Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bose surround speakers cerny 1 par

Nalezeno:    3 produkty

Bose Surround Speakers černý (1 pár)

Surroundové bezdrátové reproduktory Bose Surround Speakers v elegantním černém barevném provedení s minimalistickými liniemi a kompaktními rozměry snadno zapadnou do vaší domácnosti, aniž by působily rušivě. V kombinaci se soundbarem a subwooferem dodají vašim oblíbeným filmům, sportovním přenosům a hudbě ten správný prostorový zvuk, který bude mít ideální šířku a hloubku. Zařízení disponuje propracovaným designem a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Jejich instalace je velmi jednoduchá díky bezdrátovému připojení - ihned po připojení máte k dispozici špičkový zvuk, který umocní váš pocit ze sledovaného obsahu.

Bose Surround Speakers bílé (1 pár)

Surroundové bezdrátové reproduktory Bose Surround Speakers v elegantním bílém barevném provedení s minimalistickými liniemi a kompaktními rozměry snadno zapadnou do vaší domácnosti, aniž by působily rušivě. V kombinaci se soundbarem a subwooferem dodají vašim oblíbeným filmům, sportovním přenosům a hudbě ten správný prostorový zvuk, který bude mít ideální šířku a hloubku. Zařízení disponuje propracovaným designem a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Jejich instalace je velmi jednoduchá díky bezdrátovému připojení - ihned po připojení máte k dispozici špičkový zvuk, který umocní váš pocit ze sledovaného obsahu.

BOSE Bass Module 500 - černý + DOPRAVA ZDARMA

Bezdrátový, kompaktní basový modul Bose Bass Modul 500 určený pro rozšíření a umocnění vaší domácí zábavy při sledování oblíbených filmů nebo poslechu vaší oblíbené hudby. Zvuk, který budete cítit Pokud už máte zvukový systém domácího kina Soundbar 500, který je ideálním startem do světa vaší televizní a hudební zábavy, tak můžete své zážitky při sledování TV nebo poslechu hudby ještě více umocnit. Bose Bass Modul 500 je tím pravým řešením. Bose Bass Modul 500 vám poskytne v kombinaci se Soundbar 500 zcela jinou úroveň při sledování vašich oblíbených televizních pořadů a filmů nebo při poslechu vaší oblíbené hudby. Kompaktní bezdrátový basový modul poskytne bohaté a silné basy a přesto zůs...