Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boty sire g

Nalezeno:    64 produktů

De plus 9748 bordó dámské nadměrné kotníčkové boty šíře H

Dámská nadměrná vycházková obuv. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část obuvi je vyrobena z pravé textilního filcového materiálu, který je tvoří zateplení. Označení šíře v nártu: H Váha jednoho páru: 960 g Dámské zimní nadměrné kotníčkové boty.

Jana 8-25374-29 černé dámské boty šíře H

Dámská celoroční podzimní kotníčková vycházková obuv na podpatku se zapínáním na zip. Boty značky Jana - Soft Line to je 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena ze syntetické imitace kůže v kombinaci s textilním materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Podešev má hrubý vzorek s neklouzavou přilnavostí. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 650 g Dámské zimní boty značky Jana Soft Line.

Axel AX4003 černé dámské nadměrné zimní boty šíře H

Dámská zimní vycházková obuv se zapínáním na pásek se suchým zipem. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část je vybavena chlupatým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv je vhodné do vlhkého prostředí impregnovat impregnačním prostředkem, zvýší se tím jeho životnost a odolnost vůči vodě. V naší nabídce například prostředek Imprex. Váha jednoho páru: 740 g Značená šíře v nártu: H Dámské zimní nadměrné boty Axel.

Axel AX1264 černá dámská obuv šíře H

Dámská celoroční vycházková zdravotní obuv na mírném klínku se zapínáním na pásek se suchým zipem přes nárt. Obuv značky Axel se vyznačuje prvotřídní kvalitou a výbornými užitnými vlastnostmi. Svršek obuvi je vyroben z pravé přírodní kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena koženou podšívkou a komfortní vyměkčenou textilní stélkou s podporou podélné klenby a také se "srdíčkem" podporou příčné klenby. Označení šíře v nártu H (pro široké chodidlo). Váha jednoho páru: 520 g Dámské celoroční boty značky Axel.

Axel 1478 černé dámské polobotky šíře H

Dámská celoroční vycházková nadměrná zdravotní obuv na mírném klínku. Obuv značky Axel se vyznačuje prvotřídní kvalitou a výbornými užitnými vlastnostmi. Svršek obuvi je vyroben z pravé přírodní kůže. Na nártu je vrásnění rovněž z pravé kůže, které podtrhuje elegantní vzhled. Vnitřní část obuvi je vybavena koženou podšívkou a komfortní vyměkčenou koženou stélkou s podporou podélné klenby. V patní části na lemu obuvi je všitý měkounký kožený patní límeček, který ochraňuje před odřením paty při delším nošení. Obuv je vybavena po obou stranách nártu všitými gumotextilními dílci, které usnadňují obouvání. Označení šíře v nártu G 1/2. Dámské nadměrné celoroční boty značky Axel....

Jana 8-22168-22 šedé dámské baleríny šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na mírném klínku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená ze syntetické kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Stélka z paměťové pěny je příjemná na došlap. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 470 g Dámské celoroční baleríny Jana.

Jana 8-28600-28 černé dámské sandály šíře H

Dámská letní vycházková sandálová obuv se zapínáním na pásek přes nárt. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže na svršku v kombinaci se syntetickým materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci s pravou přírodní kůží. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 430 g Dámské letní sandály Jana.

Jana 8-22404-2 černé dámské lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže na svršku v kombinaci se syntetickým materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickou kůží. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 460 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-28401-20 béžové dámské sandály šíře H

Dámská letní vycházková sandálová obuv na mírné platformě se zapínáním na dva pásky přes nárt. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Nártový zapínací pásek je vybaven gumotextilním dílcem pro pohodlnější chůzi. Váha jednoho páru: 310 g (ultralehké provedení) Obuv šíře H (široká obuv). Dámské letní zdravotní sandály Jana.

Jana 8-24615-20 béžové mokasíny šíře H

Dámská letní vycházková obuv. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickou kůží. Stélka je vyrobená z pravé přírodní kůže a vybavená srdíčkem - oporou příčné klenby. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 420 g Dámské letní mokasíny Jana.

Jana 8-22101-21 graphit baleríny šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na mírném klínku. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z kombinace syntetického materilu s textilním materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 490 g Dámské celoroční baleríny Jana Soft Line

Jana 8-24366-21 navy lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku se zapínáním na pásek přes nárt se suchým zipem. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena ze syntetické kůže na svršku v kombinaci s textilním materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickým materiálem. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 520 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-22461-21 navy dámské lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena z textilního materiálu.. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickou kůží. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 460 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-22404-21 bordó dámské lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z kombinace pravé přírodní kůže spolu se syntetickým materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 500 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-22262-22 růžové dámské baleríny šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na mírném klínku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Stélka z paměťové pěny je příjemná na došlap. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 350 g Dámské celoroční baleríny Jana.