Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cernobile tapety new york

Nalezeno:    5 produktů

Ponožky černo-bílé New York

Panorama amerického velkoměsta New York City. Motiv pro doplnění upomínkových dárků z cest a dovolených. . Ponožky jsou ze 100 % polyesteru, pratelné v pračce do 40 °C. Materiál velice odolný, příjemný a pružný. Z páru se navrhuje jedna ponožka z obou stran, druhá je totožná.

Ponožky černo-bílé New York

. Ponožky jsou ze 100 % polyesteru, pratelné v pračce do 40 °C. Materiál velice odolný, příjemný a pružný. Z páru se navrhuje jedna ponožka z obou stran, druhá je totožná.

Obraz na skle Times Square Move 120×160 cm

Skleněný obraz 120x160cm, kde vidíte legendární Times Square v pohybu, je to křižovatka na Manhattanu v americkém městě New York. Obraz vypadá jako fotografie v kombinaci barevné a černobílé fotky, které jsou přes sebe překryty. Jednoduché provedení ze skla a papíru se bude vyjímat na každé stěně.

Akvárium - David Vann, Flexo

Dvanáctiletá Caitlin žije sama s matkou poblíž seattleského letiště. Každý den po škole čeká v místním akváriu a jako u vytržení pozoruje nejpodivnější ryby. Když ji jednoho dne osloví neznámý starý muž a Caitlin se s ním spřátelí, nevědomky tak otevře děsivé rodinné tajemství a nebezpečně rozkolísá doposud vyrovnaný vztah s vlastní matkou. Bude mít Caitlin dostatek odvahy konfrontovat matku s nepříjemnou minulostí? Poučí se dcera z jejích starých chyb, nebo propadne stejným křivdám a traumatům? V románu Akvárium David Vann krystalicky čistým stylem popisuje psychologii narušené rodiny, tíhu vytěsňovaných vzpomínek i sílu odpuštění. Knihu doprovázejí černobílé ilustrace. „Akvári...

Educa puzzle Deco Big Cities 3x500 dílů 17096

Balení puzzle pro děti i dospělé s motivem tří světových velkoměst obsahuje 3x500 dílků. Po poskládání dostane každý nadšenec puzzle tři krásné obrazy s pohledem na New York, Paříž a Londýn. Motivem těchto puzzle jsou dominanty těchto míst - Socha Svobody v New Yorku, Eiffelova věž v Paříži a Big Ben v Londýně. Tyto obrazy nesmí chybět ve sbírce žádného sběratele a příznivce skládaček puzzle. Potěší i všechny vášnivé cestovatele, kteří se chtějí dívat na své oblíbené místa. Po poskládání všech puzzle dostanete tři obrázky připomínající poštovní známky. Jde o krásn...