Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cube naturel

Nalezeno:    48 produktů

Podobné fráze:

NATUREL Cube nerezová klika s rozetou na klíč - KLIKACUBEWB

Populární nerezová klika, která se hodí do každého interiéru. Moderní hranatý tvar kliky i rozety se hodí do dokonale ke každým dveřím .Celokovová konstrukce a vzájemné sešroubování skrz dveře zaručují dlouhou a bezproblémovou životnost.

Koupelnová skříňka nízká Naturel Cube Way 32,5x33 cm bílá CUBE2N32B

Koupelnová skříňka se zásuvkami s plnovýsuvem a dotahem. Lakované boky i přední plochy - bílá, vysoký lesk.

Koupelnová skříňka vysoká Naturel Cube Way 60x33 cm bílá/wenge CUBE2V60W

Doplňková závěsná skříňka do koupelny, široká 60 cm. Zavěšení skříňky umožňuje jednoduchý úklid pod skříňkou. Boky wenge, přední plochy lak - bílá vysoký lesk. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem.

Koupelnová skříňka nízká Naturel Cube Way 32,5x20 cm bílá CUBE2H32B

Závěsná skříňka do koupelny, lakované boky i přední plochy, bílá vysoký lesk. Dvířka se dají otočit a změnit tak otevírání na levá/pravá.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 120x40 cm bílá CUBE2120ZB

Skříňka s dvojumyvadlem vychází vstříc rodinným potřebám. Nabízí spoustu úložného prostoru v zásuvkách, které se snadno, lehce a tiše ovládají. Navíc nabízí pohodlí využítí obou umyvadel.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 100x40 cm bílá CUBE2100ZB

Skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Obrovské zásuvky mají kovové boky a plnovýsuv, poskytují tak dostatek odkládacího prostoru, který je snadno dosažitelný. Zavírání i otevírání zásuvek je velice plynulé. Skříňka má bíle lakované boky i čela.Součástí dodávky není sifon a vodovodní baterie.

Koupelnová skříňka vysoká Naturel Cube Way 60x33 cm dub wellington CUBE2V60DW

Doplňková vysoká závěsná skříňka do koupelny, široká 60 cm. Zavěšení skříňky umožňuje jednoduchý úklid pod skříňkou. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem.

Koupelnová skříňka vysoká Naturel Cube Way 60x33 cm bílá lesk CUBE2V60BL

Doplňková vysoká závěsná skříňka do koupelny, široká 60 cm. Zavěšení skříňky umožňuje jednoduchý úklid pod skříňkou. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 80x40 cm bílá leskCUBE280ZBL

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.

Nábytkové dvojumyvadlo Naturel Cube Way 120x40 cm dva otvory pro baterii CU212050

Nábytkové dvojumyvadlo Naturel myslí na potřeby všech členů rodiny. Můžete-li v koupelně věnovat dostatek prostoru pro toto umyvadlo, neváhejte. Přednosti dvojumyvadla ocení při ranních přípravách i více členná rodina. Aby umyvadla v koupelně vypadala luxusně, vyberte si k nim vhodné baterie z naší široké nabídky. Nutno instalovat společně se skříňkou, nelze pověsit na zeď.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 120x40 cm bílá/wenge CUBE2120ZW

Skříňka s dvojumyvadlem z litého mramoru do koupelny ze série CUBE WAY. Obrovské zásuvky poskytují dostatek prostoru pro odkládáni drobností. Zásuvky mají kovové boky a plnovýsuv s dotahem. Zavírání zásuvky je tak velice plynulé a snadno dosáhnete i na konec zásuvky.Skříňka je bíle lakovaná. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.

Nábytkové umyvadlo Naturel Cube Way 80x40 cm otvor pro baterii uprostřed CU8050

Umyvadlo z litého mramoru, nutno instalovat společně se skříňkou, nelze pověsit na zeď.

Nábytkové umyvadlo Naturel Cube Way 60x40 cm otvor pro baterii uprostřed CU6050

Umyvadlo z litého mramoru, nutno instalovat společně se skříňkou, nelze pověsit na zeď.

Podobné fráze: