Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Celotelovy postroj singing rock expert iii

Nalezeno:    5 produktů

Celotělový úvazek Singing Rock Expert 3D speed Žlutá S

Postroj s nezávisle nastavitelnými popruhy pro lanový přístup s širokým polstrovaným bederním pásem, nohavičkami a ramenními popruhy. Rovněž se hodí pro polohování pracovníka, zachycení pádu a záchranu.

Celotělový úvazek Singing Rock Expert 3D speed Žlutá XL

Postroj s nezávisle nastavitelnými popruhy pro lanový přístup s širokým polstrovaným bederním pásem, nohavičkami a ramenními popruhy. Rovněž se hodí pro polohování pracovníka, zachycení pádu a záchranu.

Pracovní postroj Singing Rock EXPERT III STANDARD černá/žlutá S

Plně nastavitelný a odnímatelný úvazek s easy-lock sponami pro zachycení pádu s polstrovaným bederním pásem, nohavičkami a ramenními popruhy. Rovněž se hodí pro polohování pracovníka, sestup, výstup a záchranu. Hlavní přednosti: spony EASY-LOCK umožňují plynulé a rychlé nastavení ramenní popruhy a bederní pás spojeny karabinou OZONE triple lock a sponou v zadní části ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek OZONE triple lock karabina umožňuje více prostoru při spojení s hrudním blokantem chytré a rychlé řešení připevnění hrudního blokantu (viz video níže), plastová krytka na OZONE triple lock karabině zvyšuje životnost popruhu nohavičky a ra...

Celotělový úvazek Singing Rock Expert 3D standard Žlutá M/L

Postroj s nezávisle nastavitelnými popruhy pro lanový přístup s širokým polstrovaným bederním pásem, nohavičkami a ramenními popruhy. Rovněž se hodí pro polohování pracovníka, zachycení pádu a záchranu. Varianta s easy-lock sponami.

Hrudní úvazek Singing Rock RL CHEST černá

Hlavní přednosti: nepolstrovaný patentované Rock&Lock spony vybaven kovovými materiálovými poutky o nosnosti 50 kg společně s úvazkem SIT WORKER III nebo SIT WORKER 3D vytváří plně nastavitelný celotělový postroj splňující normu EN 361 Používejte výhradně v kombinaci se sedacím úvazkem. Nepoužívejte hrudní úvazek samostatně!