Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Celenka do vlasu hrebenova

Nalezeno:    819 produktů

Čelenka do vlasů

Luxusní čelenka do vlasů v růžovo bílé kombinaci, tvary kytiček. Krásný doplněk k šatům pro družičky. Čelenka je určena pro slečny do 12 let .

Čelenka do vlasů

Luxusní čelenka do vlasů tmavě modré barvy. Tvar kytiček, uprostřed drobná perlička. Vrchní materiál 100% Polyester

Čelenka do vlasů

Prodám čelenky do vlasů, nové nebo minimálně nošené, bez vad. Cena za kus 60 Kč nebo za všechny 400 Kč.

IVYbands IVYbands čelenka do vlasů čelenka do vlasů - černá úzká

Ivybands® jsou inovativní fitness čelenky do vlasů, které nesklouznou. Vyvinuty v roce 2007 v USA a testovány nejlepšími světovými atlety. ivybands® jsou řešení pro dokonalý vzhled za všech okolností. ivybands® Vaše vlasy spoutá a drží je během i těch nejnamáhavějších cvičení, aniž by sklouzla, nebo tahala či trhala. Od jógy přes maraton až po zábavu s přáteli, ivybands® jsou nezbytným doplňkem pro sport či jako běžný doplněk.

Čelenka do vlasů - SOB

Skvělá třpytivá čelenka do vlasů, hodící se vel.i na dospělého.

Čelenka do vlasů - Černá

Stylová čelenka do vlasů s uzlem zaručeně upoutá pozornost a zkrášlí každý outfit.

Štrasová čelenka do vlasů

Dvouřadá štrasová čelenka je vhodná jako doplněk do vlasů pro nevěsty a družičky. Hodí se také na slavnostní příležitost jako jsou plesy, večírky, party či narozeniny. Na kovovém základu jsou pevně připevněná kovová lůžka, do nichž jsou vsazené skleněné broušené kamínky. Čelenka působí jemným dojmem, díky kamínkům se třpytí.

Štrasová čelenka do vlasů

Čelenka se štrasovými kamínky se už z dálky třpytí. Hodí se nejenom jako doplněk do vlasů pro nevěsty a družičky, ale také na slavnostní příležitost jako jsou různé plesy, party, večírky, narozeniny apod. Na kovovém základu jsou pevně připevněná kovová lůžka, do nichž jsou vsazené skleněné broušené kamínky. Čelenka působí jemným dojmem, váš vzhled bude okouzlující.

Štrasová čelenka do vlasů

Čelenka se štrasovými kamínky se třpytí už z dálky. Hodí se nejenom jako doplněk do vlasů pro nevěsty a družičky, ale také na slavnostní příležitost jako jsou různé plesy, party, večírky, narozeniny apod. Na kovovém základu jsou pevně připevněná kovová lůžka, do nichž jsou vsazené skleněné broušené kamínky. Čelenka působí jemným dojmem, váš vzhled bude okouzlující. Obvod: 37 cm Šířka: č. 1: 0,6 cm Šířka: č. 2: 1 cmSložení: bižuterní kov s galvanizací, sklo

SLAVNOSTNÍ ČELENKA DO VLASŮ

Čelenka do vlasů luxusního vzhledu. Dominuje jí výrazná aplikace bohatě zdobená perličkami vsazených do ozdobné síťoviny. Elegantní barvy, kterými skvěle doplníte plesovou róbu či slavnostní halenku. Rozměry: obvod čelenky 35 cm, aplikace 4,5 x 15 (šířka x délka). Korálky mají průměry 4 a 8 mm.

Perlová čelenka do vlasů

Čelenka s perlami je velmi elegantní a slušivá. Hodí se jako doplněk do vlasů pro nevěsty a družičky, ale také na slavnostní příležitost jako jsou křtiny, narozeniny, různé party, plesy a večírky. Na kovovém základu širokém 3 mm jsou pevně připevněné skleněné perličky s perlovým leskem.

Štrasová čelenka do vlasů

Čelenka dobře drží tvar. Můžete si vybrat ze 6-ti druhů. Čelenky jsou dováženy ze zahraničí a odpovídají své ceně. Je vyrobena ze štrasových kamínků s vysokým leskem a třpytem. Je velmi elegantní a slušivá. Hodí se nejenom jako doplněk do vlasů pro nevěsty a družičky, ale také na slavnostní příležitost jako jsou křtiny, narozeniny, různé párty a večírky. Typ čelenky 4, 5 a 6, který je jemnější, se dá použít i přes všední den, jako doplněk.