Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caj prazsky caje cerny caj

Nalezeno:    996 produktů

Dilmah (čaj) Čaj černý Darjeeling 25sáčků DILMAH

Černý čaj Darjeeling 25sáčků DILMAH je jednodruhový (z jedné země původu), 100% přírodní, pravý cejlonský čaj. Čaje Dilmah jsou baleny přímo na místě během několika dní po ručním sběru čerstvých čajových lístků z čajových plantáží, aby si zachovaly čerstvost a vůni. Takový čaj má bohatý obsah blahodárných antioxidantů, podporujících zdravý životní styl. Čaje ze Srí Lanky patří k těm nejkvalitnějším a nejoblíbenějším na světě

Dilmah (čaj) Čaj černý malina 20sáčků DILMAH

Čaj černý malina 20sáčků DILMAH je jednodruhový (z jedné země původu), 100% přírodní, pravý cejlonský čaj. Čaje Dilmah jsou baleny přímo na místě během několika dní po ručním sběru čerstvých čajových lístků z našich čajových plantáží, aby si zachovaly čerstvost a vůni. Takový čaj má bohatý obsah blahodárných antioxidantů, podporujících zdravý životní styl. Dilmah je rodinná společnost, založená na morálních principech, díky nimž může svým zákazníkům nabízet ten nejlepší čaj na světě a pěstitelům spravedlivou odměnu.

Dilmah (čaj) Čaj černý rybíz 20sáčků DILMAH

Čaj černý rybíz 20x2g DILMAH, jednodruhový (z jedné země původu), 100% přírodní, pravý cejlonský čaj. Čaje Dilmah jsou baleny přímo na místě během několika dní po ručním sběru čerstvých čajových lístků z našich čajových plantáží, aby si zachovaly čerstvost a vůni. Takový čaj má bohatý obsah blahodárných antioxidantů, podporujících zdravý životní styl. Dilmah je rodinná společnost, založená na morálních principech, díky nimž může svým zákazníkům nabízet ten nejlepší čaj na světě a pěstitelům spravedlivou odměnu.

Dilmah (čaj) Čaj černý borůvka + vanilka 20sáčků DILMAH

Čaj černý borůvka + vanilka 20sáčků DILMAH je pěstovány, ručně sbírány a čerstvě baleny na ostrově Ceylon (dnes Srí Lanka), který je známý jako producent nejkvalitnějších čajů na světě. Jednota původu garantuje čerstvost a plnou chuť. Čaje Dilmah tak nejsou směsí průmyslově vyráběných spotřebních čajů. Tradiční techniky zpracování: Většina velkých výrobců čaje opustila tradiční staletími prověřené metody výroby čaje. Namísto toho využívají nové rychlé procesy, během nichž jsou obětovány přirozené vlastnosti čaje a jeho nezaměnitelná chuť. Společnost Dilmah těmto tradičním postupům zůstává věrná. To je důvod skvělé chuti čajů Dilmah. Baleno v místě původu, záruka osvěžující ...

Dilmah (čaj) Čaj černý Earl Grey 25sáčků DILMAH

Černý čaj Earl Grey 25sáčků DILMAH je jednodruhový (z jedné země původu), 100% přírodní, pravý cejlonský čaj. Čaje Dilmah jsou baleny přímo na místě během několika dní po ručním sběru čerstvých čajových lístků z čajových plantáží, aby si zachovaly čerstvost a vůni. Takový čaj má bohatý obsah blahodárných antioxidantů, podporujících zdravý životní styl. Čaje ze Srí Lanky patří k těm nejkvalitnějším a nejoblíbenějším na světě.

Dilmah (čaj) Čaj černý English Breakfast 25sáčků DILMAH

Černý čaj English Breakfast 25sáčků DILMAH je jednodruhový (z jedné země původu), 100% přírodní, pravý cejlonský čaj. Čaje Dilmah jsou baleny přímo na místě během několika dní po ručním sběru čerstvých čajových lístků z čajových plantáží, aby si zachovalyčerstvost a vůni.

Dilmah (čaj) Čaj černý mango + jahoda 20sáčků DILMAH

Černé čaje mango + jahoda 20sáčků DILMAH jsou baleny čerstvé v místě původu během několika dní po sběru čerstvých lístků na čajových plantážích. Čerstvost je klíčová pro uchování antioxidantů, jež činí čaj zdravým nápojem.

Grešík Čaje 4 světadílů černý čaj Assam 70 g

Grešík Čaje 4 světadílů černý čaj Assam 70 g Kvalitní třída assámského čaje. Nálev je silný, hutný a velmi povzbuzující. Příprava Jednu čajovou lžičku zalijte 200 ml vorucí vody Za 5 minut sceďte V případě přípravy s mlékem možnou louhovat 10 až 15 minut

GREŠÍK Černý čaj s limetkou 20 n.s. Černý čaj

Složení: pravý černý čaj, přírodní aroma, limetková kůra 0,5 % Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem horké (ne vroucí) vody a necháme 3 minuty louhovat. Balení: 20 x 1,5 g přebal Firma Valdemar Grešík - Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků, džemů, moštů, lihovin... Kromě toho distribuujeme široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství. Hlavní charakteristika naší firmy -jsme ryze česká firma se 100% podílem práce v Česku -máme veliký sort...

English Tea Shop Černý čaj Darjeeling 15 pyramidek sypaného čaje

Černý čaj Darjeeling v bio kvalitě od značky English Tea Shop vás překvapí plnou a aromatickou chutí. Díky obsahu teinu Vám čaj dodá energii a povzbudí tělo i mysl. Vhodný také pro přípravu ledového čaje.

English Tea Shop Černý čaj Chai 15 pyramidek sypaného čaje

Černý chai tea v bio kvalitě od značky English Tea Shop má exotickou zemitou chuť. Jde o černý čaj, který je obohacen kořením chai, které dohromady tvoří jedinečnou pochoutku. Vhodný také pro přípravu ledového čaje.

BIO Čaj Tulsi Masala - směs bylin černý čaj exotické koření sypaný 50g Organic India

Tulsi Masala čaj je jedinečná směs s lahodnou chutí a pozitivními účinky na organismus. Čaj s čerstvě mletým exotickým kořením, který povzbudí smysly a pohladí duši. Přidejte mléko, mírně doslaďte a užívejte si pohody.Evropský úřad pro bezpečnost potravin potvrdil, obsažené byliny a koření mají prokazatelně pozitivní vliv na • Imunitní systém• Působí jako antioxidant• Vykašlávání• Normální funkce dýchacího systému• Srdce, vitalita a stres• Zklidnění - relaxace – spánek• Přirozená obranyschopnost - imunitní systém• Duševní pohoda – relaxace• Emoční komfort – stres• Normální trávení• V...

BIO Čaj Tulsi Masala - směs bylin černý čaj exotické koření sypaný 100g Organic India

Tulsi Masala čaj je jedinečná směs s lahodnou chutí a pozitivními účinky na organismus. Čaj s čerstvě mletým exotickým kořením, který povzbudí smysly a pohladí duši. Přidejte mléko, mírně doslaďte a užívejte si pohody.Evropský úřad pro bezpečnost potravin potvrdil, obsažené byliny a koření mají prokazatelně pozitivní vliv na • Imunitní systém• Působí jako antioxidant• Vykašlávání• Normální funkce dýchacího systému• Srdce, vitalita a stres• Zklidnění - relaxace – spánek• Přirozená obranyschopnost - imunitní systém• Duševní pohoda – relaxace• Emoční komfort – stres• Normální trávení• V...

English Tea Shop Černý čaj English breakfast 15 pyramidek sypaného čaje

English breakfast -Bio a Fairtrade černý čaj, pěstovaný a zpracovaný na Cejlonu dle časem osvědčených ortodoxních výrobních metod. Tento čaj je plné chuti, robustní a připraven tak, aby se skvěle doplňoval s mlékem a cukrem. Vhodný také pro přípravu ledového čaje.

English Tea Shop Černý čaj s citrónem 15 pyramidek sypaného čaje

Skvělý černý čaj s citrónem v bio kvalitě od značky English Tea Shop má sytou, plnou a zároveň osvěžující chuť. Díky obsahu teinu čaj dodá energii a povzbudí tělo i mysl. Citrón a citrónová tráva dodává černému čaji potřebné osvěžení. Vhodný také pro přípravu ledového čaje.