Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Chemie pro chemicka wc

Nalezeno:    150 produktů

Trigano WC chemie Active Rinse

Růžová chemie Trigano Active Rinse do splachovací nádržky je prostředek vhodný pro vylepšení vůně a hladší splachování. Růžová chemie Trigano Active Rinse do splachovací nádržky je prostředek vhodný pro vylepšení vůně a hladší splachování. Prostředek Trigano Active Rinse po spláchnutí WC zanechává nejen příjemnou vůni, ale zároveň a svým složením šetrně prodlužuje životnost jednotlivých dílů toalety (měch, těsnící kroužky atd.). Objem láhve 2 l. Dávkování: 70 ml chemie Trigano Active Rinse na 10 litrů objemu nádrže se splachovací vodou.

Dometic WC chemie GreenCare Tabs

Kvalitní tablety od firmy Dometic s biologicky rozložitelnou WC chemií. Vysoce účinné tablety od firmy Dometic obsahující biologicky rozložitelnou WC chemii, která rychle rozloží obsah nádrže, zabraňuje vzniku plynů a nepříjemného zápachu. Obsah kazety s touto chemií je možné vylít i do septiku. Snadné dávkování - 1 tableta na jednu nádrž. šetrné k životnímu prostředí tablety baleny v samorozložitelném filmu 16 tablet v balení vhodné pro všechny přenosné toalety rychlý rozklad fekálií bez tvorby plynů a zápachu v malé, praktické dóze Dávkování: vhoďte tabletu do odpadní kazety WC a zalijte 2-3 litry vody.

Elsan Sada WC Chemie Double Blue & Pink

Kvalitní anglická koncentrovaná WC chemie ve výhodném balení 2v1. Velmi kvalitní koncentrovaná WC chemie anglické výroby s dvojitým účinkem za skvělou cenu. Jedná se o nejprodávanější chemii v Anglii, která je vhodná pro všechna chemická WC. Toto výhodné balení obsahuje jak splachovací, tak i rozkladovou chemii - 2 x 2 l přípravků. Dávkování a použití: modrá (rozkladová) chemie Elsan Double Blue: zřeďte 30 ml WC chemie na každých 10 l odpadní nádrže s 2-3 l vody a nalijte do odpadní kazety, následně je roztok připraven k použití. Po prvním použití WC vydrží dávka cca 4-5 dní, poté nádrž vyprázdněte a naplňte ji novou dávkou růžová (splachovací) chemie Elsan Double Rinse: nalijte 30 ml přípr...

Elsan WC chemie Elsan Blue 2l

Kvalitní rozkladová WC chemie značky Elsan je nejprodávanější v Anglii. V Anglii nejprodávanější rozkladová chemie do WC vhodná pro všechny typy chemických toalet. Chemie Elsan si umí poradit se všemi myslitelnými bakteriemi a pachy. Velmi kvalitní, vysoce účinná, cenově přijatelná. 2 l balení. Dávkování: 60 ml přípravku s cca 3 l čisté vody na 10 l obsahu odpadní nádrže.

Elsan WC chemie Elsan Organic 2l

Oblíbená WC chemie britské značky Elsan, která rozkládá obsah nádrže biologickým způsobem. V Anglii nejprodávanější rozkladová chemie do WC vhodná pro všechny typy chemických toalet. Verze Organic je šetrnější k životnímu prostředí než klasická modrá chemie. Tato chemie rozkládá odpad v kazetě biologickým způsobem a díky absenci agresivních chemikálií ji lze vylít do septiku. Chemie Elsan si umí poradit se všemi myslitelnými bakteriemi a pachy. Velmi kvalitní, vysoce účinná, cenově přijatelná. 2 l balení. Dávkování: 60 ml přípravku s cca 3 l čisté vody na 10 l obsahu odpadní nádrže.

WC chemie Fiamma SUPER RINSE, 1L

Fiamma Super Rinse pro chemické WC čistí a chrání toaletní mísy před bakteriemi a řasami.Vonné baktericidum pro přenosné nebo pevné toalety.Účinný proti řasám.Čistí a chrání nádrž.K dispozici v lahví o obsahu 1 L.V souladu s evropským nařízením 648-2004.dávkování: 10ml přípravku na 10l vody 

Thetford WC chemie Aqua Kem Blue Sachets

Praktické sáčky Aqua Kem Blue Sachets obsahují rozkladovou chemii pro chemické WC, sáčky jsou vlastně již nadávkovanou chemií Aqua Kem Blue. Praktické sáčky Aqua Kem Sachets obsahují rozkladovou chemii pro chemické WC - sáčky jsou vlastně již nadávkovanou chemií Aqua Kem Blue. Chemie zkapalňuje odpad pro snadnější vyprazdňování nádrže. Udržuje odpadní nádrže bez nepříjemného zápachu! oblíbená modrá WC chemie v přesných dávkách odstraňuje nepříjemný zápach snižuje vytváření plynů vydrží účinkovat 4-5 dní v malém, dobře skladovatelném balení K dispozici v dóze (15 ks). Dávkování: do 20 l nádrže vhodíme jeden sáček chemie Aqua Kem Blue a nalijeme 2-3 litry vody, po 5 dnech používání WC je zapo...

