround Speakers černý (1 pár)

Surroundové bezdrátové reproduktory Bose Surround Speakers v elegantním černém barevném provedení s minimalistickými liniemi a kompaktními rozměry snadno zapadnou do vaší domácnosti, aniž by působily rušivě. V kombinaci se soundbarem a subwooferem dodají vašim oblíbeným filmům, sportovním přenosům a hudbě ten správný prostorový zvuk, který bude mít ideální šířku a hloubku. Zařízení disponuje propracovaným designem a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Jejich instalace je velmi jednoduchá díky bezdrátovému připojení - ihned po připojení máte k dispozici špičkový zvuk, který umocní váš pocit ze sledovaného obsahu.

BOSE Surround Speakers 700 - bílé + DOPRAVA ZDARMA

Prémiové zadní reproduktory k Bose domácímu kinu Bezdrátové efektové reproduktory Kompatibilní se Soundbarem 700, Soundbarem 300 a SoundTouch 300 Zvuk vyšší kvality Všichni, kdo usilují o filmy, hudbu a televizi v lepší kvalitě, by měli zbystřit. Více opravdového zvuku, kterému nechybí poctivost a zkušenosti, nabízí značka BOSE. Úspěšně tak realizuje návrhy řady 700 a kombinuje sofistikovaný design s výjimečným potenciálem reproduktorů. Nezbývá, než si vychutnat plný výkon v každém okamžiku domácí zábavy s novými štíhlými reproduktory. Prémiový Surround Sound Slyšet a poslouchat v lepší kvalitě je rozdíl. Nyní se nabízí možnost zažít skutečně akusticky nabitou zábavu – napínavý závod, vítr...

BOSE Surround Speakers 700 - černé + DOPRAVA ZDARMA

Popis produktu je v současné době k dispozici v angličtině. Český obsah se připravuje.