Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Campingove stoly a zidle

Nalezeno:    760 produktů

Jídelní set Becky + Creek, 2 stoly a 4 antracitově šedé židle

Jídelní set Becky + Creek, 2 stoly a 4 antracitově šedé židle

Jídelní set Becky + River, 2 stoly a 4 antracitově šedé židle

Jídelní set Becky + River, 2 stoly a 4 antracitově šedé židle

Židle Fawn

Židle, která spatřila svět začátkem roku 2015. Ihned získala několik ocenění v oblasti nábytkového designu. Tato designová židle z dubového masivu je zárukou kvality a jedinečného provedení. Spolu se stoly z kolekce Gazzda utváří jedinečnou kombinaci.

Židle Mannequin

Designová plastová židle Mannequin od firmy SCAB je určena do všech moderních interiérů. Recyklovatelný polypropylen vyztužený skelnými vlákny dodává židli vysokou kvalitu a nádherný vzhled. Na výběr v několika barevných provedeních. Jídelní židle je stohovatelná. Doplňte plastovou jídelní židle Mannequin o vhodné jídelní stoly a další produkty z naší nabídky.

Židle Nora

Moderní jídelní židle při jejímž návrhu byla cílem jednoduchost a minimalismus. Každý centimetr židle je hodiny lešteň pro dokonalý hladký pocit. Tato designová židle z dubového masivu je zárukou kvality a jedinečného provedení. Sedák židle může být čalouněn odolnou látkou nebo přírodní kůží. Spolu se stoly z kolekce Gazzda utváří jedinečnou kombinaci.

Židle Alice

Praktická, ergonomická a stohovatelná plastová židle od italské firmy SCAB. Židle je vyrobena z technopolymeru v několika barevných odstínech a má chromovou základnu. Židli charakterizuje především kontrast mezi lesklými zády a matným sedákem. Židle může mít základnu i lakovanou, poté je vhodná i do exteriéru. Doplňte plastové židle Alice o vhodné jídelní stoly a barové židle z naší nabídky.

Židle Ava

Designová židle, který svým tvarem a vzdušným provedením připomíná letícího ptáka. Unikátní ruční práce, každý záhyb židle je hodiny leštěn pro dokonale hladký pocit. Tato designová židle z dubového masivu je zárukou kvality a jedinečného provedení. Sedák židle může být čalouněn odolnou látkou nebo přírodní kůží. Spolu se stoly z kolekce Gazzda utváří jedinečnou kombinaci.

Židle Muna

Charakteristickým znakem této designové židle je dokonalý tvar opěradla. Židle, která dokazuje, že pouze poctivá ruční práce může přinést unikátní výsledek. Tato designová židle z dubového masivu je zárukou kvality a jedinečného provedení. Sedák židle může být čalouněný odolnou látkou nebo přírodní kůží. Spolu se stoly z kolekce Gazzda utváří jedinečnou kombinaci.

Zahradní židle Heaven

Kolekce Heaven odráží do svého provedení svůj název - lehkost a harmonie. Ocelové židle a stoly jsou harmonické a zaujmou v každém exteriéru.

Dkton Designová jídelna židle Nieves černá a přírodní

Designová jídelna židle Nieves černá a přírodní Designová jídelna židle Nieves, černá a přírodní zobrazuje netradiční nábytek s klasickým skandinávským designem v mírně osvěžené podobě. Vypadá současně retro, klasicky a stylově.Hranatá konstrukce židle včetně podnoží je z malajského dubu v černé barvě. Prohnuté sedadlo a opěrka židle jsou z dýhy dubu. Pro zdůraznění krásy dřeva jsou lakované.Díky svému unikátnímu designu je sezení na židli velmi příjemné i při delším sezení.Jídelní židle je možné jednoduše kombinovat s různými jídelními stoly. Dřevěné jídelní židle Nieves jsou mimořádně univerzálním řešením, které úspěšně zakomponujete v celé řadě současných interiérů. Rozměr: 45,0 x 55,0 x...

Židle LUIS transparent

Elegantní a praktická židle v moderně barokním stylu bude šperkem každého interiéru. Je vyrobená z průhledného (transparentního) polykarbonátu. K těmto židlím doporučujeme stoly z naší nabídky.

Židle Lady B

Plastová, moderní jídelní židle Lady B od firmy SCAB. Korpus židle je vyroben z technopolymeru. Univerzální židle vhodná do všech interiérů i exteriérů. Židle je stohovatelná. K plastovým jídelním židlím nabízíme vhodné jídelní stoly a další gastro produkty.