Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Calounena postel cesar 90x200 cm seda

Nalezeno:    106 produktů

Čalouněná postel London 90x200 cm Šedá

Luxusní čalouněná postel London s vysokým prošívaným čelem.

Čalouněná postel VIERA 90x200 cm Šedá

Luxusní dvoulůžková čalouněná postel Viera s vysokým čelem.

Čalouněná postel Boston 90x200 cm Šedá

Čalouněná postel Boston. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní.

Čalouněná postel Aspen 90x200 cm Šedá

Elegantní postel Aspen originálního vzhledu s jednoduchým prošíváním, vhodná do každé ložnice.

Čalouněná postel Chester 90x200 cm Šedá

Elegantní postel Chester originálního vzhledu s jednoduchým prošíváním, vhodná do každé ložnice. Konstrukce je z kvalitního přírodního dřeva potažena látkou.

Čalouněná postel LANTA 90x200 šedá

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Čalouněná postel s úložným prostorem. Může plnit funkci pohovky, vhodná také do obývacího pokoje či malých obytných prostor, kde využijete možnost posezení přes den a pohodlné spaní na noc. Konstrukce je potažena látkou v šedé barvě. Rošt je součástí postele. Matraci nutno doobjednat o rozměrech 90 x 200 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.

HALMAR Čalouněná postel Aloha 90x200 cm šedá

Tato čalouněná postel Aloha poskytne eleganci, moderní design a pohodlí do všech typů interiérů. Dominantou této postele jsou boční díly, které navazují na díl zadní. Konstrukce postele je vyrobena z masivního kaučukového dřeva, která zajišťuje stabilitu. Postel je čalouněná tkaninou v šedé barvě, kterou skvěle skombinujete s ostatními barvami v interiéru. Dále také nabízí úložný prostor v podobě šuplíků. Jedná se o praktické řešení, které dává prostor pro uspořádání a umístění všech druhů textilií jako jsou přikrývky, polštáře a lůžkoviny. Díky nadčasovému designu se hodí jak do moderních interiérů, tak i ke klasickému nábytku. Matrace není součástí. Podívejte se i na další produkty ze s...

Čalouněná postel ŠIMON šedá rozměr 90x200 cm

Čalouněná postel Šimon. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní. Postel je potažená kvalitním velurem.

Čalouněná postel KAROLÍNA šedá rozměr 90x200 cm

Čalouněná postel Karolína. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní. Postel je potažená kvalitním velurem.

Čalouněná postel KARINO rozměr 90x200 cm Šedá

Čalouněná postel Karino. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní. Postel je potažená kvalitním materiálem.

Čalouněná postel KARO rozměr 90x200 cm Šedá

Čalouněná postel Karo. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní. Postel je potažená kvalitním materiálem.

Čalouněná postel VERO rozměr 90x200 cm - šedá

Čalouněná postel Vero. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní. Postel je potažená kvalitním materiálem.

Čalouněná postel VIERA 90x200 cm Tmavě šedá

Luxusní dvoulůžková čalouněná postel Viera s vysokým čelem.

Čalouněná postel Boston 90x200 cm Světle šedá

Čalouněná postel Boston. Elegance, jednoduchost a styl jsou hlavními výhodami těchto nadčasových čalouněných postelí, zajišťující pohodlné spaní.