Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cerna pracovni obuv

Nalezeno:    1473 produktů

Prabos NYXX H20022 černá pánská pracovní obuv - EU 40

Pánská celoroční vycházková kotníčková obuv na šněrování. Tato obuv je certifikována jako pracovní obuv podle EN ISO 20347 01 FO, podešev má antistatickou úpravu a je odolná proti olejům. Obuv značky NYXX je vyrobena z pravé přírodní kůže v kombinaci s textilním materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou. Podešev je vyrobena technologií "přímého nástřiku", tedy na již hotový svršek se pod tlakem nastříkne směs, která tvoří podešev. U takto zhotovené obuvi je minimální riziko odlepení podešve. Pánské kotníkové boty. Barva: Černá Vnitřní materiál: Textil Vnější materiál: Kůže/textil Výška boty: 16 cm Podpatek: 3 cm...

Prabos NYXX H20022 černá pánská pracovní obuv EUR 40

Pánská celoroční vycházková kotníčková obuv na šněrování.<br /> <br /> Tato obuv je certifikována jako pracovní obuv podle EN ISO 20347 01 FO, podešev má antistatickou úpravu a je odolná proti olejům.<br /> <br /> Obuv značky NYXX je vyrobena z pravé přírodní kůže v kombinaci s textilním materiálem. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou. Podešev je vyrobena technologií "přímého nástřiku", tedy na již hotový svršek se pod tlakem nastříkne směs, která tvoří podešev. U takto zhotovené obuvi je minimální riziko odlepení podešve.<br /> <br /> Pánské kotníkové boty.

PROCERA STREET S1 ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 39-47

Bezpečnostní obuv STREET s ochrannou kovovou špičkou. Svršek obuvi je vyroben z velurové kůže a prodyšného materiálu typu Cordura. Přední a zadní část jsou navíc vyztuženy ochranným materiálem. Dvouvrstvá PU / PU polyuretanová podešev, anti-elektrostatická, protiskluzová, ideální pro všechny typy povrchů. Absorpce energie v oblasti paty. Žlutá podšívka z prodyšného materiálu 3D Mesh. Sportovní design. Kategorie S1.

PROCERA VENTI S1 ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 39-47

Bezpečnostní obuv VENTI S1 - svršek je vyroben z velurové kůže a vložky z odolných textilních materiálů, které umožňují dýchání vzduchu, díky čemuž noha „dýchá“. Protiskluzová podešev vyrobená z PU / PU polyuretanu s dvojitou hustotou, anti-elektrostatická a odolná proti oleji poskytuje pohodlí a bezpečný krok. Ocelová špička odolná proti nárazům s energií 200 J a tlakem 15 kN. Absorpce energie v oblasti paty. Podšívka je vyrobena z prodyšného materiálu 3D Mesh. Sportovní design v barevném provedení, které snižuje viditelnost nečistot. Kategorie S1. Splňují požadavky normy EN 20345.

PROCERA EVO S1 SRC ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 36-47

Bezpečnostní obuv EVO s ochrannou kovovou špičkou. Svršek je vyroben z štípané kůže. Dvouvrstvá podešev z PU / PU polyuretanu, antistatická. Absorpce energie v oblasti paty. Protiskluzová podrážka. Vložky ze syntetických materiálů. Modrá podšívka z hygroskopických materiálů. Perforace svršku v boční části, aby mohla noha dýchat. Hluboký chránič zajišťuje vysokou stabilitu boty a pohodlí při chůzi. Kategorie S1.

VM Brasilia černá pánská nadměrná pracovní obuv EUR 46

<p>Pánská celoroční i letní nadměrná pracovní a vycházková outdoorová obuv na šněrování.</p> <p>Obuv splňuje normy pro pracovní obuv EN ISO 20347:2012</p> <p>Vložka v obuvi je anatomicky tvarovaná a má antistatickou úpravu.</p> <p>Obuv je vyrobena z kombinace pravé přírodní kůže, syntetického a textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou.</p> <p>Váha jednoho páru: 1060 g</p> <p>Pánské nadměrné pracovní boty.</p>

VM Brasilia černá pánská nadměrná pracovní obuv EUR 47

<p>Pánská celoroční i letní nadměrná pracovní a vycházková outdoorová obuv na šněrování.</p> <p>Obuv splňuje normy pro pracovní obuv EN ISO 20347:2012</p> <p>Vložka v obuvi je anatomicky tvarovaná a má antistatickou úpravu.</p> <p>Obuv je vyrobena z kombinace pravé přírodní kůže, syntetického a textilního materiálu. Vnitřní část obuvi je vybavena textilní podšívkou.</p> <p>Váha jednoho páru: 1060 g</p> <p>Pánské nadměrné pracovní boty.</p>

PROCERA SOLID S1 SRC ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 36-47

Bezpečnostní obuv SOLID v jedinečné verzi s foukanou špičkou, která usnadňuje práci v klečící poloze a chrání boty před poškozením. Vyrobeno z štípané hovězí kůže, s kovovou špičkou, odolné proti nárazu s energií 200 J a tlakem 15 kN. Podešev z polyuretanu PU / PU s dvojitou hustotou, antistatická, protiskluzová a odolná proti oleji. Absorpce energie v oblasti paty. Podšívka je vyrobena z materiálu s hygroskopickými vlastnostmi. Hluboký chránič zajišťuje vysokou stabilitu obuvi a pohodlí při chůzi. Kategorie S1 SRC. Splňuje požadavky normy EN 20345.

PROCERA SPRINT S1P SRC ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 39-47

Bezpečnostní obuv SPRINT bez kovových prvků, s kompozitní ochrannou špičkou odolnou proti nárazům s energií rozdrcení 200 J a 15 kN a kevlarovou vložkou proti propíchnutí. Svršek je vyroben z velurové kůže. Vložky v podšívce a podšívce z materiálu 3D Mesh, který dokonale odvětrává nohu a poskytuje vysoké hygienické vlastnosti. Reflexní vložky. Stélka uvnitř boty má navíc měkkou pěnu EVA v patě a špičce, což zvyšuje pohodlí při používání. Podešev z polyuretanu PU / PU s dvojitou hustotou, antistatická, protiskluzová a odolná proti oleji. Absorpce energie v oblasti paty. Sportovní design. Kategorie S1P SRC. Splňuje požadavky normy EN 20345....

PROCERA STRONG S3 SRC ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 39-47

Bezpečnostní bota STRONG vyrobená z hovězí usně s jemným zrnem, bez kovových částí, s ochrannou nekovovou špičkou a kevlarovou stélkou proti propíchnutí. Dvouvrstvá podešev z PU / PU polyuretanu, antistatická, protiskluzová a odolná proti oleji. Absorpce energie v oblasti paty. Podšívka je vyrobena z materiálů s hygroskopickými vlastnostmi. Hluboký chránič zajišťuje vysokou stabilitu obuvi a pohodlí při chůzi. Kategorie S3.

PROCERA LEONE S1 ŠEDO-ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 40-47

Bezpečnostní polobotky LEONE S1 s ocelovou špičkou odolnou proti nárazům s energií 200 J a tlakem 15 kN. Svršek obuvi je vyroben z odolných textilních materiálů. Velmi odolná a odolná protiskluzová podešev z polyuretanu a gumy, antistatická, odolná proti oleji. Absorpce energie v oblasti paty. Podšívka je vyrobena z prodyšného materiálu 3D Mesh. Sportovní, moderní design vhodný pro ženy i muže. Kategorie S1 SRC. Splňují požadavky normy EN 20345.

PROCERA NERO S1 SRC ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 39-47

Bezpečnostní polobotky NERO S1 SRC s ocelovou špičkou odolnou proti nárazům s energií 200 J a tlakem 15 kN. Svršek je vyroben z nubukové kůže. Protiskluzová podrážka z PU / PU polyuretanu s dvojitou hustotou, antistatická, odolná proti oleji. Třída odolnosti proti smyku SRC. Absorpce energie v oblasti paty. Podšívka je vyrobena z prodyšného materiálu 3D Mesh. Moderní design Kategorie S1 SRC. Splňují požadavky EN ISO 20345: 2011.

PROCERA EVO S1P SRC ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 36-47

Bezpečnostní polobotky EVO S1P s ocelovou špičkou odolnou proti nárazům s energií 200 J a tlakem 15 kN. Svršek je vyroben z hovězí štípenky. Ocelová vložka proti propíchnutí. Protiskluzová podrážka z PU / PU polyuretanu s dvojitou hustotou, antistatická, odolná proti oleji. Absorpce energie v oblasti paty. Podšívka je vyrobena z materiálů s hygroskopickými vlastnostmi. Kategorie S1P SRC. Splňují požadavky normy EN 20345.

PROCERA MONTE S1P SRC ZELENO-ČERNÁ PRACOVNÍ OCHRANNÁ OBUV VELIKOST 36-47

Ochranná bota MONTE bez kovových prvků, s nekovovou ochrannou špičkou odolnou proti nárazům s energií 200 J a tlakem 15 kN a kevlarovou vložkou proti propíchnutí. Svršek je vyroben z velurové kůže a materiálu typu "Cordura", velmi odolný a odolný proti roztržení, poskytuje vynikající ventilaci a odolnost proti větru a vodě. Podšívka z materiálu 3D Mesh má vynikající ventilační a hygienické vlastnosti. Stélka uvnitř boty má navíc měkkou pěnu EVA v patě a špičce, což zvyšuje pohodlí při používání. Podešev z polyuretanu PU / PU s dvojitou hustotou, antistatická, protiskluzová a odolná proti oleji. Absorpce energie v oblasti paty. Hluboký chránič zajišťuje vysokou stabilitu obuvi a pohodlí při ...

Obuv kotníkova DRAGO S1 pérko s ocelovou špicí, PU/guma, černá, vel. 39

Kotníková obuv s krytou pružinkou, celokožená, materiál: svršek z kvalitní, hrubé tištěné kůže s ocelovou špicí, krytá pružinka z pružné gumy, PU-guma, antistatická, olejivzdorná, protiskluzová podešev, odolná vůči kontaktnímu teplu do 300 °C.