Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Coyote ozivovac pneu

Nalezeno:    5 produktů

Coyote Oživovač pneu a plastů 400ml

Loga třetí strany: Zelený bod Druh balení: Aerosol Standardizovaná značka: Coyote Regulovaný název výrobku: Oživovač pneu a plastů

Coyote Oživovač pneu a plastů 400 ml

Coyote oživovač pneu a plastů je přípravek určený k ošetření pneumatik, vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, udržuje v elastickém stavu. Při pravidelném a dlouhodobém používání prodlužuje životnost všech ošetřovaných částí, zvyšuje jejich odolnost proti působení teploty, kyslíku, ozónu a UV záření.   V zimním období při preventivním používání zamezuje přimrzání pryžových částí automobilu. Pro čištění a regeneraci vnitřních částí z plastických hmot (palubní desky apod.) a odstranění prachu použijte přípravek Coyote - Cockpit spray.

Coyote oživovač pneu a plastů 400 ml

Přípravek určený k ošetření pneumatik a vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, ošetřené místo udržuje v elastickém stavu. Parfémováno.

Coyote oživovač plastů a pneu, 400 ml

Přípravek určený k ošetření pneumatik a vnějších plastů a všech pryžových částí. Čistí, vrací původní vzhled, ošetřené místo udržuje v elastickém stavu. Parfémováno. Označení jako detergent: Obsahuje 30% a více alifatické uhlovodíky, parfém, Benzyl Salicylate.

-->