Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bruno banani damsky parfem

Nalezeno:    10 produktů

Bruno Banani Woman tělový sprej 100 ml pro ženy

Bruno Banani Woman tělový sprej 100 ml pro ženy. Parfém **Bruno Banani Woman** je kombinací extravagance a ženské elegance a dává své nositelce sílu na uskutečnění svých nejtajnějších přání. Flakon připomíná čertí růžek, který podtrhuje šmrnc a styl této vůně. _Parfém Bruno Banani Woman_ je originál

Bruno Banani Woman - tělový závoj W Objem: 100 ml

Parfém **Bruno Banani Woman** je kombinací extravagance a ženské elegance a dává své nositelce sílu na uskutečnění svých nejtajnějších přání. Flakon připomíná čertí růžek, který podtrhuje šmrnc a styl této vůně. _Parfém Bruno Banani Woman_ je originální kompozice pomeranče, břečťanu a leknínu, kterou doplňuje něžnost a ženskost květinových esencí frézie, konvalinky a čerstvé broskev. Smyslné bílé pižmo a vanilka dávají tušit vzrušující a nevšední zážitky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno.

Bruno Banani Dangerous Man toaletní voda 30 ml pro muže

Bruno Banani Dangerous Man toaletní voda 30 ml pro muže. Nebezpečný, okouzlující, nespoutaný a sexy. Takový je muž **Dangerous Man**. Parfém s nedolatelnými tóny citrusů, pikantním srdcem a orientálním základem. Vůně tak elegantní a koketní, jak jen může být.

Bruno Banani Made For Women deospray 150 ml pro ženy

Bruno Banani Made For Women deospray 150 ml pro ženy. **Bruno Banani Made for Woman** je vůně odhodlaná probudit v každé ženě lovecký a bojovný instinkt, který vlastní. _Parfém_ _Made for Woman_ je určen pro ženu Vamp, sexy zabijáka se smyslem pro humor. Vůně byla uvedená na trh v roce 2011.

Bruno Banani Made For Women - deodorant W Objem: 150 ml

**Bruno Banani Made for Woman** je vůně odhodlaná probudit v každé ženě lovecký a bojovný instinkt, který vlastní. _Parfém_ _Made for Woman_ je určen pro ženu Vamp, sexy zabijáka se smyslem pro humor. Vůně byla uvedená na trh v roce 2011.

Bruno Banani Dangerous Man - toaletní voda M Objem: 30 ml

Nebezpečný, okouzlující, nespoutaný a sexy. Takový je muž Dangerous Man. Parfém s nedolatelnými tóny citrusů, pikantním srdcem a orientálním základem. Vůně tak elegantní a koketní, jak jen může být. Hlava: mandarinka, pomeranč, kumquat, citron, bergamot, vodní akord Srdce: pepř, hřebíček, muškátový ořech Základ: fazole tonka, cedr, ambra

Bruno Banani Made for Men - deospray M Objem: 150 ml

Made For Men je zbraní cool vyrovnaného svůdce, nezbytnou součástí výzbroje bojovníka ve svádění. Stejně jako muž, pro něhož byl stvořen, je parfém Made For Men opatřen mužskostí, ironií a střízlivostí. Složení Hlava - bergamot, zelené jablko, turiský rozmarýn Srdce - muškát, vodní tóny, naplavené dřevo Základ - cedrové dřevo, stromový mech, pižmo, tonka

Bruno Banani Made For Women toaletní voda 20 ml pro ženy

Bruno Banani Made For Women toaletní voda 20 ml pro ženy. **Bruno Banani Made for Woman** je vůně odhodlaná probudit v každé ženě lovecký a bojovný instinkt, který vlastní. _Parfém_ _Made for Woman_ je určen pro ženu Vamp, sexy zabijáka se smyslem pro humor. Vůně byla uvedená na trh v roce 2011.

Bruno Banani Made For Women toaletní voda 40 ml pro ženy

Bruno Banani Made For Women toaletní voda 40 ml pro ženy. **Bruno Banani Made for Woman** je vůně odhodlaná probudit v každé ženě lovecký a bojovný instinkt, který vlastní. _Parfém_ _Made for Woman_ je určen pro ženu Vamp, sexy zabijáka se smyslem pro humor. Vůně byla uvedená na trh v roce 2011.

Bruno Banani Made For Women - toaletní voda W Objem: 20 ml

**Bruno Banani Made for Woman** je vůně odhodlaná probudit v každé ženě lovecký a bojovný instinkt, který vlastní. _Parfém_ _Made for Woman_ je určen pro ženu Vamp, sexy zabijáka se smyslem pro humor. Vůně byla uvedená na trh v roce 2011. složení: Hlava: ostružina, čaj Srdce: broskev, fialka, kosatec, červené bobule Základ: ambra, malina, vodní akord

-->