Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Celly bluetooth stereo sluchatka cerna

Nalezeno:    196 produktů

Celly Bluetooth stereo sluchátka černá

Celly Bluetooth stereo sluchátka zaujmou svým moderním provedením s kovovými prvky a také pěkným zvukem, který nabízí čisté výšky a silné basy. Sluchátka jsou vybavena plochým kabelem, který se nebude zamotávat. Při nepoužívání je díky magnetu lze spojit v jeden kus. Na sluchátkách se také nachází tlačítko, kterým můžete přijímat a ukončovat hovory a díky přítomnosti mikrofonu je můžete využívat i jako handsfree. Impedance sluchátek je 32 Ohmů. Lze je spárovat s dvěma zařízeními najednou prostřednictvím Bluetooth, verze 4.2. Dosah signálu je až 10 metrů. Na jedno nabití vydrží sluchátka až 5 hodin. Barva černá.

CELLY Bluetooth Stereo sluchátka černá (BTSTEREOBK)

CELLY Bluetooth Stereo sluchátka černá Zakupte produkt CELLY Bluetooth Stereo sluchátka černá (BTSTEREOBK) od výrobce Celly z kategorie Heureka.cz | Elektronika | TV, video, audio | Audio | Sluchátka za cenu 699 Kč.

Celly Bluetooth stereo sluchátka BH Air, černá BHAIRBK

Lehká a pohodlná bezdrátová Bluetooth sluchátka vhodná na sport v černém provedení. Celly BH Air disponují funkcí Multipoint, díky které je můžete připojit ke 2 zařízením najednou. Vydrží přehrávat až 8 hodin, mají dálkové ovládání hlasitosti a hands-free mikrofon. Váží pouhých 19 gramů.

CELLY NECK Bluetooth ergonomická stereo sluchátka černá / dlouhá výdrž baterie / multipoint (BHNECKBK)

CELLY NECK Bluetooth ergonomická stereo sluchátka černá / dlouhá výdrž baterie / multipoint

Celly Bluetooth stereo sluchátka tyrkysová

Celly Bluetooth stereo sluchátka zaujmou svým moderním provedením s kovovými prvky a také pěkným zvukem, který nabízí čisté výšky a silné basy. Sluchátka jsou vybavena plochým kabelem, který se nebude zamotávat. Při nepoužívání je díky magnetu lze spojit v jeden kus. Na sluchátkách se také nachází tlačítko, kterým můžete přijímat a ukončovat hovory a díky přítomnosti mikrofonu je můžete využívat i jako handsfree. Impedance sluchátek je 32 Ohmů. Lze je spárovat s dvěma zařízeními najednou prostřednictvím Bluetooth verze 4.2. Dosah signálu je až 10 metrů. Na jedno nabití vydrží sluchátka až 5 hodin. Barva tyrkysová.