Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cela sada na vysivani

Nalezeno:    1041 produktů

Sada vyšívání

Sada na vyšívání v krásném kufříčku. Vyšívej ty nejkrásnější obrázky se sadou Galt! Vyšij sovu nebo kytičku a vyzdob si třeba kabelku!UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Sada vyšívání

Vyšívej ty nejkrásnější obrázky se sadou Galt! Vyšij sovu nebo kytičku a vyzdob si třeba kabelku!Obsah balení vyobrazen na obrázku. Zhotovte si svůj vlastní polštářek - dejte mu tvar a ozdobte si jej podle vlastní fantazie. Vhodné od 7 let.

Sada na vyšívání s předtištěným motivem

Se sadou na vyšívání vytvoříte efektní obrazy krajinek. Vyšívá se na předtištěnou tkaninu pomocí příze mouline. V sadě najdete tkaninu s předlohou, sadu barevných přízí, obrázkový návod, vyšívací jehly a bambusový kruh, který vám poslouží rovněž jako rámeček pro hotový obrázek.

Sada na vyšívání s předtištěným motivem

Se sadou na vyšívání vytvoříte pozoruhodné obrazy kytic. Vyšívá se na předtištěnou tkaninu pomocí příze mouline. V sadě najdete tkaninu s předlohou, sadu barevných přízí, obrázkový návod, vyšívací jehly a bambusový kruh, který vám poslouží rovněž jako rámeček pro hotový obrázek.

Stela - sada vyšívání

Sada vyšívání pro děti od 7 let. Děti se naučí poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšijí souhvězdí na kartičky svítící nití a a prozkoumejí mapu. Se vším dětemi pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou. Sada obsahuje 7 karet, fluorescenční nit svítící ve tmě, kovovou jehlu, mapu hvězdné oblohy, brožurku “Malý průvodce hvězdnou oblohou”, v níž si přečtete příběh jednotlivých souhvězdí (je tu Velká medvědice, Malý medvěd, Drak, Kasiopeja, Cefeus, Žirafa a Rys).

Dutá jehla / vyšívací pero - sada na vyšívání

Vyšívání s dutou jehlou je jednoduché a rychlé. Jehla se do látky pouze vpichuje, neprovléká se skrz. Při vyšívání by měla být kolmo k látce. Bavlnka, kterou budete vyšívat, se navleče pomocí dlouhého navlékače. Vyšívá se tak, že látku propíchnete a jehlu povytáhnete zpět těsně nad látkou, hrot posunete kousek ve směru vyšívání a opakujete. Snažte se za přízi moc netahat, jinak se stehy budou párat. Podrobný obrázkový návod najdete uvnitř balení. Sada obsahuje: dutou jehlu s Ø2 mm, 2 jehly s Ø1,6 a 1,3 mm, 2 dlouhé navlékače.

Dárková sada na vyšívání s předtištěným motivem

Se sadou na vyšívání vytvoříte efektní obrazy kytic. Vyšívá se na předtištěnou tkaninu pomocí příze mouline. V sadě najdete tkaninu s předlohou, sadu barevných přízí, obrázkový návod a vyšívací jehly. Kruh není součástí sady. Sada je zabalená v pevné papírové obálce, tudíž ji můžete věnovat jako dárek. Rozměry samotného obrázku jsou: - varianta č. 1: 12 x 16,7 cm - varianta č. 2: 12 x 15,2 cm - varianta č. 3: 15,4 x 16,7 cm - varianta č. 4: 12 x 16,7 cm - varianta č. 5: 13 x 14,8 cm

