Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cesmina obecna

Nalezeno:    3 produkty

Podobné fráze:

Cesmína obecná 'Variegata' kmínek 80cm, 15 litrů

Latinsky: Ilex aquifolium 'Variegata'Stálezelený stromek vysoký až 5 m. SAMIČÍ ROSTLINA. Snese všechny polohy. Kvete na jaře. Na podzim tvoří výrazně červené malvičky. Velmi dobře snáší řez. při pěstování do korunky je řez nezbytný. Půda mírně vlhká, dobře propustná, kyselejší. Listy mají bílo žluté panašování. Rostliny je dobré zamulčovat.

Le Fleurs de Bach Bachovy květové bio esence - Hněv/Anger 20 ml

Bachovy květové bio esence Hněv/Anger o obsahu 20 ml v lékovce s dávkovačem Bachovy květové bio esence Hněv/Anger jsou vhodné pro ty, kteří se cítí zuřivě a nesnášenlivě. Pomáhá navrátit vnitřní pohodu a vyrovnanost. Dávkování: 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat. Bachovy květové bio esence obsažené v elixíru Hněv/...

Le Fleurs de Bach Bachovy květové bio esence -Sebepoznání/Letting-go 20 ml

Bachovy květové bio esence Sebepoznání/Letting-go o obsahu 20 ml v lékovce s dávkovačem Bachovy květové bio esence Sebepoznání/Letting-go jsou vhodné pro ty, kteří se cítí otroky svých myšlenek a utkvělých představ. Pomáhá se zbavit utkvělých představ a odhalit vlastní mysl Dávkování: 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litrové lahve s nápojem a v průběhu dne upíjet. Jedno balení je dostatečné na jednu kúru. V začátku je možné i dávkování navýšit a postupně snižovat dle potřeby. Efekt a rychlost nástupu efektu je individuální. Esencí není možné se předávkovat.

Podobné fráze:

-->