Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cajnik nuovo 3 l

Nalezeno:    47 produktů

Čajník nerez STYLISH 3 l

Luxusní čajník neobvyklého hranatého tvaru s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Barva černá Materiál: nerez, plast Rozměry: celkový objem 3 l, užitný objem 2,3 l, pr. 21 cm, v. 24 cm Vhodný na všechny typy spotřebičů Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci Vhodný do myčky na nádobí

Nerezový čajník Kameleon, 3 l

Stylový čajník s černými puntíky na bílém podkladu je vyrobený z kvalitního nerezu. Spojuje funkčnost a zdravé vaření s možností krásného doplnění interiérů stylových kuchyní. Čajník je doplněn píšťalkou, která ohlásí vařící se vodu.Rozměry:celkový objem: 3 l / užitný objem 2,2 ldolní průměr: 16,5 cm (pr. topné zóny)výška s úchytem: 20,5 cm / výška bez úchytu: 14 cmprůměr otvoru na píšťalku: 2,5 cm

Orion Nerezový čajník Stylish 3 l

Luxusní čajník neobvyklého hranatého tvaru s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Vhodný na všechny typy spotřebičů. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání. Vhodný do myčky nádobí. Užitný objem 2,3 l.

Čajník nerez WOODEN 3,5 l

Luxusní čajník s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Materiál: nerez, plast Rozměry: celkový objem 3,5 l, užitný objem 3 l, pr. 22 cm, v. 23 cm Vhodný na všechny typy spotřebičů Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci Vhodný do myčky na nádobí

Čajník nerez RELIEF 3,5 l

Luxusní čajník neobvyklého hranatého tvaru s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Materiál: nerez, plast Rozměry: celkový objem 3,5 l, užitný objem 3 l, pr. 22 cm, v. 23 cm Vhodný na všechny typy spotřebičů Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci Vhodný do myčky na nádobí

Čajník nerez RELIEF 3,5 l

Luxusní čajník s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání. Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci.

Orion Čajník nerez STYLISH 3 l

Luxusní čajník vyrobený z nerezu v černém provedení je vyroben firmou Orion. Je vhodný na všechny druhy varných desek. Klasický retro tvar čajníku s nádechem moderní doby dělá z této konvice doplněk vhodný do každé domácnosti.

Orion Čajník nerez WOODEN 3,5 l

Čajník s objemem 3 litry je vyroben z kvalitního nerezu. Orion Čajník nerez WOODEN 3,5 l je vhodný na všechny typy spotřebičů a můžete ho umývat v myčce nádobí. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání.

Čajník nerez WOODEN 3,5 l (113505)

Čajová konvice objem 3l, nerez Rádi si vychutnáváte čaj ve větším množství? Čajová konvice ORION se stane ideálním doplňkem rodinného posezení. Materiálem jejího těla je Nerez. Konvice o objemu 3 l bude dobrým pomocníkem při přípravě vašich oblíbených čajů. Klíčové znaky čajové konvice Čajník nerez WOODEN 3,5 l Ideální pro bezproblémovou přípravu teplých i studených nápojů Objem konvice: 3 l

Berlinger Haus Čajník Emerald Collection, 3 l

Čajník o objemu 3 l je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Je doplněn černým plastovým úchytem pro snadnou manipulaci a píšťalkou, která vás upozorní na vařící se vodu. Vhodné na všechy druhy sporáků a indukci.

Čajník nerez RELIEF 3,5 l (113504)

Čajová konvice objem 3.5l, nerez Milujete čaj a rádi si ho vychutnáváte i ve větším množství? Čajová konvice ORION je ideálním doplňkem vašeho stolování. Materiálem jejího těla je Nerez. Konvice o objemu 3,5 l vám pomůže připravit vaše oblíbené čaje. Tuto čajovou konvici bez problému umyjete v myčce, což vám pomůže s úsporou času. Zásadní parametry čajové konvice Čajník nerez RELIEF 3,5 l Ideální pro bezproblémovou přípravu teplých i studených nápojů Čajová konvice uzpůsobená pro mytí v myčce Objem konvice: 3,5 l

Orion Čajník smalt GRANDE COPPER 3,7 l

Milovníky čaje jistě zaujme designový čajník smalt GRANDE COPPER 3,7 l od výrobce Orion. Čajník je doplněn pokličkou s píšťalkou, která dá vědět, až bude vroucí voda připravena. Použít můžete na všechny typy ohřevu, včetně indukce. A jistě oceníte možnost mytí v myčce.

Čajník s píšťalou RELIEF 3,5 l ORION

Luxusní čajník neobvyklého hranatého tvaru s odklápěcí píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni. Materiál: nerez, plast. Rozměry: celkový objem 3,5 l, užitný objem 3 l, pr. 22 cm, v. 23 cm. Vhodný na všechny typy spotřebičů. Čajník je nutné plnit minimálně do poloviny, aby nedocházelo k jeho přehřívání. Barevné změny na vnějším povrchu při nedodržení minimálního plnění nemohou být důvodem k reklamaci. Vhodný do myčky na nádobí.

Berlinger Haus Čajník Rosegold Metallic Line, 3 l

Čajník o objemu 3 l je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Je doplněn černým plastovým úchytem pro snadnou manipulaci a píšťalkou, která vás upozorní na vařící se vodu.

Berlinger Haus Čajník Purple Metallic Line, 3 l

Čajník o objemu 3 l je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Je doplněn černým plastovým úchytem pro snadnou manipulaci a píšťalkou, která vás upozorní na vařící se vodu.

-->