Dárková sada na vyšívání s předtištěným motivem

Se sadou na vyšívání vytvoříte zajímavé a efektní obrazy kytic. Vyšívá se na předtištěnou tkaninu pomocí příze mouline. V sadě najdete tkaninu s předlohou, sadu barevných přízí, obrázkový návod a vyšívací jehly. Vyšívací kruh není součástí sady. Sada je zabalená v pevné papírové obálce, tudíž ji můžete podarovat jako dárek. Rozměry samotného obrázku jsou: - varianta č. 1: 15,5 x 14 cm - varianta č. 2: 12 x 17,4 cm - varianta č. 3: 9,2 x 18 cm - varianta č. 4: 14,2 x 16,3 cm - varianta č. 5: 15 x 16 cm - varianta č. 6: 10,8 x 17,3 cm - varianta č. 7: 15 x 16 cm

Příslušenství Brother - PR - kompletní sada pro vyšívání na boty + DÁREK

Máme k dispozici 1 sadu používanou na výstavách se slevou 3000 Kč. Příslušenství Brother - PR - nástavec pro vyšívání na boty S tímto nástavcem již můžete své výšivky umisťovat i na obuv. Lze samozřejmě vyšívat pouze na ty části boty, jež půjdou do rámečku vložit a upevnit. Sada obsahuje: - držák rámečku - 3 ks rámečků : levý, pravý a středový

Stela - Vyšívání - pipasik

Nauč se poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšij souhvězdí na kartičky svítící nití a prozkoumej mapu. Se vším ti pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou. Pro děti od 7 let. Sada obsahu

Vyšívání pro nejmenší

Každá dívka chce pomáhat mamince či babičce při různých ručních pracích, ať už je to pletení, háčkování nebo vyšívání. Tato sada vyšívání umožní holčičkám i klukům ve věku od 3 let naučit se trpělivosti, rozvinout svoji fantazii a představivost a navíc se naučí něco nového. Součástí balení jsou dvě barevné předlohy představující rybičku a sovičku na ně potom děti přišívají různé doplňky v podobě knoflíčků. Balení obsahuje:dvě kartonové předlohy – rybičku, sovičku35 ks dřevěných komponentů4 ks šňůrek Vhodné pro děti od 3 let.

PRCL45LR Rámečky pro vyšívání na boty - Brother PR 655

PRCL45LR Rámečky pro vyšívání na boty - Brother PR 655 je sada 2 ks rámečků pro vyšívání na boty - pravý a levý. K rámečkům je nutné koupit držák rámečku PRCLP45B. Velikost rámečku 45 x 24 cm.

Stela - Vyšívání - Zuzana Šuleková

Nauč se poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšij souhvězdí na kartičky svítící nití a prozkoumej mapu. Se vším ti pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou. Pro děti od 7 let. Sada obsahuje 7 karet, fluorescenční nit svítící ve tmě, kovovou jehlu, mapu hvězdné oblohy, brožurku “Malý průvodce hvězdnou oblohou”, v níž si přečtete příběh jednotlivých souhvězdí (je tu Velká medvědice, Malý medvěd, Drak, Kasiopeja, Cefeus, Žirafa a Rys). Bavlnka 100% polypropylen. Vyrobeno v ČR.

PRCLP100B Rámečky pro vyšívání na boty - Brother PR 1050 X

PRCLP100B Rámečky pro vyšívání na boty - Brother PR 1050 X je sada rámečků a držáku pro vyšívání bot, vnitřků kapes a manžet pro vyšívací stroj Brother PR 1050 X.

Stela - Svítící vyšívání - Zuzana Šuleková

Nauč se poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšij souhvězdí na kartičky svítící nití a prozkoumej mapu. Se vším ti pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou. Pro děti od 7 let. Sada obsahuje 7 karet, fluorescenční nit svítící ve tmě, kovovou jehlu, mapu hvězdné oblohy, brožurku “Malý průvodce hvězdnou oblohou”, v níž si přečtete příběh jednotlivých souhvězdí (je tu Velká medvědice, Malý medvěd, Drak, Kasiopeja, Cefeus, Žirafa a Rys). Bavlnka 100% polypropylen. Vyrobeno v ČR. Stela - Svítící vyšívání - Zuzana Šuleková od authora Zuzana Šuleková a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz