Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Chemie do prenosnych wc

Nalezeno:    88 produktů

Chemie do wc INSTAPINK 1L

Čisticí a deodorační chemie. Čistí a chrání toaletu – prodlužuje životnost, zanechává příjemnou vůni. Objem 1L. Na kompletní vyčištění mísy: 50ml a to minimálně 15min před čištěním. Následně otevřete ventil a propláchněte čistou vodou. Na splachování: 30ml do horní nádrže s vodou. Splňuje CLP nařízení.

Chemie do WC B-Fresh Blue 2l

Je důležité používat speciální přísady do toalet jak pro nádrž na čistou vodu, tak pro nádrž na odpad. B-Fresh lze použít na všechny typy chemických toalet, například v karavanech, obytných vozů a lodích. B-Fresh Blue je určena pro odpadní nádrž, která udržuje toaletu svěží a čistou, podporuje nerušené odtoky a rozkládá toaletní odpad.

Chemie do WC B-Fresh Pink 2l

Je důležité používat speciální přísady do toalet jak pro nádrž na čistou vodu, tak pro nádrž na odpad. B-Fresh lze použít na všechny typy chemických toalet, například v karavanech, obytných vozů a lodích. B-Fresh Pink je určena pro splachovací nádrž, která udržuje toaletu svěží a čistou, podporuje nerušené odtoky a zabraňuje usazování vodního kamene.

Trigano WC chemie Active Rinse

Růžová chemie Trigano Active Rinse do splachovací nádržky je prostředek vhodný pro vylepšení vůně a hladší splachování. Růžová chemie Trigano Active Rinse do splachovací nádržky je prostředek vhodný pro vylepšení vůně a hladší splachování. Prostředek Trigano Active Rinse po spláchnutí WC zanechává nejen příjemnou vůni, ale zároveň a svým složením šetrně prodlužuje životnost jednotlivých dílů toalety (měch, těsnící kroužky atd.). Objem láhve 2 l. Dávkování: 70 ml chemie Trigano Active Rinse na 10 litrů objemu nádrže se splachovací vodou.

Dometic WC chemie GreenCare Tabs

Kvalitní tablety od firmy Dometic s biologicky rozložitelnou WC chemií. Vysoce účinné tablety od firmy Dometic obsahující biologicky rozložitelnou WC chemii, která rychle rozloží obsah nádrže, zabraňuje vzniku plynů a nepříjemného zápachu. Obsah kazety s touto chemií je možné vylít i do septiku. Snadné dávkování - 1 tableta na jednu nádrž. šetrné k životnímu prostředí tablety baleny v samorozložitelném filmu 16 tablet v balení vhodné pro všechny přenosné toalety rychlý rozklad fekálií bez tvorby plynů a zápachu v malé, praktické dóze Dávkování: vhoďte tabletu do odpadní kazety WC a zalijte 2-3 litry vody.

Elsan WC chemie Elsan Organic 2l

Oblíbená WC chemie britské značky Elsan, která rozkládá obsah nádrže biologickým způsobem. V Anglii nejprodávanější rozkladová chemie do WC vhodná pro všechny typy chemických toalet. Verze Organic je šetrnější k životnímu prostředí než klasická modrá chemie. Tato chemie rozkládá odpad v kazetě biologickým způsobem a díky absenci agresivních chemikálií ji lze vylít do septiku. Chemie Elsan si umí poradit se všemi myslitelnými bakteriemi a pachy. Velmi kvalitní, vysoce účinná, cenově přijatelná. 2 l balení. Dávkování: 60 ml přípravku s cca 3 l čisté vody na 10 l obsahu odpadní nádrže.

Elsan WC chemie Elsan Blue 2l

Kvalitní rozkladová WC chemie značky Elsan je nejprodávanější v Anglii. V Anglii nejprodávanější rozkladová chemie do WC vhodná pro všechny typy chemických toalet. Chemie Elsan si umí poradit se všemi myslitelnými bakteriemi a pachy. Velmi kvalitní, vysoce účinná, cenově přijatelná. 2 l balení. Dávkování: 60 ml přípravku s cca 3 l čisté vody na 10 l obsahu odpadní nádrže.

Trigano WC chemie Active Blue 2 L

Chemie Trigano Active Blue do odpadní WC nádrže je prostředek vhodný pro rozklad pevných částí vzniklého odpadu i redukci plynů. Chemie Trigano Active Blue do odpadní WC nádrže je prostředek vhodný pro rozklad pevných částí vzniklého odpadu i redukci plynů. Prostředek Trigano Active Blue zanechává v odpadní nádrži příjemnou vůni a z veškerých pevných odpadů vytvoří tekutinu, která se potom lépe vylévá. Objem láhve 2 l. Dávkování: na 20 litrovou nádrž zředíme 120 ml chemie Trigano Active Blue ve dvou až třech litrech vody. Po prvním použití WC vydrží dávka účinkovat 4-5 dní, poté je zapotřebí kazetu vylít a znovu nadávkovat.

Trigano WC chemie Active Green 2 L

Šetrnější k životnímu prostředí, než klasická modrá chemie - dá se nalít také do přírodní jímky. Chemie do odpadní kazety Trigano Active Green je prostředek vhodný pro rozklad pevných částí vzniklého odpadu, redukci plynů i likvidaci zápachů. Prostředek Trigano Active Green zanechává v odpadní nádrži příjemnou vůni a z veškerých pevných odpadů zanechává pouze tekutinu, která se snadno vylévá. Chemie Active Green je šetrnější k životnímu prostředí, než klasická modrá chemie - dá se nalít také do přírodní jímky. objem 2 l Dávkování: na 20 litrovou nádrž zředíme 120 ml chemie Trigano Active Green ve 2-3 litrech vody. Po 4-5 dnech používání WC obsah nádrže vylijeme a znovu nadávkujeme předepsan...

