Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Centropen 7779 stiratelna tabulka

Nalezeno:    36 produktů

Stíratelná tabulka A4 Centropen 7779

Stíratelná tabulka A4 Centropen 7779 Rozměr: 24x34 cm Oboustranně stíratelná tabulka s potiskem pomocného rastru. Speciální povrch s předtištěnými čtverečky je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní a kreslení. Sada obsahuje stírací textilii a značkovač s ergonomickým držením úchopové části. Značkovač je plněný zdravotně nezávadným, za sucha stíratelným inkoustem. Skladujte ve vodorovné poloze, ventilační chránítko, po použití uzavřít. Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.

Centropen Tabulka oboustranně stíratelná 7779

Stíratelná tabulka velikosti A4. Na tabulku je možné psát z obou stran. Přední strana je čistě bílá. Zadní strana je čtverečkovaná. Součástí je také fix. Barva přiloženého fixu je černá.

Centropen Oboustraně stíratelná tabulka 7769 - Centropen

Súprava obsahuje obojstranne stierateľnú tabuľku formátu A4 s vytlačenými linkami a štvorčekmi na nácvik písania, kúsok textilu na utieranie a dva značkovače so špeciálnym atramentom art. 2507 (art.2709). Tabuľka má eurozáves. Centropen Oboustraně stíratelná tabulka 7769 - Centropen od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Stíratelná tabulka 7769

Mazatelná školní tabulka, formát A4.

Centropen Tabulka 7779 A4 + popisovač, Sleva 20%

Tabulka pro nácvik psaní vhodná pro každého prvňáčka. Centropen Tabulka 7779 A4 + popisovač Za sucha stíratelná tabulka formátu A4 Potažená speciální folií Vhodná pro prvňáčky pro nácvik psaní Oboustranně stíratelná tabulka 24 x 34 cm S potiskem pomocného rastru Tabulka slouží k nácviku psaní, ale i kreslení Součástí balení je i značkovač Centropen 2709 a stírací textilie V naší nabídce další školní potřeby

Stíratelná tabulka A4 Centropen 7719

Stíratelná tabulka A4 Centropen 7719 Oboustranně stíratelná tabulka A4 s potiskem linek a podlinek k nácviku prvního psaní a kreslení. Centropen 7719 tabulka je určena pro 1. třídu ZŠ obsahuje 2. značkovače ART. 2507 a stíratelnou textilií. Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.

Stíratelná tabulka A4 Centropen 7769

Stíratelná tabulka A4 Centropen 7769 Oboustranně stíratelná tabulka A4 s potiskem linek a čtverečků k nácviku psaní a kreslení. Sada obsahuje tabulku A4, 2 značkovače art. 2507 a stíratelnou textilii. Odstíny barev u fotografií nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Záleží na nastavení Vašeho monitoru a na kvalitě použité fotografie.

Centropen Oboustraně stíratelná tabulka 7769

<p>Sada obsahuje oboustranně stíratelnou tabulku formátu A4 s potiskem linek a čtverečků pro nácvik psaní, stírací textilií a dva značkovače se speciálním inkoustem art. 2507 (art.2709). Tabulka je opatřena eurozávěsem.</p>

Centropen Oboustraně stíratelná tabulka 7769 - neuveden

Publikace: Centropen Oboustraně stíratelná tabulka 7769 - neuveden. Sada obsahuje oboustranně stíratelnou tabulku formátu A4 s potiskem linek a čtverečků pro nácvik psaní, stírací textilií a dva značkovače se speciálním inkoustem art. 2507 (art.2709). Tabulka je opatřena eurozávěsem. Publikace: Centropen Oboustraně stíratelná tabulka 7769 - neuveden.

Oboustraně stíratelná tabulka 7729 Maja - Centropen

Súprava obsahuje obojstranne stierateľnú tabuľku formátu 24 x 18 cm a dva značkovače so špeciálnym atramentom art. 2507 (art. 2709). Jedna strana tabuľky je určená na kreslenie, druhá na písanie. Tabuľka má eurozáves. Oboustraně stíratelná tabulka 7729 Maja - Centropen od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Školní tabulka oboustranně stíratelná A4

Oboustranně stíratelná tabulka pro 1 třídu základní školy Speciální povrch s předtištěným vzorem je ideální pomůckou pro nácvik správného psaní. Linky a pomocné linky na přední straně tvoří šablonu pro nácvik správných poměrů psacích i tiskacích písmen. Zadní strana tabulky je určena k malování. Sada obsahuje: tabulku A4 stírací textilii 2 značkovače s ERGO držením, které jsou plněny zdravotně nezávadným a za sucha stíratelným inkoustem.

Stíratelná tabulka Centropen 7769 formát A4

Oboustranně stíratelná školní tabulka s předtištěným rastrem. Z jedné strany jsou linky a čtverečky pro nácvik správné techniky psaní, druhá strana je čistá a je určená pro malování.

Centropen Maja tabulka oboustranně stíratelná 7729

Stíratelná tabulka Maja. Na tabulku je možné psát z obou stran. Přední strana je čistě bílá. Zadní strana obsahuje předkreslené linky. Součástí balení jsou také dva fixy. Barvy přiložených fixů jsou: modrá, černá.