Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cistic stiga cistic clean

Nalezeno:    781 produktů

Čistič na pálky Stiga Energy Foam 100ml 991500

Płyn Stiga Energy Foam 100ml 991500 Właściwości:Wybierz płyn do czyszczenia rakietek Stiga Energy i ciesz się kolejnymi zwycięstwami, które przyniesie Ci gra ulubioną rakietką.Delikatna pianka szybko usuwa zabrudzenia z gumowej okładziny, pozostawiając ją dokładnie wyczyszczoną.Specjalistyczny środek bezpieczny dla gumowej powierzchni.Utrzymuje optymalny stan gumowej okładziny i zapobiega utracie technicznych parametrów.

TEC7 Čistič HP POWER CLEAN

Čistič TEC7 HP POWER CLEAN rychle a bezpečně odstraňuje mastnotu a organické nečistoty. Čistič TEC7 HP POWER CLEAN rychle a bezpečně odstraňuje mastnotu a organické nečistoty. Produkt je kompletně biologicky odbouratelný, nehořlavý, neobsahuje kyseliny a nekoroduje. Vyhovuje standardu HACCP a navíc svojí příjemnou vůní osvěží váš karavan či dodávku. Čistič TEC7 HP POWER CLEAN Kompletně biologicky odbouratelný. Profesionální kvalita. Inovativní produkt. Nejlepší poměr cena výkon. Vysocekvalitní profesionální produkt. Parametry: objem balení: 1l

Leifheit Parní čistič Clean Tenso

Parní čistič Clean Tenso Důkladné hygienické čištění dlaždic, kamenných podlah a lakovaných dřevěných podlah.

Xavax Power Clean, speciální čistič

Power Clean, speciální čistič od značky Xavax na čištění různých povrchů v kuchyni, domě, dílně apod. Obzvláště účinný na čištění nerezových povrchů v domácnosti.

Leifheit Parní čistič Clean Tenso

Parní čistič Clean Tenso od značky Leifheit je určen pro důkladné hygienické čištění dlaždic, kamenných podlah a lakovaných dřevěných podlah. Má možnost individuálního nastavení množství páry při používání. Vysoká teplota páry odstraní až 99,9 % bakterií a to zcela bez použití chemie. Doba nahřívání přístroje je cca 30 sekund. Návlek ze savého mikrovlákna perfektně absorbuje veškeré nečistoty. Návlek před použitím vyperte. Čistič též disponuje vodním filtrem a balení se dodává včetně stěrky na koberce pro osvěžení jeho vzhled. Sklopné madlo přístroje velmi usnadňuje jeho skladování.Vlastnosti a specifikace: krátký čas nahřívání: cca 30 sekund extra dlouhý čas pro použití: až 40 minut nepř...

Čistič BikeWorkx Clean Star 750ml

Univerzální odmašťovadlo. Rychle, pouhým nastříkáním, odstraňuje mastnoty, oleje, nečistoty i zbytky brzdové kapaliny. Je vhodný k odmaštění řetězu (před použitím Chain Staru). Výborně se hodí k odmaštění brzdových kotoučů a vyčištění brzd. K dostání ve výhodné 750 ml variantě.

CleanFox čistič motorů 500 ml

Čistič motorů CLEANFOX je přípravek určený k odstranění silného znečištění automobilových motorů a ostatních strojních součástí.Návod k použití: Pomocí rozprašovače naneste přípravek na čištěné místa a nechte působit 5-10 min. Poté opláchněte proudem vody. Vpřípadě velmi silného znečištění postup opakujte. Účinnost lze zvýšit mechanickým roztíráním naneseného přípravku štětcem nebo kartáčkem.

CleanFox čistič motorů 3 l

Čistič motorů CLEANFOX je přípravek určený k odstranění silného znečištění automobilových motorů a ostatních strojních součástí. Návod k použití: Pomocí rozprašovače naneste přípravek na čištěné místa a nechte působit 5-10 min. Poté opláchněte proudem vody. Vpřípadě velmi silného znečištění postup opakujte. Účinnost lze zvýšit mechanickým roztíráním naneseného přípravku štětcem nebo kartáčkem.

Concept CP1010 Parní čistič Perfect Clean

CP1010 Parní čistič PERFECT CLEAN Parní čistič využijete k úklidu celé domácnosti. Díky horké páře odstraní až 99 % bakterií a úklid s ním je rychlý, vysoce efektivní a zároveň šetrný k životnímu prostředí.

BIOGANCE Clean Ears - čistič uší 100ml

Biogance Clean ears - čistič uší 100 ml Biogance Clean Ears - roztok na čištění uší u psů a koček. Čistič uší obsahuje bioaktivní látky, mentol a rozmarýn. Použití: Naneste na kousek bavlněného tamponu a jemně očistěte okolí uší. BIOGANCE® je první francouzská řada kosmetických výrobků pro domácí zvířata, která se inspirovala přímo z naší přírody. Produkty jsou vyráběny bez použití parabenů, fenoxyethanolu a živočišných olejů. Výrobky BIOGANCE® NEJSOU testovány na zvířatech.

Vysokotlaký čistič 1800W MARINA CLEAN ID140

Tlakový čistič MARINA CLEAN ID140ÚČEL• Vysokotlaký čistič je určen k čištění vozidel, strojů, budov, fasád, atd v soukromémsektoru.OBLAST POUŽITÍ• V žádném případě nikdy nepoužívejte stroj v prostředí s nebezpečím výbuchu!• Provozní teplota musí být mezi 0 a +40 °C.• Stroj se skládá ze sestavy s čerpadlem, které je zabudované v krytu tlumícím nárazy. Prooptimální pracovní polohu je stroj dodáván s hrotem a protiskluzovou rukojetí, jejíž tvar akonfigurace je v souladu s platnými předpisy.• Nezakrývejte nebo neupravujte jakýmkoliv způsobem hrot nebo trysky.• Vysokotlaký čistič je určen pro použití se studenou nebo vlažnou vodou (max 60 °C); vyššíteploty mohou způsobit poškození čerpadla.• Nep...

ADLER Pflegeset Clean-Parkettreiniger čistič podlah

ADLER CLEAN Parkettreiniger 42198 je speciální čisticí prostředek pro podlahy před použitím produktu ADLER CLEAN Parkettpflege 42199. ADLER CLEAN Parkettreiniger 42198 odstraňuje špínu a neústupné skvrny jakož i čáry od podpatků. Pflegeset speciální set pro péči o dřevěné a parketové podlahy.   Způsob nanášení: hadříkem Speciální pečující sada na dřevěné podlahy obsahuje čistič aplikací ADLER Clean Parquet Cleaner a ADLER Clean Parquet Care a čistící hadřík. ADLER Clean Parquet Cleaner je speciální čistič podlah. Odstraňuje nečistoty a odolné skvrny i šmouhy po podpatcích. ADLER Clean Parkettpflege vytváří velmi tenký, odolný ochranný film s rovno...

Čistič teras O-Clean 9545, TWINSON

Čistič na terasy Uvedená cena je za 1 ks 200 ml