Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boty sire h

Nalezeno:    155 produktů

Jana 8-24366-21 navy lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku se zapínáním na pásek přes nárt se suchým zipem. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena ze syntetické kůže na svršku v kombinaci s textilním materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickým materiálem. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 520 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-22461-21 navy dámské lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobena z textilního materiálu.. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickou kůží. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 460 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-22404-21 bordó dámské lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z kombinace pravé přírodní kůže spolu se syntetickým materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 500 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-22262-22 růžové dámské baleríny šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na mírném klínku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Stélka z paměťové pěny je příjemná na došlap. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 350 g Dámské celoroční baleríny Jana.

Jana 8-24611-22 modré dámské nadměrné mokasíny šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv se zapínáním na pásek se suchým zipem přes nárt. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z pravé přírodní kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickou kůží. Stélka je vyrobená z pravé přírodní kůže a vybavená srdíčkem - oporou příčné klenby. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 620 g Dámské celoroční mokasíny Jana.

Jana 8-24265-22 modré dámské baleríny šíře H

Dámská letní vycházková obuv na mírném podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Stélka z paměťové pěny je příjemná na došlap. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 435 g Dámské letní balerínky Jana.

Jana 8-24265-22 šedé dámské baleríny šíře H

Dámská letní vycházková obuv na mírném podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Stélka z paměťové pěny je příjemná na došlap. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 435 g Dámské letní balerínky Jana.

Jana 8-22164-22 květované dámské baleríny šíře H

Dámská letní vycházková obuv na malém podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem. Stélka z paměťové pěny je příjemná na došlap. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 295 g Dámské letní balerínky Jana.

Jana 8-28365-22 béžové květované dámské sandály šíře H

Dámská letní pásková obuv na stabilním podpatku se zapínáním na pásek kolem kotníku se sponou. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z textilního materiálu v kombinaci se syntetickou kůží. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se stélkou ze syntetické kůže. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 420 g Dámské letní sandály Jana.

Jana 8-22461-22 šedá met dámské lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním středním podpatku. Boty značky Jana 100% komfort a kvalita. Obuv je vyrobená z textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickým opatkem. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 530 g Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-24332-20 béžové lodičky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na stabilním podpatku se zapínáním na pásek přes nárt se suchým zipem. Boty značky Jana 100% komfort. Barva obuvi je béžová v kombinaci se zlatými lesklými místy. Obuv je vyrobena ze syntetické kůže na svršku v kombinaci s textilním a syntetickým materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickým materiálem. Obuv šíře H (široká obuv). Dámské celoroční lodičky Jana.

Jana 8-27102-30 béžové žabky šíře H

Dámská letní vycházková obuv na mírném klínku s ochopem mezi prsty. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena ze syntetické kůže. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickou kůží. SoftFLEX - pro větší pohodlí při chůzi je obuv vybavena podešví s technologií, díky které je podešev při chůzi více ohebná. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 360 g Dámské letní pantofle Jana.

Jana 8-24304-21 černé polobotky šíře H

Dámská celoroční vycházková obuv na mírném klínku. Boty značky Jana 100% komfort. Obuv je vyrobena z kombinace syntetického materilu s gumotextilním dílcem, kteru usnadňuje obouvání. Vnitřní část obuvi je vybavena textilním materiálem v kombinaci se syntetickým materiálem. Stélka je vybavená speciálním relaxačním bodem v patní části, která snižuje nárazy při došlapu. Obuv šíře H (široká obuv). Váha jednoho páru: 430 g Dámské celoroční polobotky Jana.

Kamik MomentumLO White dámská zimní obuv šíře H

Dámská zimní kotníková vycházková obuv značky KAMIK s tepelnou izolací Thinsulate 3M s utahováním pomocí šněrovadel se zdrhovadlem. Obuv je vhodná jak do města tak i na vycházky do přírody. Prostorná obuv v nártu - šíře H. Obuv značky KAMIK - specialisty na obuv do extrémních podmínek se stoletou tradicí. Boty jsou vyrobeny z textilního vodě odolného materiálu v kombinaci se syntetickým materiálem na podešvi, který tvoří kapli až na nárt. Textilní svršek je ke gumové kapli přišitý vodě odolnými švy. Vnitřní část je zateplená textilním kožíškem s tepelnou izolací Thinsulate 3M. - voděodolný nylon Icebug s chlupatým kožíškem na límci proti napadání sněhu - vodě odolné konstrukce se zapeče...

Jana Kozačky 8-25660-29 černé dámské kozačky šíře H - Černá

Jana Kozačky 8-25660-29 černé dámské kozačky šíře H Černá K dispozici v dámské velikosti. 37,40. Dámské > Boty > Polobotky Jana