Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cokoladove musli

Nalezeno:    106 produktů

Bauck Bezlepkové čokoládové musli Bio 300g

Velmi chutná bezlepková směs s kousky čokolády je vhodná nejen ke snídani. Vyvážené nutriční složení zajistí kvalitní start dne. Vysoký obsah vlákniny dlouho zasytí a podporuje správnou funkci střev.

Müsli čokoládové bezlepkové 300 g BIO BAUCK

Velmi chutná bezlepková směs lupínků a čokolády. Chutná skvěle v rostlinném nápoji nebo jako součást dezertů. Vhodné i pro vegany. Bez přidaného cukru.

MIXIT Proteinové müsli čokoládové Adama Ondry 450 g

Nový mix si šplhne nejen u lezců, ale u všech, kteří milují čokoládu, ořechy a pořádnou porci bílkovin.

Country Life Müsli čokoládové bezlepkové 300 g BIO BAUCK 300 g

Velmi chutná bezlepková směs lupínků a čokolády. Chutná skvěle v rostlinném nápoji nebo jako součást dezertů. Vhodné i pro vegany. Bez přidaného ...

Bonavita Müsli 3 druhy čokoládové 700g

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>Zapékané müsli 3 druhy čokolády 700g</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>Ovesné vločky 33,6 %, směs 3 druhů čokolády 15 % [bílá čokoláda (cukr, plnotučné sušené mléko, kakaové máslo, odtučněné sušené mléko, emulgátor sójový lecitin, aroma), hořká čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátory sójový lecitin a E476), mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, mléčný tuk, emulgátory sójový le

EMCO Müsli sušenky čokoládové 60 g

Ovesn&eacute; su&scaron;enky s čokol&aacute;dou ocen&iacute;te kdykoliv během dne. Vemte si je kamkoliv s sebou, až v&aacute;s přepadne chuť na něco dobr&eacute;ho.

Janova pec Müsli pečené čokoládové 400g

Jsem čokoládovááách! Hříšně křupu, ještě hříšněji chutnám. Jez mě při plápolavém žáru svíček.

Granola - Křupavé müsli s čokoládou 350 g BIO COUNTRY LIFE

Čokoládové křupavé zapékané müsli v biokvalitě. Granola je bez přidaného cukru, slazena pšeničným sirupem a je v biokvalitě. Vyrábíme v naší biopekárně.

Granola - Křupavé müsli s čokoládou 5 kg BIO COUNTRY LIFE

Čokoládové křupavé zapékané müsli v biokvalitě. Jako ostatní naše granoly je bez přidaného cukru, slazena pšeničným sirupem a je v biokvalitě. Vyrábíme v naší biopekárně.

Mixit müsli Narozeninový mix - sušené ovoce/ořechy/čokoládové křupinky, 500g - 8595685203324

Müsli se sušeným ovocem, ořechy a čokoládovými křupinkami, 500g. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Proteinové müsli Adama Ondry s čokoládou 450g

Proteinové musli čokoládové Adama Ondry 450g Dnes mixuje Adam Ondra, jeden z nejlepších světových lezců na obtížnost. Nový mix si šplhne nejen u lezců, ale u všech, kteří milují čokoládu a pořádnou porci bílkovin. V každém tubusu je 28 % čokolády, 29 % proteinů a 18 % pražených lískových oříšků. To vše bez lepku.

Mixit müsli Narozeninový mix III. (2021) - ovoce/ořechy/čokoládové křupinky, 450g - 8595685207827

Ochutnejte 11 nejoblíbenějších surovin za 11 let historie Mixit. To vše v pozlaceném tubusu, který se skvěle hodí jako dárek. Těšte se na křupavé jahody, maliny, banán, višně a mrazem sušené borůvky v hořké čokoládě s jahodovým prachem. Nechybí vaši oblíbenci kešu s kokosem a celé to osladí pecičky hořké čokolády a mix čokoládových křupinek, které jsme vyšperkovali slaným karamelem.

Mixit müsli Pečený Mixit: Slaný karamel & pekan - ořechy/ovoce/čokoládové křupinky, 470g - 8595685206295

Müsli s čokoládovými křupinkami, ořechy a sušeným ovocem, 470g. Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Mixit Čokoládová sestava

Ušetříte 44 Kč. Silná čokoládová trojka v jednom balení! Ochutnejte naše nejprodávanější čokoládové müsli Čoko-ládování, mix oříšků v bílé, mléčné i hořké čokoládě a čokoládové lázni neuniklo ani naše křupavé ovoce v tubusu!

Mixit Čokoládové nadělení (8594172185846)

Ořechy - směs ořechů a ovoce, vícedruhové, lískové ořechy a vlašské ořechy, hmotnost: 450 g Změna barevného stylu šablony pro potraviny Čokoládové nadělení Mixit450 g Tubus obsahuje kombinaci jader ořechů a pražené kávy ukrytých v mléčné, hořké či bílé čokoládě doplněné o černý rybíz a aronii. Tento čokoládový mix od značky Mixit si můžete přidat do jogurtu, müsli nebo jíst samotný.  Klíčové vlastnosti čokoládového nadělení Mixit Čokoládové nadělení MixitL...