Elsan Sada WC Chemie Double Blue & Pink

Kvalitní anglická koncentrovaná WC chemie ve výhodném balení 2v1. Velmi kvalitní koncentrovaná WC chemie anglické výroby s dvojitým účinkem za skvělou cenu. Jedná se o nejprodávanější chemii v Anglii, která je vhodná pro všechna chemická WC. Toto výhodné balení obsahuje jak splachovací, tak i rozkladovou chemii - 2 x 2 l přípravků. Dávkování a použití: modrá (rozkladová) chemie Elsan Double Blue: zřeďte 30 ml WC chemie na každých 10 l odpadní nádrže s 2-3 l vody a nalijte do odpadní kazety, následně je roztok připraven k použití. Po prvním použití WC vydrží dávka cca 4-5 dní, poté nádrž vyprázdněte a naplňte ji novou dávkou růžová (splachovací) chemie Elsan Double Rinse: nalijte 30 ml přípr...

Thetford WC chemie Aqua Kem Blue Sachets

Praktické sáčky Aqua Kem Blue Sachets obsahují rozkladovou chemii pro chemické WC, sáčky jsou vlastně již nadávkovanou chemií Aqua Kem Blue. Praktické sáčky Aqua Kem Sachets obsahují rozkladovou chemii pro chemické WC - sáčky jsou vlastně již nadávkovanou chemií Aqua Kem Blue. Chemie zkapalňuje odpad pro snadnější vyprazdňování nádrže. Udržuje odpadní nádrže bez nepříjemného zápachu! oblíbená modrá WC chemie v přesných dávkách odstraňuje nepříjemný zápach snižuje vytváření plynů vydrží účinkovat 4-5 dní v malém, dobře skladovatelném balení K dispozici v dóze (15 ks). Dávkování: do 20 l nádrže vhodíme jeden sáček chemie Aqua Kem Blue a nalijeme 2-3 litry vody, po 5 dnech používání WC je zapo...

Rozkladová chemie WC Super Kem Blue Fiamma, 2L

Nejsilnější prostředek pro pevné a přenosné toalety.Praktická 2 L láhev s  průhledným ukazatelem stavu pro snadné dávkování. Příjemně vonící prostředek (borovice esence) zachovává tekutost do -20 ° C.Eliminuje 90% nepříjemných pachů,  biologicky odbouratelný. Udržuje nádrž čistou.

Thetford WC chemie Aqua Kem Green Sachets v dóze

Předem nadávkované sáčky biologické WC chemie Aqua Kem Green v malém, praktickém balení. Ve vodě rozpustné chemické sáčky Thetford Aqau Kem Green Sachets nabízejí maximální komfort při použití a jistotu naprosto přesného dávkování. Použitá rozkladová chemie je účinná a přitom přátelská k životnímu prostředí. stejný účinek jako tekutá chemie Aqua Kem Green přesné dávkování příjemná vůně redukuje tvorbu plynů v malé, praktické dóze 15 sáčků v balení váha balení 560 g Dostupné v dóze (15 kusů). Dávkování: do 20 l nádrže vhodíme jeden sáček chemie Aqua Kem Green a nalijeme 2-3 litry vody, po 4 dnech používání WC je zapotřebí odpadní nádrž vyprázdnit a znovu nadávkovat. Video...

Thetford WC chemie Thetford Aqua Rinse 0,75 l koncentrát

Nová receptura splachovací chemie Thetford Aqua Rinse se zvýšenou účinností - to je více, než jen pěkná vůně! Nová receptura oblíbené splachovací chemie Thetford Aqua Rinse se zvýšenou účinností nabízí více benefitů, než jen pěknou vůni! Chemii nabízíme ve 2 variantách pro toalety se splachovací nádržkou i bez ní. Thetford Aqua Rinse Spray 0,5 l Pokud vaše WC nedisponuje splachovací nádržkou - tedy je napojeno na centrální vodní nádrž, pak nelze použít klasickou záchodovou chemii v lahvi. V takovém případě je ideálním řešením tento sprej! Vlastnosti spreje Aqua Rinse: pokryje povrch mísy vrstvou pro snadnější splachování šetří vodu v nádrži, jelikož není potřeba tolik splachovat snadná apli...

Thetford WC chemie Thetford Aqua Rinse 0,5 l ve spreji

Nová receptura splachovací chemie Thetford Aqua Rinse se zvýšenou účinností - to je více, než jen pěkná vůně! Nová receptura oblíbené splachovací chemie Thetford Aqua Rinse se zvýšenou účinností nabízí více benefitů, než jen pěknou vůni! Chemii nabízíme ve 2 variantách pro toalety se splachovací nádržkou i bez ní. Thetford Aqua Rinse Spray 0,5 l Pokud vaše WC nedisponuje splachovací nádržkou - tedy je napojeno na centrální vodní nádrž, pak nelze použít klasickou záchodovou chemii v lahvi. V takovém případě je ideálním řešením tento sprej! Vlastnosti spreje Aqua Rinse: pokryje povrch mísy vrstvou pro snadnější splachování šetří vodu v nádrži, jelikož není potřeba tolik splachovat snadná apli...