Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bruder roadmax auto popelar

Nalezeno:    19 produktů

Popelářské auto Bruder Roadmax (20002)

Popelářské auto má otvírací okna kam můžeš posadit svého oblíbeného řidíče od Lega nebo Chevy. Auto má zároveň i výklopnou kabinu řidiče. Jeho kola jsou z měkké gumy a jsou šetrná k nábytku i k podlaze. Kontejner lze sklápět. Funkční mechanismus vyklápění popelnice. Věk: 2+ Materiál: plast Rozměry: 45 x 17 x 22,5cm Země původu: Německo

Bruder 3560 Popelář Nákladní auto SCANIA

BRUDER 3560– Scania popelář je krásný model popelářského vozu od firmy Bruder se sklápěcími zrcátky, otevíratelnými dveřmi kabiny, mechanickým ovládáním procesu nakládky a vykládky odpadu s měkkými profilovými pneumatikami. Součástí jsou také 2 popelnice.

Bruder 2812 Nákladní auto MACK Granit popelář

BRUDER 2812 – Nákladní auto MACK Granite popelář je dokonalý model amerického popelářského automobilu se zadním plněním a otevírací přední kapotou vozu. Nákladní auto bylo vyrobeno v měřítku 1:16 ke skutečnému autu jako věrná plastová kopie.

Bruder 20002 Popelář

Bruder 20002 Popelář Popelářské auto se sklopným kontejnerem je určeno pro chlapce od 2 let. Je krásně zbarvené, okna má otevírací, za volant se vejdou figurky ze stavebnic jako je LEGO nebo Cheva. Kabina řidiče je výklopná. Auto popelářů, se kterým si malí kluci tak rádi hrají, je vhodné do exteriéru i interiéru. Tím, že jsou kola ošetřena měkkou gumou jsou šetrná k podlaze v bytě. Vyberte Vašemu chlapci jedno z krásných aut značky Bruder! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Rozměry: 45 x 17 x 22,5cm Země původu: Německo

Bruder 02812 Nákladní auto MACK Granit popelář zelený

Nákladní auto MACK popeláři - BRUDER 28123 Rozměry: 69,7 x 18,5 x 26,5cm Dokonalý model popelářského automobilu pro vašeho chlapce, který si s ním bude hrát nekonečně dlouho. Model amerického nákladního vozu MACK Granit popelář, zadní plnění. Otevírací přední kapota vozu.

Bruder 3764 Nákladní auto MAN TGS - Popelář zelený

Popelářské auto MAN TGS zelené – Bruder 3764 Popelářské auto MAN TGS je všestrané vozidlo. Model má nově zpracovanou kabinu a disponuje otevíratelnými dveřmi. Kabina je přizpůsobena pro snadnou instalaci světelného a zvukového majáku. Auto dokáže vyklápět jak popelnice tak i kontejnery.

Bruder Roadmax 20000 Nákladní sklápěčka

Bruder Roadmax 20000 Nákladní sklápěčka 2+ Nákladní auto má měkká gumová kola, což ho předurčuje i ke hře doma. Děti jistě ocení i otevírací okna. Díky velmi robustní konstrukci bezpečně odolá i průzkumným aktivitám dětí od 2 let! Rozměry: 365 x 175 x 195mm.

BRUDER 3764 Nákladní auto MAN TGS - Popelář zelený

Popelář MAN TGS - popelářský vůz v zeleno-žluté barvě

Bruder 3764 Man TGS popelář zelený

Bruder 3764 Man TGS popelář zelený Popelářské auto MAN TGS je dalším z precizně zpracovaných modelů značky Bruder. Má k dispozici nákladní prostor pro vyklápění obsahu popelnic a kontejnerů v jeho zadní části. Modely Bruder vynikají detailní zpracováním, funkčními a pohyblivými díly. Auto má zelenou kabinu a žlutý nákladní prostor vybavený šnekovým mechanismem pro posouvání sklopeného odpadu, sklápěcí zrcátka a dvě popelnice. Dveře kabiny jsou otevírací. Příhodným návazným modelem je příslušenství např. Maják se světlem a sirénou Bruder 2801. Přednosti: je plně funkční vysoce kvalitní plas...

Bruder 20000 Auto nákladní sklápěč

BRUDER ROADMAX Nákladní auto sklápěčka. Toto pestře barevné nákladní auto se klápěcí korbou – tak zvaná sklápěčka je plně funkční hračka s možností nakládání a vykládání pomocí sklápěcí korby, která je navíc otáčecí v horizontální ose – do stran, má ještě výklopnou kabinu.

-->