Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cosset kozena panska penezenka

Nalezeno:    2755 produktů

COSSET černá pánská peněženka 4504 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky osm přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4501 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky sedm přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4506 Komodo H

Hnědá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 13 přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4506 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 13 přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady, Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4501 Komodo H

Hnědá pánská kožená peněženka na výšku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky sedm přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4460 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsička na mince 4 přihrádky na karty 1 průhledná přihrádka 3 další přihrádky Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4503 Komodo H

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince přihrádku na bankovky 6 přihrádek na karty jednu průhlednou kapsu na doklady jednu zipovou kapsu na mince Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4503 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 6 přihrádek na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady, jednu zipovou kapsu na mince. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4471 Komodo H

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 7 malých přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4471 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř se nachází: 2 přihrádky na bankovky 1 kapsa s patentem na drobné 7 malých přihrádek na karty 6 větších přihrádek na doklady Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET černá pánská peněženka 4502 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 4 přihrádky na karty, peněženka má oddělovací část s dalšími šesti přihrádkami na karty a průhlednou kapsou na doklady. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4502 Komodo H

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, přihrádku na bankovky, 4 přihrádky na karty, peněženka má oddělovací část s dalšími šesti přihrádkami na karty a průhlednou kapsou na doklady. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky.

COSSET hnědá pánská peněženka 4505 Komodo H

Hnědá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, 3 přihrádky na bankovky, 10 přihrádek na karty. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky. Rozměry (šířka x výška x hloubka): cm Barva: hnědá Materiál: kůže Pro koho: pánská Velikost: na šířku

COSSET černá pánská peněženka 4505 Komodo C

Černá pánská kožená peněženka na šířku. Uvnitř naleznete: kapsu na mince, 3 přihrádky na bankovky, 10 přihrádek na karty. Peněženku dodáváme v originální dárkové krabičce s logem značky. Rozměry (šířka x výška x hloubka): cm Barva: černá Materiál: kůže Pro koho: pánská Velikost: na šířku

-->