Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Colafit cisty kolagen 60 kosticek

Nalezeno:    12 produktů

Colafit (čistý kolagen) 30 kostiček

Popis Doplněk stravy Colafit je 999 čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látekDávkování Užívejte 1 kostičku denně ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem pro děti 12 kostičky za den Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou Pro dosažení požadovaného efektu užívejte Colafit 23 měsíce 2x do roka V případě potřeby můžete užívat trvale Balení 30 kostiček dávka na 30 dní Upozornění Doplněk stravy Nevhodné pro děti do 2 let Vhodné pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem pro těhotné a kojící ženy Nepřekračujte doporučené denní dávkování Není náhrada pestré str...

Colafit (čistý kolagen) 120 kostiček

Popis Doplněk stravy Colafit je 999 čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látek

Colafit 60 kostiček

Colafit 60 kostiček Oblíbená forma lyofilizovaného kolagenu v malých bílých měkkých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9% (bez pomocných látek, barviv,…) a snadno se užívají.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček COLAFIT JUNIOR - čistý krystalický kolagen typu I 99,9% s přídavkem extraktu růže šípkové. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Určeno pro děti od 3 let.

COLAFIT 60 kostiček

Colafit je kloubní doplněk stravy ve formě lyofilizovaného kolagenu v malých bílých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9 % (bez pomocných látek, barviv apod.). Kostičky se snadno užívají. Díky netradiční a šetrné metodě zpracování je z kolagenu odstraněna voda, proto jsou kostičky malé, měkké a lehké. Balení obsahuje 60 kostiček.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

Colafit Junior je doplněk stravy v kostičkách, který obsahuje kolagen typu I a extrakt růže šípkové. Přípravek určený dětem, který ocení pro jeho netradiční snadno polykatelnou formu a příjemnou jahodovou příchuť. Čistý krystalický lyofilizovaný kolagen v měkkých kostičkách je v tomto balení doplněný extraktem z růže šípkové pro udržení normálního stavu kloubů. Balení obsahuje 60 kostiček a dárek - magnetku.

COLAFIT Junior 60 kostiček

Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání. Colafit Junior obsahuje krystalický kolagen 99,9% čistoty a přídavek extraktu růže šípkové.

Apotex Colafit 60 kostiček

Oblíbená forma kolagenu v malých bílých měkkých kostičkách, které obsahují pouze kolagen čistoty 99,9% (bez pomocných látek, barviv…).

COLAFIT 120 kostiček

Dopřejte bolavým kloubům čistý kolagen v podobě Colafit kostiček ✅ Odměnou vám bude pohyb bez bolesti! A to už stojí za úvahu. ✅ Skladem ✅ osobní odběr na 300+ lékárnách zdarma ✅.

COLAFIT 120 + 30 kostiček NAVÍC

COLAFIT 120 kostiček+30 ZDARMA Oblíbená forma lyofilizovaného kolagenu v malých, bílých, měkkých kostičkách, které obsahují pouze čistý kolagen (bez pomocných látek, barviv apod.) a snadno se užívají. Navíc ve výhodném balení.

Colafit extrastrong 30 kostiček

Colafit extrastrong je měsíční balení extra velkých kostek čistého kolagenu typu I navíc s vitaminem D3 pro správnou funkci kostí a svalů Díky netradiční a zároveň šetrné metodě zpracování je z kolagenu odstraněna voda proto mohou být kostičky malé měkké a lehké 1 kostička 20mg lyofilizovaného kolagenu odpovídá 2000mg kolagenového geluSložení Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I 20 mg Vitamin D3 5 g 100 RHP Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování Ukládat mimo dosah dětí Výrobek není určen pro děti do 2 let Vhodné pro těhotné a kojící ženy Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy Přídatné látky Barvivo betakaroten Dávkování Colafit EXTRA STRONG užívejte minimálně 23 měs...

Colafit extra strong 30 kostiček

Colafit extra strong je doplněk stravy, který obsahuje čistý krystalický kolagen typu I. Ze všech variant Colafitu obsahuje Colafit extra strong nejvyšší denní dávku kolagenu typu I (20 mg v jedné kostce). Balení obsahuje 30 kostek.