Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ctek ochranny bumper

Nalezeno:    4 produkty

CTEK ochranný Bumper

CTEK ochranný Bumper pro nabíječky MXS 3.6 a MXS 5.0 černý

Obal CTEK ochranný Bumper 120 pro nabíječky MXS 10.0 černý

Černý ochranný obal CTEK Bumper 120 pro nabíječky MXS 10.0 je určen k maximální ochraně vaší nabíječky. Obal je vyroben z odolné silikonové pryže , která efektivně ochrání nabíječku ve vlhkém prostředí. Je rezistentní proti stříkající vodě a v případě pádu zabrání odřeninám a poškrábání. Díky svým specifickým vlastnostem brání tento ochranný obal Bumper 120 skluzu nabíječky z šikmých nebo kluzkých povrchů.  Obal je vhodný pro nabíječky CTEK MXS 10.0 .

Obal CTEK ochranný Bumper 100 pro nabíječky MXS 7.0 černý

Černý ochranný obal CTEK Bumper 100 pro nabíječky MXS 7.0 je určen k maximální ochraně vaší nabíječky. Je vyroben z odolné silikonové pryže, která efektivně ochrání nabíječku ve vlhkém prostředí. Je odolný proti stříkající vodě a chrání před odřeninami.

Obal CTEK ochranný Bumper 60 pro nabíječky MXS 3.6 a MXS 5.0 černý

Černý ochranný obal CTEK Bumper 60 pro nabíječky MXS 3.6 a MXS 5.0 je určen k maximální ochraně vaší nabíječky.   Obal je vyroben z odolné silikonové pryže, která efektivně ochrání nabíječku ve vlhkém prostředí. Je rezistentní proti stříkající vodě a v případě pádu zabrání odřeninám a poškrábání. Díky svým specifickým povrchovým vlastnostem brání tento ochranný obal Bumper 60 také skluzu nabíječky z šikmých nebo kluzkých povrchů. Obal je vhodný pro nabíječky CTEK MXS 3.6 a 5.0 (pro všechny 3,6 – 5,0 Ah) . Specifikace: Rozměry: 168 x 70 x 43 cm Hmotnost: 0,04 kg