Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cabernet polosladke

Nalezeno:    13 produktů

Vinařství Žůrek Cabernet sauvignon rosé, 2020, Frizzante, polosladké, Žůrek, 0,75l

Frizzante je vyrobeno z Cabernet Sauvignonu rosé ročníku 2018. Víno je jemně perlivé, svěží, s příjemnou vůní připomínající maliny, angrešt. Chuť je osvěžující, víno vhodné pro horké letní večery. Doporučujeme podávat vychlazené na teplotu 6-8°C.

Vinařství Vajbar Cabernet moravia rosé, 2020, Frizzante, polosladké, Vajbar, 0,75l

Růžové frizzante tentokrát z pikantní doma vyšlechtěné odrůdy Cabernet Moravia. U bazénu a na terase nemůže chybět. Barva je sytě malinová. Vůně je bohatá a oblá, v tónu malin, višní a červeného rybízu s pikantními tóny rybízových listů. Chuť je mazlivá, příjemně nasládlá. Přináší marmeládu z malin, višní a rybízu se stopou ostružin. Velmi dlouhý závěr s čerstvou kyselinou a lesními jahodami. Doporučujeme k schwarzwaldské šunce na melounu Galia.

Cabernet 0,75l Aurvin

Červené polosladké. Druh: červené polosladké víno, Odrůda: Cabernet, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 11 %, Servírování: 16-18 °C, Gastro doporučení: Doporučujeme k masitým pokrmům, rybám, sýrům a dezertům., Další informace: Toto víno má světle červenou až tmavě červenou barvu, něžný buket s tóny mandlí a fialek a plnou, sladkou sametovou chuť .

Sollus Cabernet 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Červené víno polosladké</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>víno, OXID SIŘIČITÝ</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE</strong><br>neuvádí se</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>0,75 L</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Moldavsko</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Plněno v: Alianta-Vin SRL Strasheni...

Cabernet Sauvignon 0,5l D\'Or

Červené polosladké. Druh: červené polosladké víno, Odrůda: Cabernet Sauvignon, Množství / Objem: 0,5 l, Oblast: Moldavsko, Podoblast: Codru, Servírování: 16 -18 °C, Gastro doporučení: Doporučujeme k masitým pokrmům, rybám, sýrům či dezertům., Další informace: Velmi příjemné červené polosladké víno, vyrobeno z odrůdy Cabernet-Sauvignon. Má tmavě granátovou barvu a jemnou vůni borůvek a tmavých bobulí, v ústech vyváženou chuť s příjemným závěrem.Moderní vína z jedné z nejlepších vinařských oblastí na jihu Moldávie s unikátním mikroklimatem. Jsou plné slunce a mají skvělou chuť.

Cabernet Sauvignon 0,75l Fiore Mio

Červené polosladké. Druh: červené polosladké víno, Odrůda: Cabernet Sauvignon, Množství / Objem: 0,75 l, Oblast: Codru, Servírování: 15 -18 °C, Gastro doporučení: Skvěle se hodí k rybám a drůbeži., Další informace: Víno má tmavě granátovou barvu, jemnou vůni borůvek a tmavých bobulí, vyváženou chuť s příjemným závěrem.

Chateau Boyar Cabernet Sauvignon 0,75l

Červené polosladké. Druh: červené polosladké odrůdové víno, Odrůda: Cabernet Sauvignon, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 12,5 %, Oblast: Bulharsko, Podoblast: Thracian Valley, Servírování: 12 - 18 °C, Gastro doporučení: Velmi vhodně doplní pokrmy z uzeného masa a vyzrálé sýry., Další informace: Víno vyrobené z odrůdy Cabernet Sauvignon, má temně rubínovou barvu, intenzívní chuť a bouquet s náznaky vyzrálého červeného ovoce.

Vinařství Laurent Šatov Cabernet Sauvignon rosé 2020 pozdní sběr 0,75l

Cabernet Sauvignon rosé 2020 – Polosladké (cukernatost při sběru odpovídá pozdnímu sběru) – ročník 2020, vinařská obec Havraníky, Moravské zemské víno. Cabernet Sauvignon rosé je lehké víno světle růžové barvy s ovocnou vůní. V chuti příjemně svěží. Vůně a chuť krásně připomíná zralé lesní jahody a maliny. Cabernet Sauvignon je původní francouzská modrá moštová odrůda, vzniklá náhodným křížením odrůd Cabernet Franc a Sauvignon

Podobné fráze: