Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Celenka se zavojem

Nalezeno:    31 produktů

WIKY - Čelenka se závojem 40cm

Růžová čelenka se závojem Skvělý doplněk ke karnevalovému kostýmu. Délka 40 cm

Čelenka se závojem a květinami

1 ks, čelenka s květinami a závojem ve stylu Day of the Dead

Čelenka korunka se závojem

Čelenka pro malou princeznu nebo nevěstu.

OP7 Party Deco Čelenka se závojem - "Bride" - zlatá

Nádherná dámská čelenka se závojem ve zlaté barvě je skvělým doplňkem na svatební fotografie nebo rozloučení se svobodou!

ČELENKA cylindr se závojem černý luxusní

Malý, ale velice elegantní cylindr s černým závojem je přichycen na čelence stejné barvy a má odnímatelný závojíček. Tento klobouček je vyroben z plastu a bude dokonalým doplňkem na párty a do společnosti. V tomto kloboučku bude velmi elegantní a půvabná.

Čelenka dětská Jednorožec se závojem

V této nepřehlédnutelné čelence Jednorožec bude vaše slečna na své narozeninové oslavě nebo Jednorožčí tématické párty největší hvězda. Čelenka jednorožce je také senzačním doplňkem na dětský karneval! Čelenka se skládá ze stříbrného rohu s oušky, pastelových květinek se závojem a pastelového krásného závoje.

Čelenka s květy a závojem

Karnevalová čelenka se závojem potěší především malé slečny, které potřebují převlek za nevěstu nebo princeznu. Využijí ji ale také budoucí nevěsty na rozlučku se svobodou. Čelenka je celá potažená saténovou stuhou a zdobí ji umělé květy. Závoj má obšitý okraj a je dlouhý cca 55 cm.

Čelenka s mašlí a závojem

Karnevalová čelenka se závojem a mašlí potěší především malé slečny, které potřebují převlek za nevěstu nebo princeznu. Využijí ji nejen na karneval, ale i při hrách se svými kamarádkami. Čelenka je celá potažená saténovou stuhou. Mašle je také saténová, zdobí ji broušené plastové kameny, které září jako diamanty. Nařasený závoj je dvojitý, s obšitým okrajem, dlouhý cca 35 cm. Obvod čelenky: 35 cm

Čelenka s květy / korálky a závojem

Karnevalová čelenka se závojem potěší malé slečny, které potřebují převlek za nevěstu nebo princeznu. Využijí ji ale také budoucí nevěsty na rozlučku se svobodou. Čelenka je celá potažená saténovou stuhou a zdobí ji umělé květy a broušené korálky. Závoj má obšitý okraj a je dlouhý cca 55 cm.

KORUNKA černá "Bride to be" se závojem

Pokud pořádáte s kamarádkami rozlučku se svobodou, je tako úžasná čelenka se závojem nezbytný doplněk na každé rozlučkové party! Budete v ní nepřehlédnutelná budoucí nevěsta.

Čelenka s bílým závojem

Čelenka s bílým závojem. Elegantní doplněk k dámskému kostýmu na karneval, ples, rozloučení se svobodou nebo na svatební fotokoutek.

Čelenka s kloboučkem a závojem růžová

Elegantní třpytivý růžový mini klobouček je se závojíčkem ve stejně barevném odstínu a je přichycen na čelence. Závojíček se dá jednoduše odepnout. Tento klobouček je vyroben z plastu a bude dokonalým doplňkem na párty a do společnosti. V tomto kloboučku bude velmi elegantní a půvabná.

ČELENKA s klobučkem a závojem, stříbrná

Malý velice elegantní třpytivý stříbrný klobouček je přichycen na čelence stejné barvy a má odnímatelný závojíček. Tento klobouček je vyroben z plastu a bude dokonalým doplňkem na párty, na rozlučku se svobodou, nebo na karneval. V tomto kloboučku bude velmi elegantní a půvabná.

Korunka se závojem Bride zlatá

Metalická čelenka s nápisem Bride ve zlaté barvě a bílým závojem. Délka závoje cca. 50 cm.

Párty čelenka Bride s bílým závojem (5900779167575)

Doplněk ke kostýmu pro holky, vhodné od 10 let Bude se vaše kamarádka vdávat? Nezapomeňte jí připravit stylovou rozlučku se svobodou. Na tu se vám bude hodit párty čelenka s nápisem Bride. Nápis bride je vyveden ve zlaté barvě a vyroben z kovu, součástí je bílý průhledný závoj. Šťastná nevěsta si párty čelenku nasadí a pak už se zábava může rozjet! Klíčové vlastnosti párty čelenky BridePárty čelenka Bride pro budoucí nevěstyIdeální na rozlučku se svobodouNázev ve zlaté barvě, vyrobený z kovuSoučástí čelenky je bílý průhledný závoj