Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boswellia serrata

Nalezeno:    203 produktů

Boswellia Serrata 100 tab

Boswellia Serrata (Boswellin, kadidlovník pilovitý, indiánské kadidlo - Frankincense) je listnatý strom z horkých částí Indie, jehož pryskyřice se využívá na podporurôznych tělesných funkcí.Už od nepaměti byl strom a jeho části, primárním zdrojem potravy, vonných látek, jakož i hodnotných složek medikamentů. V této souvislosti sehrály důležitou roli přírodní pryskyřice.Extrakt z pryskyřice kadidlovníku obsahuje aminokyseliny, fenoly, terpeny, polysacharidy a kyselinu β-boswellovú.Primární účinnou složkou je kyselina boswelová, jejíž účinky jsou podobné nesteroidním medikamentům (NSAIDS).Když Vaše klouby vyžadují pozornost!1 dávka obsahuje 800mg extraktu = 520mg boswellových kyselin...

Boswellia Serrata - GymBeam 90 kaps.

Doplněk výživy s obsahem extraktu z pryskyřice kadidlovníku pilovitý (Boswellia serrata) v kapslové formě.

Epigemic Boswellia Serrata 90 kapslí

Boswellia Serrata Epigemic®, kapsle, Strom rostoucí v Indii a severní Africe. Extrakt z jeho kůry a pryskyřice je velmi bohatý na boswellové kyseliny, které jsou známé zejména svým kladným vlivem na stav kloubů. Výčet pozitivních účinků boswellie na lidský organismus je však mnohem širší.

Boswellia serrata - kadidlovník - 60 kapslí

boswellia serrata ve formě kapslí snadné užívání formou kapslí zdraví kostí, kloubů, trávicí soustavy, srdce a dýchací soustava výrobce: Salvia Paradise, s.r.o.

Dromy BOSWELLIA Serrata liquid 1l

Extrakt rostliny Boswellia serrata obsahuje vysoké množství boswellových kyselin s protizánětlivým a imunomodulačním účinkem proti akutním i chronickým zánětům. Uvolňuje ranní ztuhlost, zvyšuje pohyblivost kloubů a zlepšuje i prokrvení tkání. Extrakt z Boswellie má velmi rychlý nástup účinku - obvykle do 5-ti dnů od počátku podávání. Mechanismus jeho působení je podobný jako u nesteroidních antirevmatik, avšak je bezpečný, nemá negativní účinky na trávicí trakt a je dobře snášen. Nadšené recenze: „Perfektní výrobek. Skutečně účinkuje a vel...

Dromy BOSWELLIA Serrata 750 g

Kombinace aktivních látek pro dlouhodobé pohybové obtíže.

Dromy BOSWELLIA Serrata 750 g

Kombinace aktivních látek pro dlouhodobé pohybové obtíže.

Dromy BOSWELLIA Serrata 1000 ml

Doplňkové krmivo ve formě liquidu pro podporu vazů, šlach a svalů.

Sanct Bernhard Boswellia Serrata 180 tablet

Sanct Bernhard Boswellia Serrata 180 tablet Podpořte své zdraví kvalitním doplňkem stravy s vysokou koncentrací extraktu z Boswellia serrata, který má dlouhou tradici v Indické stravě.

Epigemic Boswellia Serrata Epigemic 90 kapslí

Přípravek Boswellia Serrata Epigemic přispívá k normální funkci pohybového aparátu.

Arthroboswell 180 tablet - Boswellia serrata 350 mg

Přípravek Arthroboswell obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata, který příznivě působí na celý pohybový aparát.

Boswellia serrata - kadidlovník bezalkoholová tinktura 30 ml

boswellia serrata ve formě tinktury snadné užívání bez alkoholu výrobce: Salvia Paradise, s.r.o.

BEWIT EO Kadidlo (Boswellia serrata) 5 ml

Poklidné rozjímání - meditace - ochrana Podle Bible, přinesli Ježíši tři králové kadidlo, myrhu a zlato.               Kadidlový olej vám nabídne pryskyřičné, balzámové, bohaté, kafrové a mírně citrusové aroma. 

Nutricius Arthr.boswell tbl.180 - Boswellia serrata 350mg

Arthroboswell je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje extrakt z pryskyřice stromu Boswellia serrata, což je nízký strom rostoucí v severní Africe, Indii a na středním východě. Z pryskyřice Boswellia seratta se extrakcí získávají boswellové kyseliny, které příznivě působí při zánětech, otocích, bolestech kloubů a svalových úponů. Dávkování a způsob užití Užívejte 1 tabletu 3x denně. Složení Jedna tableta obsahuje 65% extrakt ...