Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cestovni adapter univerzalni

Nalezeno:    177 produktů

Solight Cestovní adaptér univerzální PA21

Skládací souprava cestovních adaptérů k použití pro USA, Afriku, Asii, Jižní Evropu SOLIGHT PA21.

SKROSS Cestovní adaptér univerzální 3-pólový SKROSS SKR1103140

Použití: Univerzální Pro zástrčky: Univerzální Proud: 10A Napětí: 100-240 VAC Nakupte za skvělou cenu SKROSS Cestovní adaptér univerzální 3-pólový SKROSS SKR1103140 z pohodlí domova. Jen u nás za 549 Kč. Jsme specialisté nejen v oboru součástek!

SKROSS MUV Micro Cestovní adaptér, univerzální pro 150 zemí PA42

SKROSS MUV Micro Cestovní adaptér, univerzální pro 150 zemí Cestovní adaptér Micro, který je použitelný pro 150 zemí světa. Tento adaptér má vylepšenou konstrukci a design a originální řešení výsuvný

SKROSS Cestovní adaptér univerzální 2-pólový MUV Micro SKROSS SKR1302180

Použití: Univerzální 150 zemí světa Pro zástrčky: Univerzální Proud: 2.5A Napětí: 100-240 VAC Nakupte za skvělou cenu SKROSS Cestovní adaptér univerzální 2-pólový MUV Micro SKROSS SKR1302180 z pohodlí domova. Jen u nás za 389 Kč. Jsme specialisté nejen v oboru součástek!

Cestovní adaptér SKROSS univerzální, 2x USB

Typ adaptérucestovní Typ zásuvkyAU, UK, US, EU Vstupní napětí110 - 230V

Skross Cestovní adaptér MUV Micro univerzální PA42

Nejmenší univerzální cestovní adaptér vhodný pro cestování po celém světě. Cestovní adaptér MUV Skross uplatníte všude tam, kde se používá plochá vidlice (max. 2,5 A). Je vybaven pojistkou proti přepětí nebo dětskou pojistkou a potěší vás vylepšenou konstrukcí i designem.

Cestovní univerzální adaptér do zahraničí (Amerika.,Asie,Afrika)

Cestovní univerzální adaptér do zahraničí (Amerika.,Asie,Afrika)

Cestovní univerzální adaptér pro cizince do střední Evropy

Cestovní univerzální adaptér pro cizince do střední Evropy

Cestovní univerzální adaptér do zahraničí (Ame.,Asie,Afrika)

použití: Amerika, Asie, Austrálie, Nový Zéland, Čína, Afrika, Střední Východ, GB, Švýcarsko, Itálie, HK, Indie atd. určeno pro: pro Evropany, kteří jedou do zahraničí barva: bílá prodejní obal: 1 ks, blistr USB výstup: ne USB vstup: ne napětí/proud: 250 V~/6,3 A max.

Slevnuj Univerzální cestovní adaptér

Tento univerzální cestovní adaptér je jednolitá, kompaktní jednotka se třemi výklopnými/výsuvnými mezinárodními zástrčkami a univerzální zásuvkou. Zásuvka je osazena ochrannou dětskou clonou, LED indikátorem a ochrannou pojistkou. Touto konstrukcí adaptéru pak je dosaženo, že jej lze použít ve většině zemí světa (např. Evropa/GB/USA/Čína/Japonsko/Austrálie, atd). Tento adaptér svou konstrukcí jen uzpůsobuje připojení zařízení v jednotlivých zemích. Nemění napětí! Lze použít ve více než 150 zemích světa Ochrana proti přepětí Bezpečnostní dětská krytka Napětí: 125V 6A, 250V 13A Hmotnost: 100g Rozměry: 73 x...

SKROSS univerzální cestovní adaptér

Redukce pro připojení cizích zástrček do českých zásuvek.Připojení napájecího adaptéru zakoupeného v zahraničí (UK, Švýcarsko, Itálie, USA / Japonsko, Austrálie / Čína), do české zásuvky (kompatibilní i s Německem a Francií). Pozor adaptér nekonvertuje napájecí napětí!

Univerzální cestovní adaptér CellularLine

Univerzální redukce pro připojení spotřebičů s EURO zásuvkou v zahraničí. Jednoduché a skladné provedení.

Cestovní univerzální adaptér pro cizince do střední Evropy SKROSS Emos SKROSS P0055N

Kvalitní cestovní adaptér, který vám umožní připojení světových vidlic do systému FRENCH (Německo, Maďarsko, ..) nebo SCHUKO (Česká Republika, Polsko, …).

-->