Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boty sire h

Nalezeno:    305 produktů

Axel AX4120 dámské zimní boty šíře H

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv se zapínáním na suchý zip. Boty jsou značeny šíře H (pro širší chodidlo). Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena filcovým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv je vhodné do vlhkého prostředí impregnovat impregnačním prostředkem, zvýší se tím jeho životnost a odolnost vůči vodě. V naší nabídce například prostředek Imprex. Dámské kotníčkové zimní boty.

Axel AXCW032 bordó dámské polobotky boty šíře H

Dámská zimní vycházková obuv se zapínáním na pásek se suchým zipem. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže.. Vnitřní část je vybavena textilní podšívkou a pohodlnou tvarovanou stélkou s podporou příčné klenby (srdíčko). Váha jednoho páru: 510 g Značená šíře v nártu: H (široká obuv) Dámské celoroční zdravotní boty Axel.

Axel AXBW066 bordó dámské polobotky boty šíře H

Dámská zimní vycházková obuv se zapínáním na pásek se suchým zipem. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže.. Vnitřní část je vybavena textilní podšívkou a pohodlnou tvarovanou stélkou s podporou příčné klenby (srdíčko). Váha jednoho páru: 510 g Značená šíře v nártu: H (široká obuv) Dámské zimní zdravotní boty Axel.

Axel AXBW068 bordó dámské polobotky boty šíře H

Dámská zimní vycházková obuv se zapínáním na pásek se suchým zipem. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže.. Vnitřní část je vybavena textilní podšívkou a pohodlnou tvarovanou stélkou s podporou příčné klenby (srdíčko). Váha jednoho páru: 420 g Značená šíře v nártu: H (široká obuv) Dámské zimní zdravotní boty Axel.

Axel AXCW062 černé dámské polobotky boty šíře H

Dámská zimní vycházková obuv se zapínáním na pásek se suchým zipem. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže v kombinaci se strečovým materiálem. Vnitřní část je vybavena textilní podšívkou a pohodlnou tvarovanou stélkou s podporou příčné klenby (srdíčko). Váha jednoho páru: 520 g Značená šíře v nártu: H (široká obuv) Dámské celoroční zdravotní boty Axel.

Axel AX4120 dámské zimní boty šíře H - EU 37

Dámská zimní vycházková kotníčková obuv se zapínáním na suchý zip. Boty jsou značeny šíře H (pro širší chodidlo). Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena filcovým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv je vhodné do vlhkého prostředí impregnovat impregnačním prostředkem, zvýší se tím jeho životnost a odolnost vůči vodě. V naší nabídce například prostředek Imprex. Dámské kotníčkové zimní boty. Barva: Černá Vnitřní materiál: Textil Vnější materiál: Kůže Výška boty: 13 cm Podpatek: 3.5 cm

Axel Kotníkové boty AXBW066 bordó dámské polobotky boty šíře H - Other

Axel Kotníkové boty AXBW066 bordó dámské polobotky boty šíře H Other K dispozici v dámské velikosti. 38,39,40,41. Dámské > Boty > Kotníkové boty Axel

Axel Kotníkové boty AXBW068 bordó dámské polobotky boty šíře H - Other

Axel Kotníkové boty AXBW068 bordó dámské polobotky boty šíře H Other K dispozici v dámské velikosti. 37,38,39,41,42. Dámské > Boty > Kotníkové boty Axel

Axel Šněrovací polobotky AXCW062 šedé dámské polobotky boty šíře H -

Axel Šněrovací polobotky AXCW062 šedé dámské polobotky boty šíře H K dispozici v dámské velikosti. 37,40,41,42,43. Dámské > Boty > Šněrovací polobotky Axel

Axel Baleríny AXCW062 černé dámské polobotky boty šíře H - Černá

Axel Baleríny AXCW062 černé dámské polobotky boty šíře H Černá K dispozici v dámské velikosti. 37,38,40,41,42,43. Dámské > Boty > Baleríny Axel

Jana 8-26420-23 navy dámské zimní boty šíře H

Dámská zimní kotníčková vycházková obuv se zapínáním na zip. Boty značky Jana to je 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena ze syntetické imitace kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním chlupatým kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 860 g Dámské zimní boty značky Jana.

Jana 8-25262-23 bílé dámské zimní boty šíře H

Dámská zimní kotníčková vycházková obuv se zapínáním na zip. Boty značky Jana to je 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena ze syntetické imitace kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním filcovým materiálem, který tvoří zateplení. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 780 g Dámské zimní boty značky Jana.

Jana 8-26218-23 šedé dámské zimní boty šíře H

Dámská zimní kotníčková vycházková obuv se zapínáním na zip. Boty značky Jana to je 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena ze syntetické imitace kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena chlupatým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 820 g Dámské zimní boty značky Jana.

Jana 8-26219-23 rose dámské zimní boty šíře H

Dámská zimní kotníčková vycházková obuv s ozdobným šněrováním na nártu se zapínáním na zip. Boty značky Jana to je 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena ze syntetické imitace kůže v kombinaci s textilním límcem v patní části.. Vnitřní část obuvi je vybavena chlupatým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 910 g Dámské zimní boty značky Jana.

Axel AXBW007 černé dámské zimní boty šíře H - EU 37

Dámská zimní vycházková obuv se zapínáním na dva pásky se suchým zipem Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část je vybavena chlupatým textilním kožíškem, který tvoří zateplení. Ortopedická stélka s podporou podélné a příčné klenby. Váha jednoho páru: 490 g Značená šíře v nártu: H Dámské zimní boty Axel. Barva: Černá Vnitřní materiál: Syntetika Vnější materiál: Kůže Výška boty: 10 cm Podpatek: 3 cm