Trigano WC chemie Active Blue 2 L

Chemie Trigano Active Blue do odpadní WC nádrže je prostředek vhodný pro rozklad pevných částí vzniklého odpadu i redukci plynů. Chemie Trigano Active Blue do odpadní WC nádrže je prostředek vhodný pro rozklad pevných částí vzniklého odpadu i redukci plynů. Prostředek Trigano Active Blue zanechává v odpadní nádrži příjemnou vůni a z veškerých pevných odpadů vytvoří tekutinu, která se potom lépe vylévá. Objem láhve 2 l. Dávkování: na 20 litrovou nádrž zředíme 120 ml chemie Trigano Active Blue ve dvou až třech litrech vody. Po prvním použití WC vydrží dávka účinkovat 4-5 dní, poté je zapotřebí kazetu vylít a znovu nadávkovat.

Clementoni Velká chemická laboratoř - Albi Velká chemická laboratoř

Experimentální sada Velká chemická laboratoř představuje moderní, plně vybavenou laboratoř pro studium chemie zábavnou formou. S touto experimentální sadou mohou děti vytvářet desítky zajímavých chemických pokusů.

Trigano WC chemie Active Green 2 L

Šetrnější k životnímu prostředí, než klasická modrá chemie - dá se nalít také do přírodní jímky. Chemie do odpadní kazety Trigano Active Green je prostředek vhodný pro rozklad pevných částí vzniklého odpadu, redukci plynů i likvidaci zápachů. Prostředek Trigano Active Green zanechává v odpadní nádrži příjemnou vůni a z veškerých pevných odpadů zanechává pouze tekutinu, která se snadno vylévá. Chemie Active Green je šetrnější k životnímu prostředí, než klasická modrá chemie - dá se nalít také do přírodní jímky. objem 2 l Dávkování: na 20 litrovou nádrž zředíme 120 ml chemie Trigano Active Green ve 2-3 litrech vody. Po 4-5 dnech používání WC obsah nádrže vylijeme a znovu nadávkujeme předepsan...

Chemie do WC B-Fresh Blue 2l

Je důležité používat speciální přísady do toalet jak pro nádrž na čistou vodu, tak pro nádrž na odpad. B-Fresh lze použít na všechny typy chemických toalet, například v karavanech, obytných vozů a lodích. B-Fresh Blue je určena pro odpadní nádrž, která udržuje toaletu svěží a čistou, podporuje nerušené odtoky a rozkládá toaletní odpad.

Chemie do WC B-Fresh Pink 2l

Je důležité používat speciální přísady do toalet jak pro nádrž na čistou vodu, tak pro nádrž na odpad. B-Fresh lze použít na všechny typy chemických toalet, například v karavanech, obytných vozů a lodích. B-Fresh Pink je určena pro splachovací nádrž, která udržuje toaletu svěží a čistou, podporuje nerušené odtoky a zabraňuje usazování vodního kamene.

Chemická laboratoř

Albi Chemická laboratoř Velká experimentální sada chemické laboratoře, pro studium chemie zábavnou formou. Naučíte se polymery, zrychlení = síla + hmotnost, Acidobazické reakce, katalyzátory. S touto experimentální sadou mohou děti vytvářet zajímavé chemické pokusy. Vše díky množství užitečných pomůcek a naprosto bezpečně. Tvorba energetických blesků a raketových míčků, reagování kyselin a zásad při vytváření erupcí a proudů, vytváření gelů a slizu. Sada obsahuje: barevný polymer (PVOH), 3 x plastová trubička, 2 x špejle, bezpečnostní brýle, malá forma, střední forma, velká forma, extra velká forma, 2 x malá kádinka, plastová lžička, rukavice, 3 x pipeta, uzavíratelná nádoba s alginátem, ch...

Obecná chemie I. - SET

Obecná chemie I. (set) Set obsahuje učebnici a pracovní sešit zaměřený na základy obecné chemie. Ideální set pro studenty 1. ročníku středních škol. Získáte srozumitelnou a moderní učebnici, která vás celou látkou provede krok za krokem. Navíc dostanete pracovní sešit, ve kterém si můžete všechny nabyté vědomosti vyzkoušet a sledovat své postupné zlepšování. Děláme to jinak! Učebnice je ideální pro studenty 1. ročníku středních škol. Látka je vysvětlena velice srozumitelně a celou problematikou vás provede krok za krokem. Pokud ve škole nějaký výklad nepochopíte, můžete se k látce v naší učebnici kdykoliv vrátit. Uč...

Rozkladová chemie WC Super Kem Blue Fiamma, 2L

Nejsilnější prostředek pro pevné a přenosné toalety.Praktická 2 L láhev s  průhledným ukazatelem stavu pro snadné dávkování. Příjemně vonící prostředek (borovice esence) zachovává tekutost do -20 ° C.Eliminuje 90% nepříjemných pachů,  biologicky odbouratelný. Udržuje nádrž čistou.