Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boxerky modus

Nalezeno:    8 produktů

Podobné fráze:

MODUS VIVENDI boxerky pánské šedé Earth Boxer 01621

Pánské šedé bavlněné boxerky MODUS VIVENDI Jedná se o pánské šedé luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny, v pase mají širokou šedou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování světle šedou gumou, krátká nohavička. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky pánské černé Weekly Boxer 18521

Pánské černé bavlněné boxerky MODUS VIVENDI Jedná se o pánské černé luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny, v pase mají širokou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování příjemnou gumou, na zadku jsou bezešvé a mají krátkou nohavičku. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky pánské bílé Weekly Boxer 18521

Pánské bílé bavlněné boxerky MODUS VIVENDI Jedná se o pánské bílé luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny, v pase mají širokou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování příjemnou gumou, na zadku jsou bezešvé a mají krátkou nohavičku. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky pánské šedé Weekly Boxer 18521

Pánské šedé bavlněné boxerky MODUS VIVENDI Jedná se o pánské šedé luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny, v pase mají širokou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování příjemnou gumou, na zadku jsou bezešvé a mají krátkou nohavičku. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky pánské modré perforované Perforated Boxer 04621

Pánské modré bavlněné boxerky MODUS VIVENDI Jedná se o pánské modré luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní perforované/děrkované bavlny, v pase mají širokou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování příjemnou gumou, na zadku jsou bezešvé a mají krátkou nohavičku. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky pánské bílé Hole Pocket Boxer 02621

Pánské bílé bavlněné boxerky MODUS VIVENDI Jedná se o pánské bílé luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny, v pase mají širokou bílou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování příjemnou gumou, na zadku jsou bezešvé a mají středně dlouhou nohavičku. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky pánské šedé Neon Boxer 03621

Pánské šedé bavlněné boxerky Neon MODUS VIVENDI Jedná se o pánské šedé luxusní boxerky. Jsou vyrobeny z prvotřídní bavlny, v pase mají širokou růžovou gumu s logem výrobce. Okolo stehen je lemování světle růžovou gumou, krátká nohavička. Doporučujeme na sport, každodenní nošení i volnočasové aktivity.

MODUS VIVENDI boxerky klasické džínové Indigo Jeans Boxer 12621

Klasické džínové boxerky Indigo MODUS VIVENDI Tyto pánské džínové boxerky jsou určeny pro všechny muže, kteří chtějí netradiční boxerky, navíc vpředu mají speciálně tvarovaný váček na přirození , v pase džínovou gumu. Na zadku a po stranách je perforovaná kůže. Doporučujeme jak na normální nošení, tak do klubů či na akce.

Podobné fráze:

-->