Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cabernet sauvignon

Nalezeno:    608 produktů

Cabernet Sauvignon

Vůně Lesní plody. Chuť Ostružinové tóny, nazrálé víno.

Cabernet Sauvignon

Vůně Buket černého rybízu. Chuť Travnatá. Doporučujeme k Výrazná úprava zvěřiny.

Cabernet Sauvignon Famiglia

Dubové sudy : 33% nové sudy, 33% jednou použité, 34% dvakrát použité; 90 % francouzské, 10% americké - 12 měsíců Odrůda : 100% Cabernet Sauvignon Vůně : Bobulové ovoce, koření, cedr a čokoláda. Chuť : Velice plná, ovocito-cedrová, s dlouhým koncem.

Tarapaca Cabernet Sauvignon

Odrůdové víno suché červené. Kvašení a macerace vína proběhla v nerezových nádobách při teplotě 28 stupňů Celsia. Pro zachování vůně bylo víno nalahvováno mladé. Ovocná a kořenitá vůně a chuť je charakteristická pro tento vysoce barevný Cabernet Sauvignon. Doporučená teplota servírování je 16 – 18ºC. Víno je vhodné k různým úpravám vepřového a hovězího masa a k telecím játrům. Skladovací kapacita tohoto vína je 3 – 4 roky.

Cabernet Sauvignon - 2018

Tmavě červená barva. Ovocná kořenitá vůně s tóny tabákových listů. Chuť po zavařeném lesním ovoci. Víno zrálo v dubových sudech.

Cabernet Sauvignon Floriánek

Barva vína je nádherně tmavě granátová. Víno odrůdového charakteru s tóny červené papriky a chilli, společně s chutí lesního ovoce, převážně černého rybízu a ostružiny se stává plné. Doporučujeme k jehněčímu masu, ke zvěřině a k sýrům s modrou plísní. Doporučená teplota podávání 16- 19°C.

Cabernet Sauvignon&Mavrud Mezzek

MEZZEK /Cabernet Sauvignon & Mavrud/ - Víno, které je směs mezi tradičními bulharskými odrůdami Mavrud a Cabernet Sauvignon, je bohaté a šťavnaté. Má vynikající vyváženost mezi kyselinami, taniny a měkkostí. Dlouhý a nezapomenutelný závěr.

Tarapaca Rosé Cabernet Sauvignon

Tento mladý a ovocný Cabernet Sauvignon je módní suché víno a jahodovým aromatem. Je velmi dobře vybalancovaný a má dlouhý svěží konec. Doporučuje se kombinovat s pastami a středomořskou kuchyní nebo konzumovat dobře vychlazené na 10 – 12 °C jako aperitiv. Víno není vhodné k delšímu skladování.

Bin 707 Cabernet Sauvignon

Má neprostupnou, černonachovou barvu, komplexní, intenzivní, nasládlou vůni vyzrálého černého rybízu s tóny kouře. Kávová, čokoládová chuť s dotekem černých oliv. Šťavnaté, kulaté, příjemně vyzrálé víno. Elegantní, dlouhý závěr. Víno, patřící na nejvyšší příčky v hierarchii vinařství Penfolds, se vyrábí již od roku 1964. Vyrábí se pouze v nejlepších letech. Zraje 14 měsíců v nových sudech z amerického dubu. Cabernet Sauvignon  

Cabernet Sauvignon 0,75

Patří mezi vysoce kvalitní odrůdová vína s typickým buketem, který připomíná černý rybíz, někdy i s travnatou příchutí.

Tarapaca RESERVA Cabernet Sauvignon

Odrůdové révové víno suché červené. Hrozny byly kvašeny a macerovány v nerezových tancích. Následně víno zrálo po dobu 7 měsíců v malých barikových sudech z francouzského a amerického dubu. Víno se vyznačuje jasně červenou granátovou barvou, komplexností vůně a chuti, ve které připomíná plody černého rybízu. Teplota vhodná k podávání je 18 – 20ºC, kdy nejvíce vynikne odrůdový charakter. Doporučuje se kombinovat s opékanými červenými masy, skopovými žebírky, grilovanými játry. Skladovací potenciál je 4 – 5 let.

Archivní - Cabernet Sauvignon - 1999

víno tmavé barvy, ale velice mohutné a výborně nazrálé, jemné sladké taniny - při pití dostanete chuť na vánoční cukroví, takže by nemělo chybět na stole po štědrovečerní večeři vyrobeno ve Znovíně Znojmo a v našem aklepě uloženo v roce 2002

-->