Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cidlo proti uniku plynu

Nalezeno:    177 produktů

Detektor CO s alarmem Kidde 7DCO (čidlo úniku plynu)

Odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka! První detektor CO s konformní vrstvou nanowax chránící elektroniku zařízení i ve velmi vlhkých prostředích

Rothenberger - ochrana proti úniku propanového plynu 1,5 bar

Rothenberger - ochrana proti úniku propanového plynu 1,5 bar

Ajax LeaksProtect 8065 black záplavové čidlo

Bezdrátový záplavový detektor Ajax LeaksProtect 8065 v černé barvě je miniaturní detektor úniku vody, který Vás během pár sekund informuje o zaplavení střeženého prostoru. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Pokud voda v blízkosti detektoru uschne nebo odteče, dojde k automatickému zrušení poplachu. Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži. Potěší vás rychlá instalace detektoru volným položením na rovný povrch.

Ajax LeaksProtect 8050 white záplavové čidlo

Bezdrátový záplavový detektor Ajax LeaksProtect 8050 v bíle barvě je miniaturní detektor úniku vody, který Vás během pár sekund informuje o zaplavení střeženého prostoru. Bezdrátová technologie Jewellery umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1300 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Pokud voda v blízkosti detektoru uschne nebo odteče, dojde k automatickému zrušení poplachu. Samozřejmostí je ochrana proti selhání a sabotáži. Potěší vás rychlá instalace detektoru volným položením na rovný povrch.

Detektor CO s alarmem Kidde 7CO - odolný proti vlhkosti

Odolný proti vlhkosti, elektrochemický senzor - 10let záruka! Hlásič úniku plynu provádí testování každou vteřinu na smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého (CO) a umožňuje nepřetržité monitorování hladiny CO.

Kapacitní polymerové čidlo vlhkosti B & B Thermotechnik KFS140-TO

Kapacitní senzor vlhkosti k měření relativní vlhkosti vzduchu nebo v plynových směsích. Vysoce kvalitní provedení na keramickém substrátu s technologií tenkých vrstev. Senzor je dlouhodobě stabilní a přesný, odolný proti orosení, chemicky odolný a vyznačuje se rychlou odezvou. KFS140-TO: Senzor vlhkosti odolný proti tlaku v odolném krytu TO pro měření teploty rosného bodu plynu, který je pod tlakem. chemicky rezistentní·Dlouhodobě stabilní·Přesná List s techn. parametry · Aplikační přepnutí.

zátka k lahvi 2kg 066

Zátka k propan-butanové lahvi 2 kg zajišťuje lahev proti úniku plynu při odstavení.

zátka k lahvi 2kg 066

Zátka k propan-butanové lahvi 2 kg zajišťuje lahev proti úniku plynu při odstavení.

Mora VDP 645 X2

MORA VDP 645 X2 Plynová varná deska,nerez, 4 plynové horáky, Automatické zapalování hořáků po otočení knoflíku, Litinová mřížka, Pojistka proti úniku plynu přeruší přívod plynu pokud náhodou plamen zhasne

GUZZANTI GZ 8201

Plynová varná deska Guzzanti GZ 8201 v nerezové barvě. Má 2 plynové hořáky s elektronickým zapalováním v knoflíku. Vlastní samostatný stabilní smaltový rošt a bezpečnostní ochranu proti úniku plynu, která uzavírá průtok plynu při zhasnutí plamene.

Amica DDP 0720 Z

Plynová varná deska Amica DDP 0720 Z v nerezové barvě. Má 2 plynové hořáky s elektronickým zapalováním v knoflíku. Vlastní samostatný stabilní smaltový rošt a bezpečnostní ochranu proti úniku plynu, která uzavírá průtok plynu do 60 s od uhasnutí plamene.

Beko CSM 62325 DW

Beko CSM 62325 DW – Kombinovaný sporák Beko s horkovzdušnou troubou, teleskopickým výsuvem, digitálním časovačem a bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Energetická třída A a objem 65 litrů..

Amica PGX 6610

Plynová varná deska Amica PGX 6610 v nerezovém provedení. Elektronické ovládání je na boku desky a zapalování je v každém knoflíku. Hořáky jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami proti úniku plynu.

Amica 510GE1.23PF C

Kombinovaný sporák s plynovou varnou deskou, 4 plynovými hořáky a 3 funkcemi. Amica 510GE1.23PF C disponuje hořáky, které jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami proti úniku plynu. Výklopný odkládací prostor je ideální pro uložení příslušenství.

Amica 510GE1.23PF(W)

Kombinovaný sporák s plynovou varnou deskou, 4 plynovými hořáky a 3 funkcemi. Amica 510GE1.23PF(W) disponuje hořáky, které jsou vybaveny bezpečnostními pojistkami proti úniku plynu. Výklopný odkládací prostor je ideální pro uložení příslušenství.