Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Brzdovy desticek

Nalezeno:    50 produktů

Sada brzdových destiček, kotoučová brzda MINTEX MDB1876 Sada brzdových destiček, kotoučová brzda MINTEX MDB1876

Sirka v mm: 87,2 vyska ( v mm ): 44,6 Tloušťka[mm]: 14,4 uzaviraci vystrazny kontakt: bez vystrazneho uzaviraciho kontaktu Doplňující výrobek/info 2:

Sohoo Brzdový třmen pitbike dirtbike ATV - brzdič P/Typ1

Brzdový třmen napitbike dirtbike ATV - brzdič. Vč. brzdových destiček. Pravé odvzdušnéní a typ destiček viz foto. Průměr průtokového šroubu 10mm.

Sohoo Brzdový třmen pitbike dirtbike ATV - brzdič L/Typ1

Brzdový třmen na pitbike dirtbike ATV - brzdič. Vč. brzdových destiček. Levé odvzdušnéní a typ destiček viz foto. Průměr průtokového šroubu 10mm.

Sohoo Brzdový třmen pitbike dirtbike ATV - brzdič P/Typ2

Brzdový třmen na pitbike dirtbike ATV - brzdič. Vč. brzdových destiček. Pravé odvzdušnéní a typ destiček viz foto. Průměr průtokového šroubu 10mm.

Sohoo Brzdový třmen pitbike dirtbike ATV - brzdič L/Typ2

Brzdový třmen na pitbike, dirtbikepitbike dirtbike ATV - brzdič. Vč. brzdových destiček. Levé odvzdušnéní a typ destiček viz foto. Průměr průtokového šroubu 10mm.

Sada brzdových destiček, kotoučová brzda RAICAM RA.0614.2 Sada brzdových destiček, kotoučová brzda RAICAM RA.0614.2

uzaviraci vystrazny kontakt: s integrovanym snimacem opotrebeni montovací strana: přední osa brzdovy system: ATE Sirka v mm: 156,4 splnuje ECE-normu:

Sada brzdových destiček, kotoučová brzda BOSCH 0 986 468 380

uzaviraci vystrazny kontakt: s integrovanym snimacem opotrebeni Materiál: Low-metallic zkusebni znacka: ECE-R90 WVA cislo: 20838 Tloušťka[mm]:

Zadní brzdové kotouče a destičky AUDI A4 B5 94 - 2001 - DACO Sada zadních brzdových kotoučů, destiček a ložiška

Sada zadních brzdových kotoučů, destiček a ložiška DACO - AUDI A4 B5 94 - 2001 Kotouče komplet 2 kusy Montážní strana - zadní osa Průměr [mm]: 245 Tloušťka brzdového kotouče [mm]: 10 Počet děr: 5 Výška [mm]: 83,6 Průměr středního otvoru [mm]: 112 Typ brzdového kotouče: plný Nabízená sada je zcela nová spolu s ložisky KRAFT. Brzdové destičky 1 komplet (4ks) Montážní strana - zadní osa Šířka [mm]: 87,6 Výška [mm]: 52,9 Tloušťka [mm]: 17,6

brzdové destičky BBB BBS-66 Formula ORO

Kompatibilní s: Formula ORO. V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

brzdové destičky BBB BBS-36 Magura MT2,MT4..

Vysoce výkonné brzdové destičky.Kompatibilní s: Magura MT2, MT4, MT6 a MT8. V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest). T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50. T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55. Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

brzdové destičky BBB BBS-442 Avid Code

Vysoce výkonné brzdové destičky. Kompatibilní s: Avid Code 2011-2014 a Code R.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

brzdové destičky BBB BBS-492 Hayes Stroker

Vysoce výkonné brzdové destičky. Kompatibilní s: Hayes Stroker Ryde a Dyno.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

brzdové destičky BBB BBS-58 Hope Tech

Kompatibilní s: Hope Tech X2 / Mini X2 a Tech V2.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček!U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

brzdové destičky BBB BBS-35 Magura Louise

Vysoce výkonné brzdové destičky.Kompatibilní s: Magura Louise 2007/2008, Julie HP 2009 a Marta series 2009.V závislosti na typu brzd (mechanické nebo hydraulické), jsou BBB brzdové destičky vyrobeny ze dvou typů organických materiálů (neobsahující azbest).T-25 pro hydraulické brzdy, brzdový koeficient 0,50.T-68 pro mechanické brzdy, brzdový koeficient 0,55.Všechny materiálové směsi jsou speciálně vytvořeny podle typu brzdy. Pro nejlepší brzdný účinek a teplotní odolnost používejte správný typ destiček! U modelů u kterých je to potřeba jsou součástí balení náhradní pružinky.

-->