Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cabernet sauvignon

Nalezeno:    513 produktů

Cabernet Sauvignon

Vůně Buket černého rybízu. Chuť Travnatá. Doporučujeme k Výrazná úprava zvěřiny.

Cabernet Sauvignon Famiglia

Dubové sudy : 33% nové sudy, 33% jednou použité, 34% dvakrát použité; 90 % francouzské, 10% americké - 12 měsíců Odrůda : 100% Cabernet Sauvignon Vůně : Bobulové ovoce, koření, cedr a čokoláda. Chuť : Velice plná, ovocito-cedrová, s dlouhým koncem.

Tarapaca Cabernet Sauvignon

Odrůdové víno suché červené. Kvašení a macerace vína proběhla v nerezových nádobách při teplotě 28 stupňů Celsia. Pro zachování vůně bylo víno nalahvováno mladé. Ovocná a kořenitá vůně a chuť je charakteristická pro tento vysoce barevný Cabernet Sauvignon. Doporučená teplota servírování je 16 – 18ºC. Víno je vhodné k různým úpravám vepřového a hovězího masa a k telecím játrům. Skladovací kapacita tohoto vína je 3 – 4 roky.

Cabernet Sauvignon - 2016

Tmavě červená barva s rubínovími odlesky, bohatá vůně lesního ovoce a kořenitá chuť s tony skořice cukernatost moštu byla 23 a sběr 27.10.2016

Cabernet Sauvignon&Mavrud Mezzek

MEZZEK /Cabernet Sauvignon & Mavrud/ - Víno, které je směs mezi tradičními bulharskými odrůdami Mavrud a Cabernet Sauvignon, je bohaté a šťavnaté. Má vynikající vyváženost mezi kyselinami, taniny a měkkostí. Dlouhý a nezapomenutelný závěr.

Tarapaca Rosé Cabernet Sauvignon

Tento mladý a ovocný Cabernet Sauvignon je módní suché víno a jahodovým aromatem. Je velmi dobře vybalancovaný a má dlouhý svěží konec. Doporučuje se kombinovat s pastami a středomořskou kuchyní nebo konzumovat dobře vychlazené na 10 – 12 °C jako aperitiv. Víno není vhodné k delšímu skladování.

Roqueta Cabernet Sauvignon 2015

Červené víno suché, z vinařské oblasti Catalunya, z odrůdy Cabernet Sauvignon.Zraje 1 měsíc ve francouzských a amerických barikových sudech. Barva je tmavě granátově červená, inten... Červené víno suché, z vinařské oblasti Catalunya, z odrůdy Cabernet Sauvignon.Zraje 1 měsíc ve francouzských a amerických barikových sudech. Barva je tmavě granátově červená, intenzivní aroma zralého ovoce, koření a horských bylin. V chuti je vyvážené a dlouhé. Je vhodné k tmavému masu a sýrům. Peñ...

Trei Hectare - Cabernet Sauvignon

Je skladován v malých dubových sudech, kde zdokonaluje své hluboké červené a hnědavé barvy, které vyzdvihují ryzost a zrání tohoto vína. Toto speciální zrání vyvažuje ovocný buket, hluboce kořeněný se složitým charakterem vytvořeným okolo jemných, měkkých esencí z dubového sudu. Výtažek z dubové třísloviny se perfektně hodí k nepatrné kyselosti, což nám umožňuje udržet si ještě dlouho po ochutnání vzpomínku na tento pravý, nefalšovaný Cabernet Sauvignon.

Bin 707 Cabernet Sauvignon

Má neprostupnou, černonachovou barvu, komplexní, intenzivní, nasládlou vůni vyzrálého černého rybízu s tóny kouře. Kávová, čokoládová chuť s dotekem černých oliv. Šťavnaté, kulaté, příjemně vyzrálé víno. Elegantní, dlouhý závěr. Víno, patřící na nejvyšší příčky v hierarchii vinařství Penfolds, se vyrábí již od roku 1964. Vyrábí se pouze v nejlepších letech. Zraje 14 měsíců v nových sudech z amerického dubu. Cabernet Sauvignon  

Tarapaca RESERVA Cabernet Sauvignon

Odrůdové révové víno suché červené. Hrozny byly kvašeny a macerovány v nerezových tancích. Následně víno zrálo po dobu 7 měsíců v malých barikových sudech z francouzského a amerického dubu. Víno se vyznačuje jasně červenou granátovou barvou, komplexností vůně a chuti, ve které připomíná plody černého rybízu. Teplota vhodná k podávání je 18 – 20ºC, kdy nejvíce vynikne odrůdový charakter. Doporučuje se kombinovat s opékanými červenými masy, skopovými žebírky, grilovanými játry. Skladovací potenciál je 4 – 5 let.

Archivní - Cabernet Sauvignon - 1999

víno tmavé barvy, ale velice mohutné a výborně nazrálé, jemné sladké taniny - při pití dostanete chuť na vánoční cukroví, takže by nemělo chybět na stole po štědrovečerní večeři vyrobeno ve Znovíně Znojmo a v našem aklepě uloženo v roce 2002