Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Botnik vysoky

Nalezeno:    98 produktů

Výklopný borovicový botník vysoký

materiál masiv borovice, lakované provedení 1 nízká zásuvka, 3 dvouřadé výklopy

Botník vysoký Rised s úložným prostorem

Šířka 90 cm, hloubka 30 cm, výška 128 cm. Vysoký výklopný botník s dvířky a zásuvkou. Praktický pomocník, který uschová nejen boty, ale i klíče, přípravky na boty a další doplňky.

Vysoký botník dub sonoma

Vysoký botník v klasickém univerzálním stylu se zvýšenou konstrukcí nabízí zároveň i větší vnitřní prostor pro ukládání obuvy. Vyroben v dekoru dub sonoma a obsahuje celkem 3 výklopné dveře s vnitřní přihrádkou.

Výklopný vysoký botník - TK

Praktický výklopný botník s pěti zásuvkami

Vysoký botník Provensálsko SNB

Stylový bytový systém Dekor jako na fotografii (borovice andersen/lefkas tmavý) Dodáváno v demontu Parametry: (výška x šířka x hloubka) 113x80x36cm

Vysoký botník Step, dub sonoma

Vysoký botník v dekoru dub sonoma obsahuje celkem 5 výklopných dveří s přihrádkou pro přehledné ukládání obuvy. Díky svým rozměrům najde své místo v každé menší předsíni.

Vysoký botník Step, beton/bílý

Vysoký botník v kombinaci imitaci šedý beton/bílá a obsahuje celkem 5 výklopných dveří s přihrádkou pro přehledné ukládání obuvy. Díky svým rozměrům najde své místo v každé menší předsíni.

Vysoký botník Mega 94, bílá

Vysoký botník z programu Mega v bílém dekoru - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

Vysoký botník Mega 94, buk

Vysoký botník z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

Vysoký botník Provensálsko SNB, zelený

Stylový bytový systém Dekor jako na fotografii (tmavě zelená matná) Dodáváno v demontu Parametry: (výška x šířka x hloubka) 113x80x36cm

Vysoký botník Provensálsko SNB, šedý

Stylový bytový systém Dekor jako na fotografii (šedá) Dodáváno v demontu Parametry: (výška x šířka x hloubka) 113x80x36cm

Vysoký botník Step, pískový dub/bílý

Vysoký botník v kombinaci dekoru pískový dub/bílá a obsahuje celkem 5 výklopných dveří s přihrádkou pro přehledné ukládání obuvy. Díky svým rozměrům najde své místo v každé menší předsíni.

Středně vysoký botník Mega 93, bílá

Středně vysoký botník z programu Mega v bílém dekoru - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

Středně vysoký botník Mega 93, buk

Středně vysoký botník z programu Mega v dekoru buk - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

Vysoký botník Mega 94, dub sonoma

Vysoký botník z programu Mega v dekoru dub sonoma - variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.