Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Champagne gosset grande reserve 0 75l

Nalezeno:    7 produktů

Gosset Grande Réserve 0,75 l

Delikátní šampaňské ve variantě Grande Réserve z proslulé champagnerie Gosset. Toto cuvée skládající se ze 45% Chardonnay, 45% Pinot noir a 10% Pinot Meunier je sázkou na jistotu, pokud hledáte elegantní a svěží šampaňské, které potěší chuťové pohárky. Chuť i vůně jsou nesmírně bohaté a harmonické, převládají ovocné tóny s dotekem květů a briošky a víno si zachovává povzbuzující svěžest. Toto konkrétní šampaňské více než dvounásobně přesahuje minimální požadovanou dobu zrání - ve sklepích vinařství totiž odpočívá po dobu nejméně 3 let. Potěší jako luxusní aperitiv, vhodně doplní světlá masa a ryby. Champagne. Vůně výrazná, harmonická, ovocná. Chuť svěží, zralé ovoce, brioška. Doporučujeme k...

De Vilmont Grande Reserve 1er Cru Brut Champagne 0,75l

Vyrobeno z 50% hroznů Chardonnay, 25% Pinot Noir a 25% Pinot Meunier, zrající v jeskyních pod vinařstvím po dobu 3 let - to je lehké šampaňské od malého výrobce, které shrnuje všechny opojné parfémy použitých hroznů. Čirá a krystalická, zlatá s měděnými záblesky , vyznačuje se jemným temperamentním perlage a harmonickou komplexní kyticí -  odhaluje vůně fialek a lesního ovoce. Dobře strukturované, se správnou rovnováhou, s ovocnou chutí, s dotykem nugátu, briošky a sušenek. Víno je plné a na patře zanechává konečný zaoblený, vyvážený a jemný pocit.

Jaillance - Cremant de Die Grande Réserve, 0,75l

Jaillance - sdružení vinařů v obci Die v údolí Rhony se od svého vzniku v 50. letech stalo největší francouzským producentem šumivých vín ve Francii (kromě Champagne). Suchý sekt z jižní Francie ze tří odrůd: Clairette blanche, muscat blanc à petits grains a aligoté.