Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bravo calounena lavice dub sonoma

Nalezeno:    4 produkty

MOANA, čalouněná lavice, dub sonoma, 5 let záruka

Čalouněná lavice Barva: čalounění - krémová ekokůže, lamino - dub sonoma Materiál: lamino 16 mm Rozměry (šxvxhl): 94 x 45 x 26 cm Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

Jídelní rohový set KAGHAN, dub sonoma/hnědá

Čalouněná jídelní rohová lavice s úložným prostorem Součástí kuchyňského setu je: - rohová lavice s úložným prostorem (šxvxh): 153,5 x 80 x 113,5/46 cm - hloubka sedu lavice: cca 36 cm - taburet (šxvxh): 35 x 43,5 x 35 cm - 2 ks - rozkládací jídelní stůl (šxvxh): 89-118 x 76 x 59 cm Barva: dub sonoma/hnědá Materiál: - látka - LTD (lamino) Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.

Jídelní rohový SET CORNER dub sonoma/látka

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Čalouněná jídelní rohová lavice s úložným prostorem je vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Čalounění je v barvě viz obrázek. Součástí kuchyňského setu je: - rohová lavice s ÚP, v/š/h: 80 / 153,5 x 113,5 / 46 cm - 2x taburet, v/š/h: 43,5 / 35 / 35 cm, - rozkládací jídelní stůl: v/š/h: 76 / 89-118 / 59 cm. Hloubka sedu je cca 36 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní set rohový CORNER Tempo Kondela Dub sonoma

Rohový jídelní set CORNER sestává z rohové lavice, stolu a dvou taburetů. Set je vyroben z laminované DTD ve třech barevných variantách: wenge, dub sonoma a olše. Sedací část a opěradla jsou čalouněná světle zelenou nebo světle hnědou látkou. Rohová lavice je vybavena i úložným prostorem. Lavice je v univerzálním provedení, můžete ji smontovat s rohem na pravé nebo levé straně.Barvu setu vyberte ve variantách produktu. Barva:wenge / látka světle zelenáolše / látka světle hnědádub sonoma / látka světle hnědá Materiál:DTD laminovaná / látkaRozměr stolu:Šířka: 105 cmHloubka: 61 cmVýška: 77 cmRozměr lavice:Šířka: 170 cmHloubka: 120 cmVýška: 85 cmRozměr taburetu:Šířka: 35 cmHloubka: 30 cmVýška:...